Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Ayu napisał:

Miałem z wypożyczalni w DE w ubiegłym tygodniu zwykłe CLA. Zmieniłem zdanie o wnętrzu i desce. Mnie przypasowało. Przejechałem prawie 900 km głównie po autostradach.  Bardzo fajnie jeździ ta wersja jak na małe auto. AMG to dla mnie pewnie byłby kosmos choć Ci co umieją jeździć już narzekają na A35 i 45 :) 
 

E3503309-851D-4CC3-A16B-9050654B3F0F.jpeg

8152E975-112C-46A4-9AD1-46E6526CDA4B.jpeg

 

Pojeździłem z tym trochę w GLE i jestem bardzo na tak. Robi robotę... niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przytuliłbym tego A45S nawet z tymi tabletami których montaż zalatuje wsią ale najbardziej mnie wkurza, że nie można dokupić akcesoryjnego wydechu jak było w poprzednim modelu aby to auto zaczęło brzmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla kogo jest ładnie. I30N nie jeździłem wiec nie wypowiem się. Patrząc po nagraniach I30N nie słyszę żeby to jakoś brzmiało znacząco lepiej.

Z ciekawości podjadę do Hyundaya zobaczyć czy maja demo to bym się przejechał zobaczyć jak to faktycznie brzmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Q37 napisał:

Nadal hot? 

 

Nie wiem jeszcze. Młoda dzisiaj zaczęła wycierać sama nos i nie mogę się napatrzeć. 

 

Jak uśnie to może się przejadę a jak nie dzisiaj to jutro.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2019 o 11:55, Zyzol napisał:

no to się Mikołaj postarał ;) Musieliście być mocno grzeczni ;) 

 

 

Albo wręcz przeciwnie.

 

 

M135i objeżdżone. Fajny dupowóz, zero emocji, te nowe auta są bardzo szybkie, poprowadzi je szybko każdy. Można je śmiało nazwać samo-jeżdżącymi. 

 

Ilość elektroniki przytłacza.

 

Niestety taki generalnie jest trend na rynku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja nie mam jeszcze zbyt dużo wrażeń.

Wróciłem grzecznie z Krakowa nie przekraczając 4 tys. obrotów.

Po 2 tys. km wymiana oleju (obowiązkowa i ponoć bezpłatna, a jakby nie była obowiązkowa to i tak bym wymienił) i wtedy pojeżdżę trochę ostrzej.

Nawiązując do skrzyni - po pierwszej jeździe wydaje mi się, że przyjemniej zmienia się biegi w CTR (VIII, IX) czy STI (Blob, Lanos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, viggen napisał:

niestety to sie zdarza w s55 i to nie tylko w manualach jest mod ktory temu zapobiega koszt od ~ 5k 

W tym przypadku to kwestia manuala, czyli tzw. money shift. Trójeczka zamiast piąteczki ;) Auto modzone, więc pewnie prawdopodobieństwo wyższe, ale trochę się posypało...
 

Here's my money shift for your viewing pleasure 

4th to 3rd.
Spun just under 9500rpm. 
Piston heads trashed, valves bent, but rods were straight. Crankshaft was irreparable as well. Connection from shaft to crankhub bolt was also destroyed. I had Vargas Turbos crankhub bolt lock on at the time. 

Was not stock. Stage 2, Catless Downpipes, EVenturi intake, BMS JB4 as boost controller, Bootmod3 stage 2 aggressive ots.

Car is back on the road as of August '19 and more mods are on now.

Feel free to share for science

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał:

W tym przypadku to kwestia manuala, czyli tzw. money shift. Trójeczka zamiast piąteczki ;) Auto modzone, więc pewnie prawdopodobieństwo wyższe, ale trochę się posypało...
 

Here's my money shift for your viewing pleasure 

4th to 3rd.
Spun just under 9500rpm. 
Piston heads trashed, valves bent, but rods were straight. Crankshaft was irreparable as well. Connection from shaft to crankhub bolt was also destroyed. I had Vargas Turbos crankhub bolt lock on at the time. 

Was not stock. Stage 2, Catless Downpipes, EVenturi intake, BMS JB4 as boost controller, Bootmod3 stage 2 aggressive ots.

Car is back on the road as of August '19 and more mods are on now.

Feel free to share for science

Kurde całe życie jeżdże manualem i nigdy mi się coś takiego nie przytrafilo, skrzynia jakoś nie blokuje tego żeby przez pomylke nie wbić niższego biegu? W automatach podobno przy kickdown (dluzsze przytrzymanie łopatki i redukcja do maksymalnie najnizszego biegu odrazu) też niestety to się potrafi stac.

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...