Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Vettel nie miał nigdy dobrej prasy, należał raczej do tych nielubianych. Sam też za nim, delikatnie mówiąc, nie przepadam.

Ale trzeba mu oddać jedno, ma ducha walki i wygrywania. Wolę takich kierowców, niż tych wiozących się po punkty. Oczywiście miał przerost ambicji, spotęgowany równie ambitnymi kolegami (Ricciardo i Leclerc) i popełnił przez to kilka dziecinnych błędów.

Pamiętajcie, że to chyba jeszcze na długo, najmłodszy Mistrz Świata. 

 

Kto wg Was jest przyszłym, po Hamiltonie, MŚ?

Ja stawiam na mojego faworyta, również nielubianego przeze mnie* ;) , Maxa.

 

*za rzeczy nie istotne na torze ;) 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max potrzebuje tylko dobrego bolidu żeby być mistrzem, jeśli RB utrzyma tempo gonienia Mercedesa i Ferrari w rozwoju to jeszcze sezon i będzie regularnie na najwyższym stopniu pudła.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adi napisał:

Vettel nie miał nigdy dobrej prasy, należał raczej do tych nielubianych. Sam też za nim, delikatnie mówiąc, nie przepadam.

Ale trzeba mu oddać jedno, ma ducha walki i wygrywania. Wolę takich kierowców, niż tych wiozących się po punkty. Oczywiście miał przerost ambicji, spotęgowany równie ambitnymi kolegami (Ricciardo i Leclerc) i popełnił przez to kilka dziecinnych błędów.

Pamiętajcie, że to chyba jeszcze na długo, najmłodszy Mistrz Świata. 

 

Kto wg Was jest przyszłym, po Hamiltonie, MŚ?

Ja stawiam na mojego faworyta, również nielubianego przeze mnie* ;) , Maxa.

 

*za rzeczy nie istotne na torze ;) 

 

 

 

 

Wolałbym Leclerca ale myślę Max zrobi wszystko aby majstra zdobyć. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leclerc pokazuje na kwalifikacjach, że jest szybki. Ale jeśli dochodzi do tego walka koło w koło to już nie jest taki kozak - chociaż bardzo go lubię i zawsze mu kibicuję. Natomiast Max wygląda jak maszyna do zabijania. Może bolid mu nie pozwala na PP, ale w wyścigu pokazuje, że ma jaja ze stali. Też go nie lubię, ale co zrobić jak dupek jest niezłym Fighterem ;-)

Ciekawy jestem co pokaże Sainz i Norris. Bardzo im kibicuję. O ile Norris chyba zaliczył falstart trochę jak Gasly to Sainz moim zdaniem pokazał, że nie bez powodu jeździ w F1.

 

Natomiast cały czas mnie zastanawia fenomen Grożka :D No żeby chociaż memy o nim były to mógłbym przypuszczać, że to napędza finansowo HAASa, ale to ostatnio o bananowym Leclercu i Norrisie raczej są memy niż o nim ;-)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Natomiast Max wygląda jak maszyna do zabijania. Może bolid mu nie pozwala na PP, ale w wyścigu pokazuje, że ma jaja ze stali. Też go nie lubię, ale co zrobić jak dupek jest niezłym Fighterem ;-)

 

Dobrze ujęte ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verstappen ma papiery na mistrza tylko oprócz bolidu potrzeba też popracować nad jego głową ;) bo potrafi podejmować dosyć głupie decyzje przez  które zamiast zyskać to traci.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ma jeszcze czas na dotarcie się, ale, to co robił w zeszlym sezonie w niektórych wyścigach, to są akcje mistrza świata jak dla mnie. Ponadto, mam wrażenie że jest trochę taka stara szkoła. Chcę się ścigać, na, krawedzi I mocno. Leclerc natomiast, jak coś mu się nie spodoba to trochę płaczę o karę etc.. Zniechęca mnie tym do siebie. 

Ktoś napisał o falstarcie Norrisa.. Czy ja wiem. Jak bolid mu pozwalał, to szło mi świetnie. 

Moi ulubieńcy, to Max, Lando i Ricciardo... I Kimi, ale no cóż, zs dużo tu się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Leclerc pokazuje na kwalifikacjach, że jest szybki. Ale jeśli dochodzi do tego walka koło w koło to już nie jest taki kozak - chociaż bardzo go lubię i zawsze mu kibicuję.

