Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, matros1 napisał:

To ile ten CTR będzie kosztował jak dodasz Ohlinsa, ceramiczne hamulce i karbony? No i utrzymasz przy tym gwarancję na samochód.  

Hamulce i zawias ok, ale czy budujac samochod do pojezdzawek, czy innych zawodow od razu wkladalbys wszedzie karbon? Pewnie jakies laminaty predzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Hatch ładniejszy, w tym sedanie coś mi nie pasuje. Zobaczymy na żywo

 

Wczoraj przejechałem się A35 i mega fajnie się tym jeździ, banana miałem całą jazdę. Na dupowóz bardzo fajny. Kilka dni temu jechałem M135 i jakoś bez większych wrażeń, może też kwestia sprzedawcy bo średnio mi podszedł więc byłem bardziej uprzedzony. Ale mimo wszystko A35 wydaje mi się fajniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, matros1 napisał:

Inna rzecz czy to są seryjne zabawki czy ekstra płatne opcje. 

To opcje płatne dodatkowo i chyba w Polsce w ogóle niedostępne. Ze wszystkimi bajerami to auto kosztuje 72 tys. £ w UK

 

 

 

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, matros1 napisał:

 

Zdjęcia mówią więcej niż słowa ;) I nie tylko maska i dyfuzor są karbonowe. Inna rzecz czy to są seryjne zabawki czy ekstra płatne opcje. 

renault_megane_rs_trophy-r_wheel.jpg

 

No tak ale jak widzisz to samochod dla kogoś takiego jak ty ktory widzi te detale i jest w stanie zaplacic dwa razy tyle za te pare sek szybciej na ringu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bosman napisał:

Wiadomo, co w tym BMW nie pasuje.

Silnik ma nie tam gdzie trzeba (poprzecznie przed przednią osią), więc długi zwis przedni, czyli wygląda jak nie BMW.

it's so audi:mrgreen:

choć dobrze że poprzecznie, bo jakby było wzdłużnie przed tą osią to by dopiero było:biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 13:28, radekk napisał:

jak dla mnie Hatch ładniejszy, w tym sedanie coś mi nie pasuje. Zobaczymy na żywo

 

Wczoraj przejechałem się A35 i mega fajnie się tym jeździ, banana miałem całą jazdę. Na dupowóz bardzo fajny. Kilka dni temu jechałem M135 i jakoś bez większych wrażeń, może też kwestia sprzedawcy bo średnio mi podszedł więc byłem bardziej uprzedzony. Ale mimo wszystko A35 wydaje mi się fajniejsza

 

 

to dopiero musi się dziać w A45S..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaszyn napisał:

 

 

to dopiero musi się dziać w A45S..

jeśli faktycznie fun będzie podobny z jeszcze lepszymi osiągami to jak dla mnie najfajniejszy 4 napędowy HH na rynku. Tyle że jako samochód na co dzień 45S może okazać się wcale nie lepszy, kwestia choćby zawieszenia, tu na standardowym jest w miarę sztywno, ale jeszcze komfortowo żeby jechać tym dalszą trasę, czy przejechać przez miasto, czy jakaś wiochę. 45S może już jednak bym mniej komfortowy pod tym względem. Zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 13:05, matros1 napisał:

 

Do Clio wsadziłem boczki z karbonu, liczy się? ;)

 

W srodku ok, ale na zewnatrz wiekszosc by sie obawiala kosztow w razie walniecia w szykane, slupki, opony i inne przycierki. Zamiast 200st z dokladke zderzaka, trzeba bedzie dac 1.5tys lub wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Korton napisał:

W srodku ok, ale na zewnatrz wiekszosc by sie obawiala kosztow w razie walniecia w szykane, slupki, opony i inne przycierki. Zamiast 200st z dokladke zderzaka, trzeba bedzie dac 1.5tys lub wiecej

Jestem przekonany ze wwiekszodci te auta wylądują w garażach kolekcjonerów i niewiele z nich bedzie w praktyce używane do tego do czego były stworzone.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to czego się obawiam, do grubszej zabawy może być średni, bo zwyczajnie nie podoła, a na co dzień może być już zbyt hardcorowy. I właśnie A/CLA35 w tej roli sprawdzi się lepiej, osiągi całkiem przyzwoite, wygodne, pewne smaczki które 45 nie da. Więc na wypad gdzieś dalej, z dzieckiem, na zakupy, itp okaże się fajniejsze. Zobaczymy jak zjadą do salonów i będzie można ocenić w codziennym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2019 o 05:58, matros1 napisał:

Chris na temat nowego A45S. Ktoś w komentarzach podsumował ten samochód jako: fake vents, fake exhaust sound, fake drift, fake AMG. 

 

Hmmm...

 

bz7nbc6bitg31.jpg

W sumie opinia Harris'a jest dla mnie znacząca , ale to jedyny gość chyba, który do tej pory zjechał to auto, poza nim raczej pozytywny feedback od dziennikarzy. Ktos wie czy poza moca sa jakies róznice miedzy a45 i a45s? 

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...