Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sluf napisał:

Jeżeli jest prawdą to, co piszą na wp.pl, to szanse Kubicy na angaż w Williamsie rosną B)

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/711809/lawrence-stroll-stawia-na-roberta-kubice-jest-oredownikiem-tego-pomyslu

Ja też jestem orędownikiem tego pomysłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa wizyta Kubicy w Polsce. Może to być czas poświęcony na przygotowanie materiałów ze sponsorami. Przecież Olimp nie może być sponsorem ....... zawodnika , który nigdzie nie startuje. Mam też przeczucie , że LOTOS ponownie zasponsoruje Roberta. I to by była genialna historia gdyby Kubica trafił w 2018r do Wiliamsa z Lotos i Olimp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Yoshii napisał:

myślę, że tylko grubo wypchana walizka zachęci Williamsa do Roberta.

Kasa, kasą, oczywiście musi się zgadzać, ale bez kierowcy który potrafi rozwijać bolid, to Williams będzie w ogonie. Ponadto dobre wyniki zespołu też mają przełożenie na kontrakty ze sponsorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, turdziGT napisał:

Co za pajac 

 

A ja Was nie rozumiem. To jest celebryta przecież. Musi wzbudzać kontrowersję, żeby być na pierwszych stronach. Mnie to kompletnie już nie rusza a widziałem sukienki z mięsa i inne dziwne rzeczy. Przyzwyczajajcie się bo nie ma wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombu jak widać jest prawda czasu i prawda ekranu, prawda?

 

Godzinę temu, Tommo napisał:

 

A ja Was nie rozumiem. To jest celebryta przecież. Musi wzbudzać kontrowersję, żeby być na pierwszych stronach. Mnie to kompletnie już nie rusza a widziałem sukienki z mięsa i inne dziwne rzeczy. Przyzwyczajajcie się bo nie ma wyjścia.

Kurcze, a ja głupi myślałem, że to jest kierowca F1 :blink: Teraz rozumiem, dlaczego Kubica ma problemy (oby jednak nie miał) ze znalezieniem angażu... nie ma takich designerskich ciuchów i tatuaży :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...