 

Wie że jak da ciała to może stracić zaufanie zespołu, jak tylko poczuje się prawdziwym numerem jeden, będzie wiedział że jedzie o wszystko to pokaże pazury. 

 

Widzisz miłego chłopca ale coś czuje że w tym chłopaku siedzi też ciemna strona mocy, jak przyjdzie moment  nie zawaha się pójść po bandzie.  Max jest jak otwarta książka, Leclerc trzyma karty przy orderach. Taki skryty chłopak z ostatniej ławki. 

 

To jest bardzo inteligentny i ułożony zawodnik z planem.

 

Będzie mistrzem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Danko napisał:

Max ma jeszcze czas na dotarcie się, ale, to co robił w zeszlym sezonie w niektórych wyścigach, to są akcje mistrza świata jak dla mnie. Ponadto, mam wrażenie że jest trochę taka stara szkoła. Chcę się ścigać, na, krawedzi I mocno. Leclerc natomiast, jak coś mu się nie spodoba to trochę płaczę o karę etc.. Zniechęca mnie tym do siebie. 

Też tak myślę, w zeszłym sezonie kibicowałem obojgu.

Ale strasznie podoba mi się ostra walka Maxa, dzięki niemu w kilku wyścigach wróciła prawdziwa walka na torze.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

 

nawet tutaj czesc dziennikarzy uwaza go za torowego bandyte

kiedys ktos sie nie cofnie i bedzie kolejna ofiara w f1  ;)

 

tapatalked

To już nie te czasy myślę. W sensie, jasne, to może być nieraz niebezpieczne, ale nie aż tak. 

@chojnypewnie masz rację, on głupi nie jest. Ale np. foszki, jak w którymś tam wyścigu Max go wyprzedził były trochę takie no nie wiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Danko napisał:

@chojnypewnie masz rację, on głupi nie jest. Ale np. foszki, jak w którymś tam wyścigu Max go wyprzedził były trochę takie no nie wiem... 

 

Jest młody, ma nadal małe doświadczenie, może jeszcze ma jakieś ideały, które musi skonfrontować z rzeczywistością a Max mu pomaga w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, chojny napisał:

 

Jest młody, ma nadal małe doświadczenie, może jeszcze ma jakieś ideały, które musi skonfrontować z rzeczywistością a Max mu pomaga w tej sprawie. 

Może tak, ale wie jak to jest wygrywać z F2. Niemniej - za sezon czy dwa, walka pomiędzy nimi to będzie siedzenie na szpilkach i walka koło w koło co wyścig - a przynajmniej tak to widzę i tak sobie marzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Danko napisał:

Może tak, ale wie jak to jest wygrywać z F2. Niemniej - za sezon czy dwa, walka pomiędzy nimi to będzie siedzenie na szpilkach i walka koło w koło co wyścig - a przynajmniej tak to widzę i tak sobie marzę 

 

F2 a F1 to jak NBA i FIBA, jak boks na olimpiadzie i boks zawodowy itd. 

 

Będzie walka, będzie się działo. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Danko napisał:

to może być nieraz niebezpieczne, ale nie aż tak. 

 

 

bylem na spa w ub roku

w sobote zginal hubert w f2 a w niedziele max wylecial jakos tak na poczatku

shit happens ale chyba nie warto prowokowac losu

 

tapatalked

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

 

bylem na spa w ub roku

w sobote zginal hubert w f2 a w niedziele max wylecial jakos tak na poczatku

shit happens ale chyba nie warto prowokowac losu

 

tapatalked

No, w sumie racja. To był bardzo smutny dzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie Verstappen z Leclerckiem trochę walczyli i było widać, że jak w jednym wyścigu Max go ostrzej potraktował to w kolejnym Leclerc mu odpłacił w podobny sposób. Ich pojedynki były dość emocjonujące i widać było że tam iskrzy.  Parząc na to sądzę, że tak jak mówili poprzednicy Leclerc nie pokazał wszystkiego i chyba tutaj Ferrari miało nosa bo też wygląda na materiał na mistrza.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...