Jump to content

Hot Hatch Hysteria

BartZ

Recommended Posts

8 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Czemu Audi pod butem dymi tylko z jednej stony?

Jak Skoda kilka lat temu w Octavii RS TDI mimo ze w zderzaku miała obrysy wydechów po obu stronach?

Ech, pytanie retoryczne. :mellow:

04.01.2020_19.30.23_REC.png

Pewnie dlatego że wygląda to tak:

scjsh7k9o4b31.jpg

• Haha 3
  • Sad 2

4 godziny temu, matros1 napisał:

Pewnie dlatego że wygląda to tak:

scjsh7k9o4b31.jpg

W Skodzie RS jakoś mnie to nie razi... auto w zasadzie "budżetowe", udaje sportowe więc i wydech udawany może być. W Audi S4 jakoś wygląda "niesmacznie"...

36 minut temu, Tsunetomo napisał:

W Skodzie RS jakoś mnie to nie razi... auto w zasadzie "budżetowe", udaje sportowe więc i wydech udawany może być. W Audi S4 jakoś wygląda "niesmacznie"...

I tak lepiej niż w S6 gdzie wszystkie 4 "wydechy" to atrapa (co nie jest żadnym usprawiedliwieniem):

Tail Pipe 1.jpg

• Haha 1
  • Confused 1

2 godziny temu, Kukson napisał:

Atrapović przejmuje rynek wydechów :)

dla mnie to jest nie do przełknięcia w żadnej postaci, od razu dyskwalifikuje samochód, jeszcze jestem w stanie zaakceptowac brak widocznego wydechu na zderzaku, czy podbijanie dzwięku silnika tale takiej atrapy nie ścierpie, myśle że to przejściowa moda

• Upvote 1

Przejściowa, bo nadchodzą auta bez wydechów :P

Natomiast to, co obecnie odstawia Audi w tej kwestii, to niesmaczny żart - wiejski tjunink w wykonaniu premium. Powinni dostać od klientów środkowym palcem.... S4 Avant startuje od 326 tys.

Edited by Zyzol
  • Upvote 2

50 minut temu, jaszyn napisał:

dla mnie to jest nie do przełknięcia w żadnej postaci, od razu dyskwalifikuje samochód, jeszcze jestem w stanie zaakceptowac brak widocznego wydechu na zderzaku, czy podbijanie dzwięku silnika tale takiej atrapy nie ścierpie, myśle że to przejściowa moda

Dla mnie też zwłaszcza w aucie za spore pieniądze.

5 godzin temu, jaszyn napisał:

Jeszcze niedawno śmialiśmy sie z wiejskich wydechów wielkości rynny, a za chwile będziemy za tym tęsknić ;) To co robi Audi jest dla mnie nie do przezycia w samochodzie za takie pieniadze. 

6 godzin temu, Zyzol napisał:

Natomiast to, co obecnie odstawia Audi w tej kwestii, to niesmaczny żart - wiejski tjunink w wykonaniu premium.

Większość koncernu VAG to robi (Skoda, VW, Audi itd.). 

Moim zdaniem jest to dziwny i zupełnie niepotrzebny zabieg stylistyczny. 

Nawet 4-latek nie lubi tego ;) :

Edited by matros1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Słyszałem nie dawno wywiad chyba właśnie kogoś z VAG o te nowe wydechy to tłumaczyli tym że klienci aut premium nie lubią jak mają okopcone końcówki zderzaków gdzie zazwyczaj były jakieś chromowane wykończenia. :biglol: 

1 minutę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Fajnie, że takie pytania padają z ust właścicieli STI :D

Nomen omen posiadających niewysilone, pewne, sprawdzone od 25 lat konstrukcje o połowie mocy tych z Merców i 20% większej pojemności ;)