Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, FilipeK napisał:

Jak na starego Gofera, którego można kupić za 170-180 koła to nieżle :D 

ale to jest niby okazja? Chyba że z ful wyposażeniem to jeszcze. BMW czy Merca da radę za tyle wyrwać. S3 już przyzwoicie wyposażoną spokojnie w tym budżecie się dostanie. A ponoć ten VW to auto dla ludu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

ale to jest niby okazja? Chyba że z ful wyposażeniem to jeszcze. BMW czy Merca da radę za tyle wyrwać. S3 już przyzwoicie wyposażoną spokojnie w tym budżecie się dostanie. A ponoć ten VW to auto dla ludu

a35 nie kupisz za tyle raczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, viggen napisał:

a35 nie kupisz za tyle raczej 

podstawę już dałoby radę, jak mają jakieś na stocku to powoli ruszy wyprzedaż i da radę więcej wynegocjować. To nawet jak musząc wyłożyć 190 tys osobiście wolałbym dołożyć te 10 tys niż brać Golfa. S3 to już w ogóle, patrzę na stronę audi i na stanie mają S3 od 155 tys zł a wiem że od tych cen jeszcze da radę urwać kilka %. Więc pewnie bieda wersja ale pewnie za jakieś bliżej 145-150 tys. To jakoś Gofer za 170-180 tys nie jest dla mnie okazją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, radekk napisał:

ale to jest niby okazja? Chyba że z ful wyposażeniem to jeszcze. BMW czy Merca da radę za tyle wyrwać. S3 już przyzwoicie wyposażoną spokojnie w tym budżecie się dostanie. A ponoć ten VW to auto dla ludu

Myślałem , że Merc i Bmw bedą droższe z 30-40 koła w porównywalnym wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mówiłem to golizny, chyba że da radę lepszy rabat wynegocjować. Nie wiem w tej cenie co w tym golfie. Ale takie S3 można wyrwać taniej, w tej cenie już całkiem ok wyposażone. Merca i BMW za 30-40 więcej już bym powiedział całkiem fajnie wyposażonego dostaniesz, a zakładam ze jakieś stockowe jako wyprzedaż będą lepiej rabatowane, wiec możliwe ze bliżej 200 już coś idzie wyrwać. Niemniej jakbym ja miał wydawać  koło 180 tys na golfa to chyba poszedłbym do Audi albo jeśli mnie stać to dołożył koło 10% na Merca czy BMW.

A taki Focus RS jak wypada na tym tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, radekk napisał:

To co mówiłem to golizny, chyba że da radę lepszy rabat wynegocjować. Nie wiem w tej cenie co w tym golfie. Ale takie S3 można wyrwać taniej, w tej cenie już całkiem ok wyposażone. Merca i BMW za 30-40 więcej już bym powiedział całkiem fajnie wyposażonego dostaniesz, a zakładam ze jakieś stockowe jako wyprzedaż będą lepiej rabatowane, wiec możliwe ze bliżej 200 już coś idzie wyrwać. Niemniej jakbym ja miał wydawać  koło 180 tys na golfa to chyba poszedłbym do Audi albo jeśli mnie stać to dołożył koło 10% na Merca czy BMW.

A taki Focus RS jak wypada na tym tle?

Dla mnie Focus raczej odpada, ze względu na manual. STI mam w manualu, ale to jest specyficzne auto. Następnego auta ponad 300KM nie chciałbym w młynku. RS ponoć dobrze trzyma cena jako używka. Na prostej widze, że Golfa zjada mocno, ciekawe jak w porównaniu do m135 i a35. 

 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który używany HH gwarancje jeszcze ma? Wszystkie mody serwis spisuje podczas okresowych przeglądów, a kupując używkę w stanie fabrycznym (do której poprzedni właściciel je przywrócił) jesteś pewny że takową masz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisalem o jakichkolwiem modach? RS w serii mial wadliwa glowice/silnik. Najpierw wymieniali uszczelki, potem glowice a na koncu cale silniki, ktorych bylo kilka rewizji. Ale, ze juz chwila minela to nie pamietam bo mialem nawet dokladne numery, ktory byl ktory.


Prosze bardzo:

 

679 - problem z uszczelką i najprawdopodobniej blokiem
680 - problem z uszczelką
836 - wkładany do aut od 7.07.2017 wolny od wad

 

 

 

 

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford popełnił kilka błędów, ale wziął to na klate i wzywał właścicieli na akcje serwisową. Nie wszyscy producenci to potrafią. 

Pomimo to, to nadal jeden z lepszych jeśli nie najlepszy hot hatch w swojej klasie cenowej. Aż żal że go już nie produkują. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co mercedes miał tutaj na myśli tworząc ten widoczek na "zegarach". Po co dawać wielki tablet przed kierowcą a potem grafikę ograniczać w taki sposób (to nowe A45). 

Swoją drogą to moim zdaniem to wnętrze zestarzeje się bardzo szybko i do tego fatalnie. 

20191202_195850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko A klasa daje też możliwości innych całkiem przyjemnych widoków zegarów, a ten faktycznie nie przypadł mi do gustu. A wnętrze da się lubić, a sądzę że obecne pokolenia nawet za kilka lat będą chętnie spoglądały na to wnętrze.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 13:03, matros1 napisał:

Czy ktoś wie co mercedes miał tutaj na myśli tworząc ten widoczek na "zegarach". Po co dawać wielki tablet przed kierowcą a potem grafikę ograniczać w taki sposób (to nowe A45). 

Swoją drogą to moim zdaniem to wnętrze zestarzeje się bardzo szybko i do tego fatalnie. 

20191202_195850.jpg

Zeby sie poczuc jak w czolgu :D 

2C710FF4-8D61-4ACC-90C6-37BA9DC1D788.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z wypożyczalni w DE w ubiegłym tygodniu zwykłe CLA. Zmieniłem zdanie o wnętrzu i desce. Mnie przypasowało. Przejechałem prawie 900 km głównie po autostradach.  Bardzo fajnie jeździ ta wersja jak na małe auto. AMG to dla mnie pewnie byłby kosmos choć Ci co umieją jeździć już narzekają na A35 i 45 :) 
 

E3503309-851D-4CC3-A16B-9050654B3F0F.jpeg

8152E975-112C-46A4-9AD1-46E6526CDA4B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...