Jump to content

togus

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

About togus

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. togus

  ile wam pali ?

  Legacy III 2.0 125 KM, 11, 5 l/100 km LPG i nie che być mniej. Dziś trasa 500 km i taka średnia że spalania, prędkość 100 do 120 km/h. Widzę, że koledze Forester pali mniej? niż mój legas. Tak się zastanawiam czy wzmocnienie wiskozy może być tego powodem. Nigdy nie zszedlem ponizej 11l LPG
 2. Ktoś wyjaśni jak sprawdzić na lewarku?
 3. Panowie nie mogę znaleźć tej instrukcji jak sprawdzić przełożenie, poratuje ktoś? Swoją drogą jeśli można coś ulepszyc nie dużym kosztem do dlaczego nie?
 4. Właśnie szukam tych info:)
 5. Kolego gdzie tam jest podane przełożenie? Patrzę w te karty i nie widzę? http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b12/type_2/train/
 6. togus

  AWD w praktyce

  Tego doświadczyłem..... jeszcze stawia go 90 stopni bokiem...
 7. Nic nie sprawdzałem, serwis powiedział mi że będzie pasować, taka zamówiłem i działa kolego żeby odkręcić ten dekiel muszę wpuszczać olej?
 8. Kolego mam już wymienioną skrzynie i wiskozę też, teraz chce wymieniać dyfer na dyfer z wiskozą i ją wzmocnić. Nie wiem tylko jakie przełożenie ma dyfer z tyłu
 9. Gdzie sprawdzić jakie przełożenie ma moja obecna skrzynia ty 754vr1aa. Rozmawiałem z kolegą, który mówił mi o tym że po takim zabiegu może ścinać opony z tyłu, ktoś ma takie doświadczenia?
 10. Legacy 2002 2.0, wymieniłem już wiskozę w skrzyni i wzmocnilem do 10kg. Teraz zastanawiam się nad wymianą dyfra z tyłu i założeniem dyfra z wiskozą i jej wzmocnienie. Kolego powiedz jak wrażenia po zabiegu? jak zachowuje się auto?
 11. Panowie, zastanawiam się nad wymianą dyfra na dyfer z wiskozą i jego wzmocnienie. Ktoś praktykowal takie rozwiązanie? Obecnie wzmocnilem wiskozę do 10 kg, myślę żeby dołożyć coś na ty.
 12. Kolego ja jestem że śląskiego jeśli chcesz to podesle Ci namiar
 13. Cała blacha jest podwojna, mam w bagażniku to zrobię Ci zdjęcie jutro. Robiłem podłogę i też jest podwójna.
 14. Kolego tak u mnie wyglądało przed i po. Jutro zrobię zdjęcia jak jest pomalowane, kosztowało mnie 1350 robota z wycięciem szyby plus 150 reperaturka. Ogólnie 1500 zł. Dziwne jest to że w moim aucie blacha jest wszędzie podwójna nadkola, próg oraz podłoga wszędzie jest podwojna blacha czy wszystkie Subaru tak mają?
 15. togus

  AWD w praktyce

  Audi rozpedzilo się 100 m. Wcześniej tam gdzie była trakcja. Ja stanąłem przez kolegę gdzie zablokował drogę i nie mogłem ruszyć.
×
×
 • Create New...