Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, turdziGT napisał:

To prawda ale to sa juz auta na aukcje a nie portale ogłoszeniowe.Delta to teraz chodliwy towar tak jak pre 993 porsche 911.Jeszcze 3 -5 lat temu mogłeś kupic w przyzwoitych pieniądzach dzis to astronomiczne sumy.

No fajna jest bez dwóch zdań 

received_658460311230975.jpeg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ponton500 napisał:

Czy ja wiem czy duzo, jak na VW to wcale nie az tak

 

jest droższy od cupry, która ma ten sam silnik i skrzynię a jednak jest dużo większym autem (duży bagażnik) i może służyć jako auto rodzinne a T-Roc jest mały więc automatycznie powinien być tańszy...

T-Roc po doposażeniu wyjdzie ze 190 tys 

w sumie dobrze, że jest wybór....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radekk napisał:

za kilka lat możemy pluć sobie w brodę czemu w takiej cenie nie kupowaliśmy:biglol:

Może masz rację,ja gdyby nie fakt że wytargałem ja kilkanaście lat temu z stodoły w stanie agonalnym ,to dzisiaj na pewno nie byłoby mnie na nią stać, ale mam jeszcze jedną w garażu, do reanimacji..

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, irektob napisał:

Może masz rację,ja gdyby nie fakt że wytargałem ja kilkanaście lat temu z stodoły w stanie agonalnym ,to dzisiaj na pewno nie byłoby mnie na nią stać, ale mam jeszcze jedną w garażu, do reanimacji..

Fajnie mieć taką stodołę, w mojej nic ciekawego nie znalazłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 20:15, Tsunetomo napisał:

Chyba muszę się przejechać... było NC, było NB, może czas na ND ;)

 

Ja czasu nie marnuje :) 20190822_174955.thumb.jpg.9b703f6ecef491e7c683aa45357789e4.jpg20190822_173832.thumb.jpg.149bc649899be3c7f630a5a25ac3efb9.jpg

 

W dwóch słowach a raczej jednym WOW , co za fantastyczne autko.Jedno z najfajniejszych jakimi jeździłem w tym roku a było w srod tego GT3 i auta po 600 kunia 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, burton napisał:

jest droższy od cupry, która ma ten sam silnik i skrzynię a jednak jest dużo większym autem (duży bagażnik) 

Której Cupry? Od Ateki jest tańszy, czyli wszystko w normie ;) Tak czy siak, Ateca jest dla mnie ciekawsza opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ponton500 napisał:

Tez sobie chcialem kupic jedna. Co nam opowiesz ciekawego?

Cóż małe RWD o masie 1000 kg musi prowadzić sie dobrze i tu zaskoczenia nie ma.

To co mnie troche zawsze przeszkadzało w tych MX5 to to ze osiagi były bardzo słabe a silnik nie miał za bardzo charakteru.

To sie teraz całkowicie zmieniło.Auto zapiernicza i to na prawde dobrze.Mysle ze osiagi nie sa gorsze od jakiejś Fiesty ST czy tego typu i to juz na prawde chodzi.

Sam silnik i skrzynia genialne.Silnik idzie z dołu ale kręci sie do 7,5 tys i to na prawde odmieniło to auto.Fajny dźwięk , i nie sportowego wydech a silnika.Na prawde fajnie brzmi i glosny w sam raz.

Fantastyczna skrzynia jak joystick i potwornie krótkie przełożenia.Miesza sie lewarkiem cały czas a ze jego praca to prawie dzieło sztuki w sobie to sama przyjemność.

To czym jeździłem miało pakiet sport a wiec Bilstein wzmocnione stabilizatory i szpere.Na pokrzym szło bokiem 3 pierwsze biegi bez problemu.Tak ze wrażenia z jazdy genialne moim zdanim jeszcze lepsze niz BRZ .

A do tego.Ladne na prawde śliczne autko , super środek i bobrze wykonany , genialne fotele i prosty do zalozenia dach.

I teraz tak. Byc hipsterem i kupic sobie ta ukochana 911 z lat 80 czy cos takiego.? Ja mysle ze olać hipsterstwo bo jestem pewien ze ta MX5 daje wiecej frajdy niz 30 letnie Porsche.

Ja oczywiscie teraz nie kupię ale za 3-5 lat będę sie czaił na taka używkę za pol ceny.Bankowo.

 

O wiem do czego najlepiej porównać.Do S2000 jak ktos jedzil tylko troche mniejsze w środku.Na prawde 10 na 10.

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 3
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za obszerna opinie. MX5 nie jest jakos przesadnie drogie. Mozna znalezc sztuke z symbolicznym przebiegiem, troche pomodzic i voila. Myslalem o tej maszynie w kontekscie kieleckiego SuperOesu. Dobrze sie bawic i moc przyjechac i odjechac na kolach.

 

 

Edytowane przez ponton500
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2000 mocniejsza ale wazy prawie 1 300 kg podczas gdy MX5 troche ponad 1 000kg wiec stosyne mcy na 1 000 kg Maja w tej chwili niemal identyczny. Ta nowa MX5 na prawde ma juz swietne osiagi.Prawie jak S2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Ja oczywiscie teraz nie kupię ale za 3-5 lat będę sie czaił na taka używkę za pol ceny.Bankowo.

 

Tak akurat w temacie:

https://jalopnik.com/if-you-want-fun-do-you-buy-a-new-mazda-miata-or-a-chea-1837484201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...