Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wracałem z Barum Rally w tym roku to spotkałem takie dwa na autostradzie - były tam jako pokazowe auta. Nieźle wyglądały i jechały też nieźle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sikor44 napisał:

Moim zdaniem najciekawszy obecnie HH to Hyundai i30N.

Też tak uważam. Mega fajne auto. Nawet ten błękitny kolor mu idealnie pasuje.

Jest jeszcze I30N Performance 275KM z elektronicznie sterowaną szperą, lepszymi hamulcami, felgami i oponami.

Odkąd Niemcy wzięli się za projektowanie koreańskich aut wychodzą im fajne samochody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, elmo napisał:

Hultaja można nawet kupić :)

 

gdzie?

 

14 godzin temu, Bobej napisał:

Jak wracałem z Barum Rally w tym roku to spotkałem takie dwa na autostradzie - były tam jako pokazowe auta. Nieźle wyglądały i jechały też nieźle. 

 

no właśnie, na razie pokazali że coś szykują i tyle

na stronie jest info że nadchodzi, ale kiedy nadejdzie to tego już nie napisali

podobnie jest z megane rs czy tam jakimś yarisem 

 

jest zapowiedz i tyle

 

a jak to jeździ to jeszcze nikt do końca nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

 

 

no ale to że na stronie jest cennik to nie znaczy że można go już kupić

 

na moje pytanie czy jeździ to po drodze odpowiedziałeś że można go kupić, co też nie do końca jest prawdą bo prawdopodobnie co najwyżej można go zamówić z przedpłatą (w co też wątpię)

 

a jak to będzie jeździć i co się z tym może dziać to na razie nie wiemy (patrz przykład Focusa RS czy giulia quadrifoglio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej czytam, tym bardziej mi sie ten i30N podoba... do tego u nas cena jest fantastyczna, imho - 27990 eur za mocniejsza wersje

gdybym byl na etapie kupna HH, to bym powaznie rozwazyl to autko :)

w przypadku MY'19 ma byc dostepne rowniez wersja z 8-AT (dwu-sprzeglowka)

 

https://www.motoring.com.au/eight-reasons-to-want-a-hyundai-i30-n-performance-109289/8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez przesady z tym I30 i TOP 3 :). Owszem jak na HYU to super auto , ale do RS3 , A45 , FRS , to raczej mu sporo brakuje choćby patrzeć na moc i brak AWD . I30 to raczej może konkurować z GTI , 208 GTI, Type R , Megane RS itp.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł_P napisał:

To moje Top 3

o ho ho ho , ileż to już słyszałem  od Ciebie :o  , tych aut marzeń ...... co roku co innego ;) od EVO9 przez AMG, DB9 , skończywszy w marzeniach na DB11 , a jak zwykle skończy sie na Suberbie dizllu i skodzie ;) lub innym Vito ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho ho ho , ileż to już słyszałem  od Ciebie   , tych aut marzeń ...... co roku co innego od EVO9 przez AMG, DB9 , skończywszy w marzeniach na DB11 , a jak zwykle skończy sie na Suberbie dizllu i skodzie lub innym Vito

Paweł broń się.....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

Ej no bez przesady z tym I30 i TOP 3 :). Owszem jak na HYU to super auto , ale do RS3 , A45 , FRS , to raczej mu sporo brakuje choćby patrzeć na moc i brak AWD . I30 to raczej może konkurować z GTI , 208 GTI, Type R , Megane RS itp.

 

I chyba wlasnie takie jest zalozenie - oska ma konkurowac z oska! Dla mnie troche bez sensu, jak ktos zaczyna porownywac HH o roznych napedach (i drastycznie rozniacych sie osiagach)

 

A tak naprawde najistotniejsze kryterium, imho, to cena/kasa do wydania :) ustalamy budzet i dopiero wtedy zaczyna sie zabawa... na szczescie rynek HH obecnie jest szeroki i gleboki

 

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

o ho ho ho , ileż to już słyszałem  od Ciebie :o  , tych aut marzeń ...... co roku co innego ;) od EVO9 przez AMG, DB9 , skończywszy w marzeniach na DB11 , a jak zwykle skończy sie na Suberbie dizllu i skodzie ;) lub innym Vito ;)

 

Heh, mówimy tu o HH i moje Top 3 w tej konkretnej kategorii nie ma nic wspólnego z ew. zakupami które muszą spełnić inne założenia (jedno szybkie auto rodzinne, drugie zabawka a trzecie kategorii GT), na najbliższe 4-5 lat w moich planach nic się nie zmienia ;) Evo było marzeniem i miałem, kolejne też zrealizuję bo same się nie zrealizują :)

P.S. żadnej skody nie przewiduję, co najwyżej Klasa V jako dodatkowe wozidło ;)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweł_P napisał:

 

Heh, mówimy tu o HH i moje Top 3 w tej konkretnej kategorii nie ma nic wspólnego z ew. zakupami które muszą spełnić inne założenia (jedno szybkie auto rodzinne, drugie zabawka a trzecie kategorii GT), na najbliższe 4-5 lat w moich planach nic się nie zmienia ;) Evo było marzeniem i miałem, kolejne też zrealizuję bo same się nie zrealizują :)

P.S. żadnej skody nie przewiduję, co najwyżej Klasa V jako dodatkowe wozidło ;)

Luzik , przecież jaja sobie robie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...