Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Grubo ją poprzykrywali. Czyżby taką petardę szykowali? Felgi wyglądają jakby szprychy były grubości słonych paluszków. Cóż. Oby tylko wyszło im 4x4 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Trophy-RR to szykuje się coraz mocniejsze odchudzanie aut. Zadziwiła mnie bardzo kwestia mniejszego wyświetlacza na którym zaoszczędzili 200g!!! Z tego co czytałem typeR po nowy rekord idzie bez klimy, też bez tylnych siedzeń plus elementy budy z carbonu. Za chwile będę lekkie jak auta GSMP.

 

Edytowane przez Fyrkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, radekk napisał:

A coś już wiadomo że ma być to 4x4?

 

Biermann mowil jakos, ze nie widzi potrzeby AWD bez ekstremalnego skoku w mocy... wiec imho FL N'ka pozostanie FWD, ale otrzyma lekki zastrzyk mocy + opcjonalne "mokre" DCT

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, miki84 napisał:

Zastanawia mnie jak na sprzedaż auta przekłada się ustanowienie rekordu przejazdu na torze?? 

 

Sa na to jakieś dane pokazujące zależność czasu i miejsca na tabeli wyników do liczby sprzedanych egzemplarzy, czy chodzi tylko o prestiż?? 

Chyba chodzi o obciach związany z tym, ze firma, która posiada zespół w F1 nie potrafi stworzyć bomby na wzór poprzedniego RSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fyrkes napisał:

Patrząc na Trophy-RR to szykuje się coraz mocniejsze odchudzanie aut. Zadziwiła mnie bardzo kwestia mniejszego wyświetlacza na którym zaoszczędzili 200g!!! Z tego co czytałem typeR po nowy rekord idzie bez klimy, też bez tylnych siedzeń plus elementy budy z carbonu. Za chwile będę lekkie jak auta GSMP.

 

I jakie to ma mieć niby przełożenie na samochod dostępny w salonie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak za dwa razy tyle.Szczerze to bardziej propozycje dla fanatyków marki czy kolekcjonerów.Gwarantuje ci se przeciętny kierowca nie bardzo poczuje różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turdziGT napisał:

Gwarantuje ci se przeciętny kierowca nie bardzo poczuje różnice.

 

Przeciętny kierowca który kupuje takie auto powinien się skonsultować z psychiatrą. To jest zabawka na tor i w zasadzie tylko na tor. Zamiast budować sobie samochód za podobne pieniądze bazujący na seryjnym aucie, idziesz do salonu i kupujesz sobie gotowca. Tak ja to widzę. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem jakąś Megankę miała tyle jakiś dokładek aerodynamicznych, spojlerów, splitterów, dyfuzorów że aż bałbym się tym jechać po zwykłej drodze. Nie wiem czy to seryjne czy jakiś pakiet, ale wyglądało jakby zjeżdżając z lawety zabłądził i zamiast na nitkę toru pojechał na miasto. W sumie było to w pobliżu Toru Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kubanow napisał:

240kpln - sporo nawet jak na limitowaną wersję

 

Jak policzysz cenę tych wszystkich karbonów, ceramicznych hamulców, zawiasu itd. to się okaże że cena wcale nie jest specjalnie przesadzona. Na ten samochód nie można patrzeć jak na megankę dupowóz. To jest zabawka zbudowana na tor i jako taka, moim zdaniem, cenę ma adekwatną. Każdy kto budował samochód do motorsportu wie ile to kosztuje. 

Sporo osób patrzy na to na zasadzie: Panie 240k za megankę, ja to sobie Audi A4 w kombi kupię za to.

Moim zdaniem to złe podejście. To nawet nie jest konkurencja dla Civica Type R. To są samochody do różnych rzeczy. 

Czego mi brakuje w tym aucie to rollbara/półklatki na wzór tych z Porsche. Jest tylko rozpórka do szelkowych pasów. Skoro nie ma już kanapy z tyłu to taki rollbar byłby imho dobrym rozwiązaniem. 

Edytowane przez matros1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...