Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, jaszyn napisał:

włoski styl może troche przerysowany ale dla mnie ma to coś....

Dokładnie....Włosi poczucie estetyki mają we krwi...żyjąc w otoczeniu antycznych i renesansowych dzieł mistrzów.

 

14 godzin temu, turdziGT napisał:

było by cacy a wyszła masakra.

Pisz co chcesz ...ten projekt ...poza tym, że ma jeździć ....to wyzwala silne emocje i wzbudza uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alfie brakuje mi spójności z tymi poszerzeniami nadkoli, jeśli są z tyłu to IMO powinny być i z przodu a tak wygląda to jakby ktoś do pięknego włoskiego garnituru założył na jedną stopę trampki a na drugą double monki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Ayu napisał:

W Alfie brakuje mi spójności z tymi poszerzeniami nadkoli, jeśli są z tyłu to IMO powinny być i z przodu a tak wygląda to jakby ktoś do pięknego włoskiego garnituru założył na jedną stopę trampki a na drugą double monki.

  

Dokladnie jak by trampki byly na obu niogach bylo by OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur :thumbup:

 

wszystkie szanse na powtorke sukcesu i30N

 

(...) the Hyundai i30 is down 5%. This hides the fact that sales of the i30N hot hatch are up 81.1% to an impressive take rate of 16.5%, beating all expectations from the company and analysts by a large margin and a promising sign for the brand. Sales of the regular i30 were down 11% in 2019.


http://carsalesbase.com/european-sales-2019-compact-cars/

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

kocur :thumbup:

 

wszystkie szanse na powtorke sukcesu i30N

 

(...) the Hyundai i30 is down 5%. This hides the fact that sales of the i30N hot hatch are up 81.1% to an impressive take rate of 16.5%, beating all expectations from the company and analysts by a large margin and a promising sign for the brand. Sales of the regular i30 were down 11% in 2019.


http://carsalesbase.com/european-sales-2019-compact-cars/

 

jeśli i20 nie jest tak ciasna i mała jak fiesta to może być fajne wozidełko

choć mi linia boczna tak średnio mi się widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2020 o 04:22, ponton500 napisał:

Jest piekny, ale to chyba trzeba byc fanem marki. Nie wiem ile kosztuje, ale pewnie bym poogladal, pomacal, troche sie zaczal slinic. I pojechal obok do salonu Porsche. :P

Ceny zaczynają się od 100 tys £, wyprodukują tylko 500 sztuk, więc chyba nie zobaczymy go na drogach Polski... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie S1? Watpie. ;)

 

Widziales ostatnio Yarisa gdzies na miescie? To jest resoraczek, sam jestem nim zainteresowany ale nadmuchane nadkola nie poprawia mi samopoczucia, ze zaplacilem tak wiele za tak niewiele.

 

Na szczescie istnieje cos takiego jak rabat.

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ponton500 napisał:

W sensie S1? Watpie. ;)

 

Widziales ostatnio Yarisa gdzies na miescie? To jest resoraczek, sam jestem nim zainteresowany ale nadmuchane nadkola nie poprawia mi samopoczucia, ze zaplacilem tak wiele za tak niewiele.

 

Na szczescie istnieje cos takiego jak rabat.

 

Nie A1 Quattro , S1 to cos innego.

 

 

 

 

61543382.jpg

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasz rynek ma tego na początek wyjść chyba 200-300 sztuk i patrząc na poprzedniego Yarisa GR to pójdą jak świeże bułeczki. Sam dla siebie to musiałbym mieć ze dwie sztuki aby jedną można było chłostać, a druga pod kocem w garażu.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 14:23, ponton500 napisał:

W sensie S1? Watpie. ;)

 

Widziales ostatnio Yarisa gdzies na miescie? To jest resoraczek, sam jestem nim zainteresowany ale nadmuchane nadkola nie poprawia mi samopoczucia, ze zaplacilem tak wiele za tak niewiele.

 

Na szczescie istnieje cos takiego jak rabat.

Ten "Yaris" z Yarisa ma przednie światła.

Na jakikolwiek rabat w przypadku tego modelu nie liczyłbym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2020 o 17:09, Kukson napisał:

Na nasz rynek ma tego na początek wyjść chyba 200-300 sztuk i patrząc na poprzedniego Yarisa GR to pójdą jak świeże bułeczki. Sam dla siebie to musiałbym mieć ze dwie sztuki aby jedną można było chłostać, a druga pod kocem w garażu.

 

To bedzie masowa produkcja wiec w tych liczbach brakuje kilku zer. Nie doszukalem sie nigdzie ilosci egzemplarzy jak i tego, ze ma byc jakos limitowana.

 

4 godziny temu, maryjan napisał:

Ten "Yaris" z Yarisa ma przednie światła.

Na jakikolwiek rabat w przypadku tego modelu nie liczyłbym :D

 

:facepalm:

 

J/w.

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...