Jump to content

miki_mi2

Użytkownik
 • Posts

  407
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Patrol W 260 SD33T
  Legaś III EJ25
 • Zainteresowania
  BJJ

Recent Profile Visitors

848 profile views

miki_mi2's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

77

Reputation

 1. Można sprawdzić nr bloku , trzeba ściągnąć dolot bo inaczej nie widać( bloki nigdy nie zostały poprawione - podpory wału). Sprawdź czy nie jest wybity uszczelniacz na wale korbowym, zwróć uwagę na wtryski, sprzęgło i turbo. Można też na szybko wyciągnąć filtr oleju i otworzyć aby zobaczyć czy nie ma złocin. Żeby dizelek był długo z nami to można mu pomóc olejem 5w50 i nie pałować poniżej 2krpm.
 2. Ok, nigdy na to nie zwróciłem uwagi .
 3. Oho chyba jednak Orlen mówi arivederci Roma do alfy...no albo alfa do obajtka... W tabeli podsumowującej kwalifikacje jest Alfa Romeo Racing Ferrari a nie Orlen - koniec koncerta ?
 4. Czy ktoś się orientuje gdzie można wykupić transmisję z dzisiejszego wyścigu ? Eleven sports niestety jest niedostępny we Włoszech gdzie aktualnie przebywam :/
 5. Nie warto. Oczy na zapałkach.
 6. Ja słyszałem o kilku autach w których sprzęgło po wymianie stukało. Nie znasz powiedzenia - sprzęgło LUKa co w pudełku już stuka ? :D
 7. Nic się nie zmieni. To nadal otwarty dyfer z wisko. Gdybyś miał spawloka to co innego.
 8. Tak jeżdżę bo dwumas nie piszczy , nie szarpie itp.
 9. Nie dawno kupiłem to auto. Poprzednik z tym jeździł 4000 tyś. Zerknalem w czasie wymiany oleju do filtra oleju ale tam nic a nic czysciutko więc to nie panewka/wał. Zobacz u siebie .
 10. Ja mam tak samo. Spec od Subaru twierdzi, że to dwumasa. Zobacz czy masz wyciek między skrzynia a silnikiem. Jak tak to pewnie wał wybija już uszczelniacz.
 11. Jest gościu w pl co wkłada 1.9 tdi do dizelków
 12. Outback 4 253244 km. Nie znam historii auta , podobno był wymieniany blok 30 tysięcy temu lecz to tylko zapewnienie poprzedniego właściciela.
 13. Gdzie tam , on ledwo się oderwał od trawki To jest skok
 14. Oba Williamsy w drugiej serii . Jest progres. Alfa tylko przed hasem
×
×
 • Create New...