Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, turdziGT napisał:

 

Alternatywa jest ale pamiętaj ze M340 jest jednak tylko wariantem zwykłej seri 3 a takie samochody jak M3 czy RS4 to osobne modele a przez to sa bardziej wyjątkowe.Dla jednego ma to znaczenie dla drugiego wcale.

Ale tak jak pieszej ja tez uwazam ze kupę auta za 370-380 dostajesz.

Masz rację, tylko że BMW i Mercedes nie mają w zasadzie prawdziwej konkurencji dla RS4. 

Jak chce się szybkie kombi tej wielkości to poza RS4  pozostaje C43 i właśnie M340i. Mercedes jak dla mnie odpada, bo to zwyczajnie stara konstrukcja. 

BMW z poprzednikiem jakoś do mnie też nie gadało. Jednak nowy model mi się podoba a osiągi ma więcej jak przyzwoite. Dlatego jest to dla mnie jakaś alternatywa dla RS4, tym bardziej że zostaje mi 100k w kieszeni. 

Audi S4 z tego porównania dla mnie odpada ze względu na diesla pod maską. 

M3 czy C63 są mega, ale to sedany. Dla mnie ma to znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też racja. Zapomniałem dopisać że dla mnie 4x4 to warunek konieczny. Nowe M3 ma mieć podobno 4x4 i dla mnie to byłoby to..... gdyby był w kombi. 

 

Nowe C63 też ma być w 4x4 tyle że mówi się o hybrydzie z silnikiem z A45. Jeżeli to prawda, to internet się zagotuje. Będzie więcej płaczu niż nad bobrem w BMW. Za to u nas wpadnie to w niższą akcyzę. Może być to ciekawa propozycja. 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matros1 napisał:

Też racja. Zapomniałem dopisać że dla mnie 4x4 to warunek konieczny. Nowe M3 ma mieć podobno 4x4 i dla mnie to byłoby to..... gdyby był w kombi. 

 

Nowe C63 też ma być w 4x4 tyle że mówi się o hybrydzie z silnikiem z A45. Jeżeli to prawda, to internet się zagotuje. Będzie więcej płaczu niż nad bobrem w BMW. Za to u nas wpadnie to w niższą akcyzę. Może być to ciekawa propozycja. 

A importer to wykozrzysta i cena wcale nie spadnie :) 

 

Odnosnie Kombi z AWD i 350+ KM to wybor faktycznie niewielki ale ja calkowice C43 bym nie skresla. To moze juz starsza ale bardzoudana i dobra konsrukcja. C63 jest super.Na chwile na lato.Zalozysz simowki , zacznie padac i autem nie da sie jezdzic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem właśnie z Maciejem moim byłym WRXem na torze w Pszczółkach i wiem co on potrafi wycisnąć z auta. Jeśli był pod aż tak dużym wrażeniem to znaczy, że GR Supra musi jeździć rewelacyjnie.
Jest to świetne auto w którym jednak czar pryska jak tylko próbujesz znaleźć sobie idealną pozycję za kierownicą przy wzroście powyżej metr dziewięćdziesiąt. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...