Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe i świeże podsumowanie testów w Barcelonie z F1 VLOG 172 Cezarego Gutowskiego.
 

Błagam , nie wklejaj „Głupkowskiego” ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2020 o 15:54, Kukson napisał:

Już jakiś czas temu mówiono, że powycinali sceny z Robertem i skupili się bardziej na dziadowaniu Williamsa.

Wiesz śmierdzi mi ten odcinek a zwłaszcza jego końcówkę. Nie dziwił bym się jak by Williams zapłacił żeby to tak wyedytowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turdziGT napisał:

Wiesz śmierdzi mi ten odcinek a zwłaszcza jego końcówkę. Nie dziwił bym się jak by Williams zapłacił żeby to tak wyedytowac

 

Dokładnie, a te teksty Clair o zapewnieniu dwóm kierowcom bolidu do ścigania pachniały bardzo źle, śledząc dokładnie cały sezon i co się działo z Williamsem, ale cóż, Clari jest przecież mistrzynią piaru, a jak się ma kamerę Netflixa przed oczami to można mówić dokładnie to co mają ludzie usłyszeć, nie do końca związane z prawdą.

 

Ogólnie jestem lekko zawiedziony tak małą ilością kontentu o Robercie, ale tak samo o Raikkonenie czy Perezie, natomiast np Ricciardo pojawiał się dla mnie zbyt często i już zbierało mnie na wymioty, przy całej sympatii do jego niekończącego się uśmiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem wczoraj do 2 w nocy i połknąłem 6 odcinków, fajnie się ogląda i można bliżej poznać osoby z teamów.

1. Günther - nerwus, niestosowne żarty, takie lekkie chamidło

2. Abiteboul  - cierpliwy, spokojny, odwrotność Günther'a, ale jakiś taki bez wyrazu

3. Szefowie Red Bull i Mercedesa to inna liga przy reszcie

4. Bardzo dobre wrażenie zostawił Alexander Albon - skromny, sympatyczny i szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dokładnie, a te teksty Clair o zapewnieniu dwóm kierowcom bolidu do ścigania pachniały bardzo źle, śledząc dokładnie cały sezon i co się działo z Williamsem, ale cóż, Clari jest przecież mistrzynią piaru, a jak się ma kamerę Netflixa przed oczami to można mówić dokładnie to co mają ludzie usłyszeć, nie do końca związane z prawdą.
 
Ogólnie jestem lekko zawiedziony tak małą ilością kontentu o Robercie, ale tak samo o Raikkonenie czy Perezie, natomiast np Ricciardo pojawiał się dla mnie zbyt często i już zbierało mnie na wymioty, przy całej sympatii do jego niekończącego się uśmiechu...





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym co było pokazane chyba w 2 odcinku zupełnie nie rozumiem zakontraktowania w Haasie GRO i MAG na 2020.

Tam jest jakaś toksyczna atmosfera i hodowanie tego składu dalej dla mnie jest niepojęte.

W odcinku z Renault są ujęcia z samolotu, ciekawostka jest taka, że to samolot zarejestrowany w Polsce, SP-ATT, pewnie wynajęty od https://smart-jet.pl/

Mam nadzieję, że Netflix dostanie jeszcze materiał o Robercie z Sauberem i złoży odcinek na trzeci sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2020 o 20:32, Korton napisał:

Siedziałem wczoraj do 2 w nocy i połknąłem 6 odcinków, fajnie się ogląda i można bliżej poznać osoby z teamów.

1. Günther - nerwus, niestosowne żarty, takie lekkie chamidło

2. Abiteboul  - cierpliwy, spokojny, odwrotność Günther'a, ale jakiś taki bez wyrazu

3. Szefowie Red Bull i Mercedesa to inna liga przy reszcie

4. Bardzo dobre wrażenie zostawił Alexander Albon - skromny, sympatyczny i szybki

Mnie ciekawi Ocon w Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2020 o 20:02, nysiopysio84 napisał:

 

Dokładnie, a te teksty Clair o zapewnieniu dwóm kierowcom bolidu do ścigania pachniały bardzo źle, śledząc dokładnie cały sezon i co się działo z Williamsem, ale cóż, Clari jest przecież mistrzynią piaru, a jak się ma kamerę Netflixa przed oczami to można mówić dokładnie to co mają ludzie usłyszeć, nie do końca związane z prawdą.

