Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem ciekawy, jak Netflix pokaże to szmaciarstwo Williamsa. 

 

Jak można być kompletnie nieprzygotowanym do mistrzostw i do tego robić jeszcze kombinacje na rzecz jednego kierowcy, kosztem drugiego. Wstyd!!!

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawiło mnie skąd nagle Robert spadł na ostatnie jak ja parę chwil nie śledziłem wyścigu... Ehh oby te spekulacje były nieprawdziwe i ten kapeć faktycznie byl bo już się rzygać chce tymi gierkami Williams'a

Swoją drogą Kvyat głupio stracił punkty dzisiaj. Właśnie poleciał na p11 za incydent z Hulkenbergiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna spekulacja z du.. ale czy aby mechanicy nie zapomnieli zmienić ustawień po tym jak wcześniej w bolidzie Roberta jeździł Latifi? Stąd nagle takie możliwości Roberta na torze być może?
A tak poważnie to bardzo ciekawy wyścig i to nie tylko z perspektywy williamsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Podobno Russel narzekał że Robert agresywnie go wyprzedzał... dobrze ze nie beczał że bez kierunkowskazu a sam na beszczela zwiększał prędkość przy wyprzedzaniu przez inny pojazd!

 

A sam manewr bardzo fajny. Oldscholowy anie jakieś DRS-y :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Musimy to przedyskutować. Będąc na tej pozycji, oczekiwałbym od zespołu, że zamieni nas miejscami i potem jechałbym własny wyścig. Mogliśmy dojechać znacznie wyżej, gdybyśmy to robili"

 

Jak myślicie, kto to powiedział? 

Edytowane przez Adi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...