Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Masz w planie wizytę w DE? 

Teraz nie , bo testy są zamknięte dla publiczności .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Danko napisał:

Bahrajn I Wietnam oficjalnie odwołane. Do maja, może :(

Testy DTM na Hockenheim również :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not the... Aus GP by Veloce Esports czyli Australia rozgrywana na komputerach w F1 2019 przez kierowców i topowych graczy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DG1cFm3dsaU

https://www.twitch.tv/landonorris

 

Norris, Vandoorne, Verstappen, Montoya, Gutierrez i wielu innych :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie F1 przechodzi w świat wirtualny
 

„Formula 1 has today announced the launch of a new F1 Esports Virtual Grand Prix series, featuring a number of current F1 drivers. The series has been created to enable fans to continue watching Formula 1 races virtually, despite the ongoing COVID-19 situation that has affected this season’s opening race calendar.
The virtual races will run in place of every postponed Grand Prix, starting this weekend with the Virtual Bahrain Grand Prix on Sunday March 22. Every subsequent race weekend will see the postponed real-world Formula 1 race replaced with a Virtual Grand Prix*, with the initiative currently scheduled to run until May**.”

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, blejzu napisał:

Znajac zycie to albo im sie kierownica urwie albo skoncza baterie w padzie.

 

No co ty, przyjadą na zawody bez komputera/x boxa/PlayStation, bo części do niego jeszcze nie będą gotowe. Po czym Claire osobiście je dowiezie...po zawodach.;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie idea e-wyścigów słuszna, ale forma fatalna. Albo poprawią i nałożą na zespoły konieczność wystawiania choćby jednego etatowego, albo umrze to w następnym, max za 2 wyścigi. Ale do tego kilka osób musiałoby wyciągnąć kijek z pewnej części ciała.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przymar napisał:

Jak dla mnie idea e-wyścigów słuszna, ale forma fatalna. Albo poprawią i nałożą na zespoły konieczność wystawiania choćby jednego etatowego, albo umrze to w następnym, max za 2 wyścigi. Ale do tego kilka osób musiałoby wyciągnąć kijek z pewnej części ciała.

Przecież to jest tylko zabawa, nic nie umrze bo chodzi wyłącznie o to żeby się pobawić w przerwie od wyścigów.

 

A tutaj video z wczoraj:

Norrisowi wysypała się gra, nie mógł wziąć udział w kwalifikacjach i startował z końcowej pozycji więc dzwoni po poradę do doświadczonego kolegi:

https://streamable.com/nvfwy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert śmigał nawet Formula E.

 

Robert Kubica: Będę szczery – miałem prywatny test w bolidzie Formuły E, przejechałem trochę okrążeń. Z jednej strony wyścigi odbywają się na torach ulicznych, na których zawsze dobrze mi szło, ale z drugiej kombinacja kierowania tym samochodem z ciasnymi torami nie była dla mnie czymś idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KotMorderca napisał:

Przecież to jest tylko zabawa, nic nie umrze bo chodzi wyłącznie o to żeby się pobawić w przerwie od wyścigów.

Moim zdaniem to coś więcej. Chodzi o utrzymanie jakiegoś zainteresowania dyscypliną. Wchodzimy w erę gdy każdy widz, ergo $$$, będzie się liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...