 

Ogólnie jestem lekko zawiedziony tak małą ilością kontentu o Robercie, ale tak samo o Raikkonenie czy Perezie, natomiast np Ricciardo pojawiał się dla mnie zbyt często i już zbierało mnie na wymioty, przy całej sympatii do jego niekończącego się uśmiechu...

 

Dla mnie to jest jasne jak słońce.Ten odcinek o Williamsie z Robertem był nakręcony zupełnie inaczej ale cos sie tam zmieniło i powycinali materiał a Roberta  fragment polepili z resztek ktore zostały po wycięciu. Dla mnie pachnie to lipa i nie wierze ze tak to miało byc bo wszystkie inne postacie , kierowcy i wywiady sa głęboko osadzone w kontekst i dlatego te kawałki o RK tak bardzo odstają.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial mega!!! 

Genialnie pokazane, dlaczego Mercedes, Red Bull są na szczycie, a reszta tam gdzie jest. Poza oczywiście budżetem, to sposób zarządzania i przede wszystkim szef zespołu, jego charyzma, podejście, analizy, często chłodny umysł. i wiele jeszcze.

U reszty to chaos, dużo przypadkowości i skrajnych emocji.

Jest jeszcze trzecia liga.... Claire ;)

 

Na minus, to oczywiście Robert. Ładna opowieść o ogromnym talencie Russela, a o Robercie tylko tyle, że przegrał z szefową w zabawkowe samochodziki.

Ehhh, czyżby go już nie doceniali, a my pozostaliśmy z nim jako np. psychofani ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 8 odcinek, żenada straszna. Od razu widać że pocięty i że Williams musiał wyłożyć ładną sumkę za, wyjątkowo łagodne traktowanie. Szkoda tylko że Roberta prawie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie zeszłorocznych kontrowersji w sprawie legalności silnika Ferrari:

"FIA potwierdza, że po dokładnym dochodzeniu, zakończono analizę działania jednostki napędowej w samochodzie Ferrari i zawarto porozumienie z zespołem. Szczegóły pozostaną znane tylko dwóm zaangażowanym stronom. FIA oraz Scuderia Ferrari uzgodniły szereg technicznych zobowiązań, które poprawią monitorowanie wszystkich jednostek napędowych Formuły 1 od nadchodzącego sezonu, oraz pomogą FIA w innych obowiązkach regulacyjnych związanych z Formułą, w tym przy redukcji emisji dwutlenku węgla i wprowadzeniu paliw alternatywnych." - motorsport.com

 

Wszyscy: Czy silnik spełniał wymagania?

FIA: Wiemy, ale nie powiemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rosaskc napisał:

Wszyscy: Czy silnik spełniał wymagania?

 

FIA: Nie ale zajmijcie się swoimi sprawami bo kociej mordy dostaniecie. 

 

Pewnie był nie do końca zgodny i jakoś starają się to zamieść pod dywan, w końcu to Ferrari. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

E tam jest dobry 

Mi też sie bardzo podobał ! O Robercie bardzo mało , mimo że materiału mieli sporo , sam byłem świadkiem jak kręcili materiał w Hiszpanii jak jeździł na rowerze , byli u niego w domu ( w sensie mieście gdzie mieszka ) , a w serialu nic na ten temat . Mogę tylko podejrzewać czemu tak się stało , on jest za szczery do bólu i zawsze mówi dobitnie jak jest , a nie jak ktoś by chciał . Na własnej skórze się o tym przekonałem , ale dlatego m.inn. takich ludzi bardzo szanuję  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, carfit napisał:

O Robercie bardzo mało , mimo że materiału mieli sporo , sam byłem świadkiem jak kręcili materiał w Hiszpanii jak jeździł na rowerze , byli u niego w domu ( w sensie mieście gdzie mieszka ) , a w serialu nic na ten temat .

Podobno takie były plany, ale uległy zmianie po śmierci Antoine Huberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...