Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót Kubicy z Wiliamsem byłby chyba jeszcze fajniejszy niż z Renault. Nie wiem jak porównywalne są bolidy tych dwóch ekip na dzień dzisiejszy ale chyba Wiliams ma silnik Mercedesa czyli najlepszy w stawce. Każdy przyjazd na metę Kubicy przed Sainzem były by prawie jak wygrana GP .

 

Ja jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy oczywiście pod jednym bardzo szczególnym warunkiem. Że Kubek dostanie ten fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacky X napisał:

Powrót Kubicy z Wiliamsem byłby chyba jeszcze fajniejszy niż z Renault. Nie wiem jak porównywalne są bolidy tych dwóch ekip na dzień dzisiejszy ale chyba Wiliams ma silnik Mercedesa czyli najlepszy w stawce

 Obydwa Williamsy nie weszły do Q2 czwarty raz w ostatnich sześciu Grand Prix.

 

 

hmmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego celem nadrzędnym jest chyba jakikolwiek powrót do bolidu f1, a nie od razu walka o podium czy jakieś większe punkty, więc czy byłoby to Renault czy będzie Williams, nie znaczy, że za rok nie może być coś topowego jedli spełni oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Ważne żeby Robert wrócił na tor i pokazał co potrafi i coś czuję w kościach, że Renault będzie sobie pluć w brodę, że odpuścili temat Kubicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Popieram. Ważne żeby Robert wrócił na tor i pokazał co potrafi i coś czuję w kościach, że Renault będzie sobie pluć w brodę, że odpuścili temat Kubicy :)

 

Jeśli Kubica nie może w Wiliamsie walczyć o pudło walka z renault to nie jest taka zła alternatywa na początek. Każdy przyjazd na metę przed Hulkenbergiem i Saizem będzie dobrze smakować.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, niech żałują. Z drugiej strony - to głównie za sprawą Renault i testów Kubik wrócił do gry i zrobiło się więcej szumu. Najwazniejsze to wrócić na tor i pokazać, na co go stać. 

http://www.sport.pl/F1/7,96296,22398284,anthony-rowlinson-polska-firma-paliwowa-ma-zaplacic-za-testy.html#Czolka3Img

nie wiem czy już było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, domso napisał:

Przesadzacie z tą jazdą na renault. Poszli inną drogą, trudno, ale gdyby nie oni to dzisiaj pewnie nawet nie rozmawialibysmy o mozliwej jezdzie w Williamsie

Też tak uważam.

Nie dalej jak godzinę temu rozmawialiśmy z kumplem o tym i też stwierdziłem, że powinniśmy być wdzięczni Renault za to, co zrobiło.

Plany ułożyły się inaczej, ale pierwszy i być może najważniejszy krok został zrobiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie zdanie. Jeśli Robert faktycznie wróci to nie mówiąc oczywiście o talencie będziemy zawdzięczać to właśnie Renault.

Myślę, że samo Renault organizując testy jeszcze nie wiedziało, że na bank przydarzy się historia z silnikami i były duże szanse na fotel dla Roberta.

Ja już teraz się nie nastawiam, ale nadzieje mam :) no i myślę, że jakby przydarzył się Williams gdzie teraz jeszcze jest Paddy Low, to Robert poustawia to auto jak trzeba :D

Widać ogólnie nawet w tym roku jaki jest potencjał w bolidzie, a widać też jak nie potrafią ogarnąć tego auta. Najbardziej na przykładzie kwalifikacji w Singapurze i Monaco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bartek1986 napisał:

Też mam takie zdanie. Jeśli Robert faktycznie wróci to nie mówiąc oczywiście o talencie będziemy zawdzięczać to właśnie Renault.

Myślę, że samo Renault organizując testy jeszcze nie wiedziało, że na bank przydarzy się historia z silnikami i były duże szanse na fotel dla Roberta.

Ja już teraz się nie nastawiam, ale nadzieje mam :) no i myślę, że jakby przydarzył się Williams gdzie teraz jeszcze jest Paddy Low, to Robert poustawia to auto jak trzeba :D

Widać ogólnie nawet w tym roku jaki jest potencjał w bolidzie, a widać też jak nie potrafią ogarnąć tego auta. Najbardziej na przykładzie kwalifikacji w Singapurze i Monaco..

To raczej nie kwestia ustawień a specyfiki ich konstrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jacky X napisał:

Lotos czy Orlen miałby sponsorować ? Orlen jest bogatszy ale to Lotos już współpracował z Kubicą. Jak obstawiacie ?

 

Nie wiem czy którakolwiek z tych firm wyłoży takie pieniądze. Koszty w F1 w porównaniu z kosztami w ERC, czy nawet WRC są w trochę innej skali.

Podejrzewam, że dla Orlenu miałoby to większy sens niż dla Lotosu. Orlen jest obecny m.in. na rynku niemieckim pod marką Star, a F1 jest tam bardziej popularna niż u Nas w kraju.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...