Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, carfit napisał:

Teraz testów nie ma , oprócz symulatorów , ale mieliśmy jechać prywatnie , niestety sytuacja się dynamicznie zmieniła , mieliśmy zwiedzać fabrykę e Maranello ale zamknęli wszystko :(

A dobra bo ja po Twoim wpisie o Monzie w Marcu pomyślałem. 2 tygodnie mi gdzieś zaginęły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można powiedzieć, że opony C5 ,że to tylko testy bez napinki, że pusty bak,tor i silnik w trybie qualu ale na pewno takiego kółka nie robi kiepski bolid, kiepski kierowca nota bene …. tfu, najgorszy kierowca 2019r , na pewno nie robi się tego tfu,tfu,tfu kaleka z niewładną ręką i w tym momencie wszyscy Ci którzy mówili takie głupoty powinni coś w tej materii sprostować.

 

A jak szanowny Profesor Kubica będzie takie maniany odwalał częściej to jeszcze do Ferrari pójdzie za Vettela. :faja:

 

A tu MOC, Nugnes w ostatnich zdaniach nieźle dowalił Wiliamsowi.

https://powrotroberta.pl/2020/02/nugnes-w-alfie-docenili-zarzadzanie-oponami-kubicy-f1-nie-moze-zapomniec-tego-dnia.html

 

PS. Czyżby Antonio puściły nerwy ?

Edytowane przez Jacky X
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, HoQ napisał:

Jestem już po pierwszym odcinku, a dokładniej 9tym, w który miało być najwięcej o Robercie.

 

Spoiler Alert!

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Nie ma prawie nic.

 

 

 

Ja juz tez lece drugi drugiej serii :) Oj nie bedzie to produktywny dzien dzisiaj :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pawlo20 napisał:

Przyczyną jest oczywista, tylko czy to nie wpłynie na późniejsze planowanie sponsoringu? 

Skąd my maluczcy możemy to widzieć? :D To są decyzje polityczne, niby przekłada się to na większą sprzedaż za granicą, ale zmieni się kierunek wiatru i powiedzą co innego. Nie ma się co martwić na zapas, tylko trzeba cieszyć tym co jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...