Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa docelowa dla której BMW obecnie projektuje samochody siedzi w Chinach. Gusta Azjatów są nieco inne niż Europejczyków. Bez względu na bajki opowiadane przez PR'owców firm samochodowych typu BMW, Mercedes czy Porsche,  to właśnie w gusta mieszkańców Chin wszyscy celują. 

W Chinach te duże grille się podobają to i będą je mieli. BMW 1 (szczególnie w sedanie) jest tutaj popularna wśród mamusiek dostarczających pociechy do przedszkola to i dostaną jej nową wersję. Dla nich napęd nie ma znaczenia. 

Największy klub Porsche jest w Szanghaju i to właśnie tutaj premier miało Cayenne Coupe. 

Tutaj kupuje się różowe czy seledynowe Mercedesy w salonie. To dla nich jest ten kolorowy dyfuzor. 

Europa dostaje to czego Chiny akurat nie kupiły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

Pamietam ze gdzies pisali ze BMW duże grile zostawia tylko dla 7 i X7.

Ja jestem spokojny o nowe M3.

Ja nie :) Ewidentnie jakieś zioło jest palone w dziale designu:P

Rendery coupé na podstawie mułów testowych i konceptu. Może trafne, może nie, ale że będzie kontrowersyjnie, to zakładam w ciemno. 

 

 

B8818725-B92C-4E65-A556-7CFDAE5B3504.jpeg

6669C1EA-0A89-499B-AEAD-7D507D644119.jpeg

D54F860E-2315-49C9-B039-A536A04845DF.jpeg

... chyba że sedan otrzymałoby (wbrew świeckiej tradycji ostatnich lat) inny przód niż kupeta

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://cartests.net/2019/10/23/tak-wyglada-bmw-m3-g80-w-pelnej-okazalosci/?fbclid=IwAR26ZpAlp2sdvdr4vOnuziZA53N_f65QRa7EVaDq3W1N_9uwWoLDQYk7J10

nie wiem na ile to autentyk, ale jesli tak to jednak dostaniemy bardziej stonowany design M3, az nie wiem czy nie za bardzo, nie ma nawet lusterek M ? :/ . Mi osobiscie f80 bardzo sie podobalo od poczatku i w dalszym ciagu uwazam ze to najlepiej wygladajacy sportowy sedan na rynku, a tutaj jeszcze nie wiem co myslec 

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matros1 napisał:

Muły testowe raczej wskazują na duży grill:

 

See the source image

 

See the source image

Nic nie wskazują bo w zderzaki  są duże wloty it do do niego mogą być wloty a nie do  dużego grila 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, viggen napisał:

https://cartests.net/2019/10/23/tak-wyglada-bmw-m3-g80-w-pelnej-okazalosci/?fbclid=IwAR26ZpAlp2sdvdr4vOnuziZA53N_f65QRa7EVaDq3W1N_9uwWoLDQYk7J10

nie wiem na ile to autentyk, ale jesli tak to jednak dostaniemy bardziej stonowany design M3, az nie wiem czy nie za bardzo, nie ma nawet lusterek M ? :/ . Mi osobiscie f80 bardzo sie podobalo od poczatku i w dalszym ciagu uwazam ze to najlepiej wygladajacy sportowy sedan na rynku, a tutaj nie wiem jeszcze ... 

I tak najprawdopodobniej może wyglądać.Dla mnie swietnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, viggen napisał:

https://cartests.net/2019/10/23/tak-wyglada-bmw-m3-g80-w-pelnej-okazalosci/?fbclid=IwAR26ZpAlp2sdvdr4vOnuziZA53N_f65QRa7EVaDq3W1N_9uwWoLDQYk7J10

nie wiem na ile to autentyk, ale jesli tak to jednak dostaniemy bardziej stonowany design M3, az nie wiem czy nie za bardzo, nie ma nawet lusterek M ? :/ . Mi osobiscie f80 bardzo sie podobalo od poczatku i w dalszym ciagu uwazam ze to najlepiej wygladajacy sportowy sedan na rynku, a tutaj jeszcze nie wiem co myslec 

 

Bez dwóch zdań, nowa 3ka jest przepiękna i dobrze by było, żeby jej nie zwieśniaczyli jakimiś tandetnymi dyfuzrami.  

 

 

72645751_2603847729658608_4994030183280279552_n.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

M340i wolne nie jest. Można jeszcze skierować się ku Alpinie.

A kolejny wyciek...

 

0A860C3C-EF88-4EE1-85DE-28A1F1EA8A64.png

To moze byc fake. Nie chce mi sie wierzyc ze priducen by robil caly nowy przod z lampami wlacznie tylko do jednego modelu. Ja teko nie kupuje. Bobra nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, turdziGT napisał:

To moze byc fake. Nie chce mi sie wierzyc ze priducen by robil caly nowy przod z lampami wlacznie tylko do jednego modelu. Ja teko nie kupuje. Bobra nie bedzie.

Niezupełnie dla jednego. Bóbr będzie przodem czwórki, także np. 420d i generalnie do tego to zmierza - większego rozróżnienia pomiędzy modelami nieparzystymi i parzystymi. Ogólnie pomysł dobry, tylko najwyraźniej wykonanie nie takie. No nic, pożyjemy, zobaczymy :) 

 

mogli dać ten przód i ja bym nie narzekał :) 

 

76254A58-31F8-4555-8824-B19054656516.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

 

 

Miedzy Twoim zdjęciem a tym z fabryki jest jednak bardzo duża różnica. 

 

To kwestia gustu a o nich jak wiemy sie nie dyskutuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...