Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli wina raczej Strolla, to jak się walczy o tytuł i chce sie go zdobyć, to takich akcji lepiej unikać zamiast się do nich przyczyniać.

Sympatyzuję z Vettelem w tym roku, bo ma szanse przerwać dominację srebrnych, no ale trochę tych dziwnych/głupich akcji z jego udziałem już za dużo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze elmo (Twojego filmu już nie widać na YT).

Widać to było świetnie z ujęcia na przodzie Stroll`a (w studio eleven to widziałem) jak Stroll jedzie po wewnętrznej zakrętu i nagle jakby sobie przypomniał, że musi pozbierać trochę syfu i dał ostro do prawej.

Vet IMO niewinny :)

A inna sprawa, że wyścig miał kapitalny. Trzymałem kciuki żeby się przebił na podium. Szkoda, że nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie :)

" Mark Hughes poinformował, że Williams zaplanował dwudniowe testy dla Roberta Kubicy oraz Paula di Resty, które mają zdecydować o tym, który z kierowców zostanie kierowcą zespołu w sezonie 2018. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WRC fan napisał:

"Pojedynek", "powalczy o fotel". Widzę, że polscy "kibice" mają nowego wroga. Rzygać się chce od tego nakręcania atmosfery <_<

Bez przesady. Myślę, że bardziej chodzi o porównanie, a i tak nie sądzę, aby wynik sam w sobie był wiążący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica ma jeździć chyba pierwszy więc ustawi auto najlepiej jak się da  dla wyrównania szans w tej rywalizacji :P  Moim zdaniem każdy do takiego porównania powinien dostać "własny" bolid i niech każdy pokaże co potrafi wycisnąć "kalibrując" go od podstaw.

Edytowane przez QSY100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BartZ napisał:

Myślę, że bardziej chodzi o porównanie, a i tak nie sądzę, aby wynik sam w sobie był wiążący.

Oczywiście. Ty to wiesz, ja to wiem, ale internet już aż kipi od tekstów jaki to Di Resta jest leszcz i, że w ogóle to będzie egzekucja.

 

No właśnie, żeby daleko nie szukać.

Godzinę temu, QSY100 napisał:

Kubica ma jeździć chyba pierwszy więc ustawi auto najlepiej jak się da  dla wyrównania szans w tej rywalizacji :P  Moim zdaniem każdy do takiego porównania powinien dostać "własny" bolid i niech każdy pokaże co potrafi wycisnąć "kalibrując" go od podstaw.

 

A skąd pomysł, że ustawienia Kubicy będą odpowiednie dla Di Resty ? Skąd przekonanie, że Di Resta nie potrafi poustawiać sobie bolidu ?

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WRC fan napisał:

internet już aż kipi od tekstów jaki to Di Resta jest leszcz i, że w ogóle to będzie egzekucja.

Wiesz co, no nie śledzę tego aż tak bardzo, poza oficjalnymi artykułami, ale jeżeli tak jest to przykre.

Deprecjonowanie biednego Di Resty, niezależnie od nacji, jest po prostu nieeleganckie.

Poza tym absolutnie niczego bym nie przesądzał. Niczego.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, WRC fan napisał:

Oczywiście. Ty to wiesz, ja to wiem, ale internet już aż kipi od tekstów jaki to Di Resta jest leszcz i, że w ogóle to będzie egzekucja.

 

No właśnie, żeby daleko nie szukać.

 

A skąd pomysł, że ustawienia Kubicy będą odpowiednie dla Di Resty ? Skąd przekonanie, że Di Resta nie potrafi poustawiać sobie bolidu ?

To akurat musisz poszukać dalej lub nauczyć się czytać ze zrozumieniem....  Dla wyjaśnienia gdybyś miał z tym problem: Emotka po pierwszej części mojego wpisu miała na celu podkreślenie żartobliwej formy. W drugiej zaś części napisałem co bym chciał i co dałoby wyrównane szanse obu kierowcą więc nie rozumiem gdzie Twoim zdaniem napisałem że tego Di Resta nie potrafi?

 

Gdybyś czegoś jeszcze nie zrozumiał postaram się jaśniej. Mam jednak nadzieję, że teraz wiem to i ja i nie jestem "internetem" jak to określasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2017 o 20:59, pablonas napisał:

Dokładnie jak pisze elmo (Twojego filmu już nie widać na YT).

Widać to było świetnie z ujęcia na przodzie Stroll`a (w studio eleven to widziałem) jak Stroll jedzie po wewnętrznej zakrętu i nagle jakby sobie przypomniał, że musi pozbierać trochę syfu i dał ostro do prawej.

Vet IMO niewinny :)

A inna sprawa, że wyścig miał kapitalny. Trzymałem kciuki żeby się przebił na podium. Szkoda, że nie wyszło.

 

Odnośnie "dał ostro do prawej":

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...