Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Felga jak felga, to zestaw na zime. Z drugiej strony z tego co kojarze to jest paskudna tak jak sugerujesz. Wrzuc foto jak masz mozliwosc.

 

Zawsze mozna zalozyc zimowki w oryginalnym rozmiarze, kiedys cena i dostepnosc byla zaporowa. Teraz mysle, ze jest lepiej. A jak nie to kupic inny zestaw aftermarket. 

 

19cali raczej nie jest homologowane w FK8. To rozmiar z FK2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2019 o 11:30, jaszyn napisał:

 

alfa to na razie jedna z opcji, dlaczego  MT ? - na razie jeżdze 8 letnim coltem, bo forestera zonie oddałem, wiec co bym nie kupił bedzie efekt wow ;) .   Ale jeśli brałbym alfe to poczekam na lifting....o którym na razie ani widu ani słychu

MT nie oznacza ręcznej skrzyni :-)...nie wiem zresztą od czego to skrót ale w tym pakiecie jest blokada tylnego dyfra.

Chodzą słuchy, że po lifcie silnik 2.0 Turbo w wersji Veloce ma mieć elektrycznego wspomagacza i moc powyżej 300 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2019 o 15:33, Fyrkes napisał:

Mam nadzieje ze nie widziałaś co za felgi oferuje Honda w rozmiarze 18”emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widziałem :biglol: jakoś się nie zdecydowałem, ale kto wie, ciężka zima może zweryfikować wrażenia estetyczne.

Poza tym, wybór zimówek w rozmiarze 20 cali nie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT nie oznacza ręcznej skrzyni :-)...nie wiem zresztą od czego to skrót ale w tym pakiecie jest blokada tylnego dyfra.

Chodzą słuchy, że po lifcie silnik 2.0 Turbo w wersji Veloce ma mieć elektrycznego wspomagacza i moc powyżej 300 KM.

Manual Transmission - "manualna skrzynia biegów ;-). Ta blokada (Q2, a w AWD Q4) to raczej rodzaj szpery elektronicznej. Odpowiednie koła są przyhamowywane aby więcej momentu trafiło na drugie koło. Q2 było już w Giulietcie. Owszem, działa bardzo dobrze, ale z nie ma nic wspólnego z klasycznymi dyferencjalami LSD a już wcale z blokadą ;-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Po pierwsze czym jest pakiet MT Performance w Giulii z automatem? 

Po drugie Q4 to alfowskie oznaczenie napędu na cztery koła. Kiedys był stały, oparty na Torsenie. Q2 to była klasyczna szpera, teraz elektroniczna jak wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, piotruś napisał:

Manual Transmission - "manualna skrzynia biegów ;-). Ta blokada (Q2, a w AWD Q4) to raczej rodzaj szpery elektronicznej. Odpowiednie koła są przyhamowywane aby więcej momentu trafiło na drugie koło. Q2 było już w Giulietcie. Owszem, działa bardzo dobrze, ale z nie ma nic wspólnego z klasycznymi dyferencjalami LSD a już wcale z blokadą ;-).

 

 

Tutaj masz taka AR z automatem i rzeczonym pakietem...

https://www.gezet.pl/pl/oferta/13454/alfa-romeo-giulia-veloce-ti-20-280km-at8-q4.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie, bo nie było mnie w Krakowie - ale za to ojciec jeździł. Ogólnie fajnie, przyspieszenie robi swoje ale zabrakło mu emocji w porównaniu np do Civica nad którym również się zastanawia. Co do prowadzenia, zaskoczył mnie bo uważa że hatchem cooper s brata jeździ się lepiej, chociaż za bardzo nie szalał bo jeździł tylko po mieście.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zelazny napisał:

Ja niestety nie, bo nie było mnie w Krakowie - ale za to ojciec jeździł. Ogólnie fajnie, przyspieszenie robi swoje ale zabrakło mu emocji w porównaniu np do Civica nad którym również się zastanawia. Co do prowadzenia, zaskoczył mnie bo uważa że hatchem cooper s brata jeździ się lepiej, chociaż za bardzo nie szalał bo jeździł tylko po mieście.

dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Świat oszalał :)

 400 to jak sie poszaleje ale znajac życie prze niczym specjalnym lądujemy lekko w okolicach 350K.Sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kukson napisał:

HH były kiedyś szybkimi kompaktami w przystępnej cenie. Niebawem to taniej będzie kupić jakieś 911 niż HH :D

 

42 minuty temu, turdziGT napisał:

 400 to jak sie poszaleje ale znajac życie prze niczym specjalnym lądujemy lekko w okolicach 350K.Sporo 

MEGA dużo za mały kompakt. Uczciwa cena za Porsche-killera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...