Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Zyzol napisał:

zmienią światła, trochę kształt grilla i nowy model gotowy :)

Rewolucji nie ma , moze i dobrze ale bedzie nowy Tech w srodku bo tym odstaje juz bardzo obecna generasja.Ciekawe  co zrobia z moca czy zostawia 400 , czy bedzie 420 ? 

Ten silnik to i 500 by zniusl z gwarancja fabryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Rewolucji nie ma , moze i dobrze ale bedzie nowy Tech w srodku bo tym odstaje juz bardzo obecna generasja.Ciekawe  co zrobia z moca czy zostawia 400 , czy bedzie 420 ? 

Ten silnik to i 500 by zniusl z gwarancja fabryczna.

Fajnie jakby odmulili troche to auto bo z gpf przestalo jechac i brzmiec w 2019 :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Houdini napisał:

Jak to z Golfem, nowy model, mnóstwo emocji ! ;)

 

Ogladalem premierę na żywo,  w sumie mogli nic nie powiedzieć i rzucić auto na salony. Hybrydy po 200, 245 koni to fajna opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 15:31, turdziGT napisał:

Nic nie wskazują bo w zderzaki  są duże wloty it do do niego mogą być wloty a nie do  dużego grila 

 

Mi to jednak wygląda na duży gril. Jednak nie obraziłbym się gdybyś to Ty miał racje. 

 

Screenshot_20191025-065313_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20191025-065305_Samsung Internet.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Danko napisał:

Maska kształtem przypomina mi tę z multipli.. Jeszcze tego brzuszka brakuje przy szybie :facepalm:

Kształt to kształt, ale że podnoszona na patyk :facepalm:

Ciekawe, czy będą wstanie zrobić jeszcze mniejszy przełącznik biegów w automacie, taki na jednego palca ;) 

Mizianie pod ekranem celem regulacji temperatury, czy głośności to chyba najbardziej nieergonomiczny sposób, jaki można wymyślić

Kierownice robią się już tak przeładowane przyciskami, że niedługo miejsca zabraknie ;) 

 

Poza tym Golf jak Golf, nic zaskakującego. Źle nie wygląda, tylko linia dziennych ledów niepotrzebnie zakręca do góry, przez co optycznie zmniejsza reflektory i spycha je na boki nadając lekko głupawego wyglądu.

Ciekawe jak GTI i R im wyjdą

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, matros1 napisał:

 

Mi to jednak wygląda na duży gril. Jednak nie obraziłbym się gdybyś to Ty miał racje. 

 

Screenshot_20191025-065313_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20191025-065305_Samsung Internet.jpg

 

 

Jezeli to prawda to w zarzedze tej firym siedzi jakis debil , tak to mozna w skrocie skwitowac.

Jezeli to okarze sie prawda to bedzie to przyklad jak mozna zj…….. prawie doskonale auto :facepalm:

 

Wszstko jestem w stanie zrozumiec nawer 3 cylindrowy silnik w tym aucie ale takiego debilizmu nie jestem w stanie 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, burton napisał:

już nie wiadomo komu wierzyć;)

Cztery końcówki przesunięte do środka - tej tradycji nie zaorali ;) Więc obydwa obrazki mają niewiele wspólnego z prawdą.

Bedzie bóbr :unsure:

 

Edytowane przez Zyzol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...