Jump to content

miki_mi2

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

About miki_mi2

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Foz z wiatrakiem

Recent Profile Visitors

270 profile views
 1. miki_mi2

  Kubica w F1

  Pewnie już skupili się na przyszłym sezonie.
 2. Druga oferta jest kompletna gdyż posiada śruby do regulacji geometrii. Aczkolwiek same śruby kosztują 100 zł więc korzystniej jest kupić ofertę 1 i dokupić śruby. Wtedy wyjdzie ok 650
 3. Nie piszesz czy chodzi Tobie o zaczep tylni czy przedni. Jeśli chodzi o tył to najlepszy jest hak, gdyż jest solidnie zamocowany do obu podłużnic i za to można szarpać. Gorzej z przodem, tutaj sprawę ratuje tylko solidny szarpak ze stali konstrukcyjnej z blachy o grubości min 10 mm. Wszystko inne się urwie i poleci sobie. Trzeba to również zamontować z głową, najlepiej przyspawać na całej płaszczyźnie żeby nie porwało tej papierowej podłużnicy.
 4. miki_mi2

  Kubica w F1

  Nie można bezpośrednio porównywać Roberta do Schumiego. Bardziej można go porównać do Laudy. Jeden i drugi wrócił po mega wypadku i obrażeniach. Wiadomo, że "janusze" zapamiętają Kubicę jako kalekę na ostatnim miejscu i hurdur orlen wydał 50 mln niepotrzebnie a mógł dać na karitas itp. Ale każdy kto ma więcej oleju w głowie i wiedzy o F1 wie, że Robert to mega talent, drugiego takiego nie mamy w PL i długo nie będziemy mieli. Zobaczcie jak dzisiaj idzie Latifiemu -> 5 miejsce w testach póki co. Wczoraj był ostatni. Wcześniej gdzieś czytałem, że we wtorek jedzie autem Roberta a dziś ujeżdża bolid Russela. Wnioski same się nasuwają.
 5. miki_mi2

  Kubica w F1

  Russel jest mega faworyzowany przez Wiliamsa to logiczne. GR jest pod skrzydłami Mercedesa, Wiliams na tym korzysta. GR Jest młody i jeszcze może dużo kasy/technologii wnieść do Wiliamsa od MB. Kubicę wzięli tylko na doczepkę bo nikt inny tam pewnie nie chciał dopłacać do jazdy tym "szrotem" a pewnie claire miała nadzieję, że stary wyga Robert uczyni cud i fw42 uda się poskładać i ustawić dzięki niemu. Jestem niemal pewny , że to ostatni sezon RK w F1. Niemniej jednak uważam, że Robert dobrze zrobił wybierając Wilimasa. Przynajmniej znowu się "pościga" w F1.
 6. miki_mi2

  Kubica w F1

  Też oglądam live. RK miał ponad 1.5 s przewagi nad GR , przewaga powoli rosła. Wyszedłem tylko po piwo do lodówki a tu GR 2 s przed RK. Kubica teraz jedzie mega wolno. Dziwna to trochę sytuacja przyznam szczerze
 7. miki_mi2

  Kubica w F1

  Dźwięk tych silników też ciekawy nie jest ostatnio
 8. miki_mi2

  Kubica w F1

  Są gdzieś treningi on line w sieci ?
 9. Bolonia ma bardzo fajną starówkę. Polecam zobaczyć. 1,5 h drogi od Bolonii jest San Marino warte uwagi. No i nie daleko jest Ravenna - też warto zwiedzić. Obok Ravenny jest Mega park rozrywki Mirabilandia - polecam bardzo.
 10. miki_mi2

  Kubica w F1

  Jest on line do pooglądania ?
 11. Potrzebny dystans 35 mm na stronę żeby nie tarło.
 12. no wiem wiem pajero ma ramę jak wyjeżdża z fabryki, później z każdym dniem co raz mniej ramy . Miałem dwa takie
 13. Pajero w tej cenie też będzie bez ramy i pewnie bez budy Ja polecam 8 cm liftu i opona 235/75 r 15. Mniej nie ma sensu
 14. miki_mi2

  Kubica w F1

  w sensie bolid RK jest "poligonem doświadczalnym"
 15. miki_mi2

  Kubica w F1

  Po wyścigu w Chinach już wiemy , że kierowcą nr 1 w Willimasie jest GR - nie ma w tym nic dziwnego. Jest młody i pod skrzydłami Mercedesa, do tego bardzo zdolny - na równi z Kubicą. Tylko, żę Russel jeszcze nie osiągnął szczytu możliwości w przeciwieństwie do RK. Poza tym uważam, wszystko co najlepsze, nowe i stabilne pchają w auto GR. Nie zdziwi mnie jeśli wyjdzie, że RK ma bolid poskładany z wszystkiego co zostało pod ręką. Wiliams nie ma kasy żeby postawić dwa równe auta. Może ClaireW liczyła na doświadczenie RK, iż ten przyjdzie i powie : to i to jest do zmiany, zróbmy tak i tak. Sytuacja chyba wszystkich przerosła i jadą dalej na tym samym wózku co rok temu. Natomiast to co się dzieje w komentarzach pod różnymi artykułami o powrocie Roberta... Ręce opadają ile w ludziach jest złośliwości, jadu i braku szacunku. Masakra.
×
×
 • Create New...