Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Chyba tak...

dlatego polecam coś z napędem na tył bez kontroli trakcji. Uczy pokory. I fizyki ;) 

 

Hehe, wczoraj jak jechałem A2 tuż przed bramkami zrobiło się zamieszanie, bo dwóch jegomości w RS6 i jakimś dużym tylnonapędowym AMG postanowiło się pościgać.

Nawet nie było mokro, może ciut wilgotno.

O ile RS6 sobie z tych bramek po prostu odjechało szybko, to zdziwiłem się, że zaciekły dotąd kierownik AMG odpuścił. Ruszył równo ze mną i jakoś w ogóle nie odjeżdżał, chociaż jechałem sobie z dwójką śpiących dzieci na programie "I" (emulacja holowania przyczepy) i odjechałem może na pół gazu. Dopiero jak go kilka razy sponiewierało i walczył z kontrolą trakcji, to zrozumiałem że on jednak bardzo się starał. Nawet mi siego troche szkoda zrobiło, bo Audi z 4x4 pojechało dawno w ciemną noc....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sikor44 napisał:

pewnie AMG pakiet :)

Pewnie. Jak się robi mokro to wole imprezę 2,0 Cvt od mojej E-klasy z napędem na tył. Na mokrym by mi "odeszła" na pewno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio widziałem mercedesa klasy E był opisany E63 AMG ... ma przednim błotniku V8 AMG mało tego na czerwono 4 Matic jak odpalił to myślałem, że jest w trybie eco i działają 4 cylindry w dieslu ... później dowiedziałem się, że to 2.0 diesel ...

 

Nie wiem czy na temat ale ta reklama Was rozbawi (zwróćcie uwagę na czym babcia uczy się) :

 

 

http://tv.wirtualnemedia.pl/film/staruszka-uczy-sie-driftu-samochodowego-spot-kawy-jacobs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wujek19922 napisał:

ciekawy jestem ile trzeba będzie zapłacić za uszkodzenia na Nurburgringu 

Cenniki jak pamietam są bardzo zróżnicowane , bo kasują za wszystko , za barierki , za wyłączenie toru z jazd ( utrata zysków ) , laweta, czyszczenie , itd , ale z reguły 2000 euro w zwyż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

Cenniki jak pamietam są bardzo zróżnicowane , bo kasują za wszystko , za barierki , za wyłączenie toru z jazd ( utrata zysków ) , laweta, czyszczenie , itd , ale z reguły 2000 euro w zwyż :(

Kiedyś chciałem się przejechać po nurburgringu... właśnie sie mi odechciało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko jest zreszta  jak na kazdym innym obiekie tego typu.

Ja dlatego wole pojechac na eventy typu Audi Driving Experiance lub inne gdzie place ile place wsiadam w podstawione auto i nic mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2017 o 19:48, Herostrates napisał:

Maskara, dobrze że koleś wysiadł. Bardzo pouczający materiał 

 

A nie jest trochę tak że ten koleś przyczynił się do spowodowania karambolu. Clio stało w słabym miejscu ale tor był przejezdny, a koleś filmujący zatrzymał się w jeszcze gorszym i zaczął prowokować kierowców do panicznego hamowania co skończyło się jak widać na filmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mateusz22 napisał:

Kiedyś chciałem się przejechać po nurburgringu... właśnie sie mi odechciało :facepalm:

 

32 minuty temu, Paweł_P napisał:

 

Mnie w sumie też...

 

Warto nawet 2 okrążenia. Niezapomniane przeżycie i emocje. Nie trzeba jechać przecież na 100% ;)

 

1888670-33af022c1d0c63f5a58a2012373404b3

Edytowane przez Zelazny
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że warto ale pewnie mało kto tam jedzie na 2 kółka (przynajmniej z Polski) i jeszcze żeby je jechać na 50%. Poza tym jakaś przygoda zawsze może się zdarzyć i nie dość że niszczy się swoje auto to jeszcze trzeba płacić za uszkodzenia toru - bezsens trochę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paweł_P napisał:

A jak to jest na torach w Polsce?

 

 

Nie wiem jak na torach ale na rajdach płacisz za to co rozwalisz i dlatego mam wykupione sportowe OC na testy, treningi i rajdy.

 

Z tym naprawdę nie ma żartów, za płotek zapłacisz, samochód odkupisz ale są jeszcze często kibice na linii wypadkowej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, radekk napisał:

Więc właśnie zawsze można wykupić ubezpieczenie na taki wypad i że spokojem jechać. A jak dobrze kojarzę ubezpieczenie sportowe można wykupić na konkretne dni, a nie na cały rok. Dobrze mówię Chojny?

 

Dokładnie, na dane dni lub roczne. 

 

Ja wziąłem roczne bo nigdy nie wiadomo kiedy się będzie coś testować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło, ale z tego co pamiętam to zwykłe OC też działało na rajdach, bo ogólne warunki wynikają nie z umowy/polisy, tylko z ustawy z 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych i tam nie ma wyłączenia na różne sportowe wybryki.

No ale brokerem nie jestem, więc nie będę doradzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...