Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, chojny napisał:

 

Dokładnie tak właśnie.

 

Wczoraj zmęczyłem odcinek o Mercedesie. Jakbym jakieś marne reality show oglądał. Tak dobry pierwszy sezon i tak spieprzyć produkcje.

 

Odcinek o Williamsie chyba pominę bo nie zdzierżę tego co piszecie...  

 

 

Dużo przewijałem.... w końcu wyszedłem z psem..

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bosman napisał:

Większość odcinków wygląda jakby była po ocenzurowaniu przez zespoły.

Przeczy temu tylko odcinek o Haasie :)

I tu leży sedno sprawy Netflix jest US i Has tez jest US. Dla Hasa jego prezentacja przez dwa sezony robi robotę na ich rynku, niestety F1 u nich mega popularne nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Potwierdzony przypadek koronawirusa w McLarenie: zespół wycofuje się z weekendu.

Warto przypomnieć deklaracje F1 sprzed przylotu do Australii: jeśli jedna z ekip nie będzie mogła wziąć udziału w wyścigu, to zawody nie będą mogły się odbyć jako runda mistrzostw świata (w domyśle: albo odwołanie GP, albo rozegranie jako wyścigu niezaliczanego do mistrzostw świata)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to samo chciałem wkleić, gdzie macie jakieś oficjalne potwierdzone info, że już jest odwołanie? Bo to powyższe można przeczytać np tu https://powrotroberta.pl/2020/03/grand-prix-australii-2020-piatek-relacja-live.html i na ten moment jadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mają rezerwowego :D
 

A tak już całkiem poważnie to faktycznie sytuacja na odwołanie, ale jak można poczytać na tej stronie wszystko rozchodzi się o pieniądze dlatego nie ma jeszcze oficjalnej decyzji bo od niej zależy gdzie pójdzie kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nysiopysio84 napisał:

Jeszcze mają rezerwowego :D

Vettel tez pojechal do domu, a rezerwowym w Ferrari jest chyba Giovinazzi. RK dwoma na raz nie pojedzie....

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie imprezy w tym sportowe są odwoływane. Skąd w FIA wiara w to, że im się uda... :/ Oficjalny statement to jak dla mnie już formalność. Później Bahrajn, Chiny juz odwołane.. W dobrym scenariuszu obejrzymy F1 w maju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel tez pojechal do domu, a rezerwowym w Ferrari jest chyba Giovinazzi. RK dwoma na raz nie pojedzie....

Robcio i tak nie mógł pojechać w wyścigu bo w sobotę ma samolot powrotny . Od rana w poniedziałek testy DTM , a w czwartek musi być w Bahrajnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, carfit napisał:


Robcio i tak nie mógł pojechać w wyścigu bo w sobotę ma samolot powrotny . Od rana w poniedziałek testy DTM , a w czwartek musi być w Bahrajnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz w planie wizytę w DE? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...