Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kukson napisał:

Nie mogą przecież być z mocą gorsi od Mercedesa który ma 421 :)

ja tam uważam że Audi może być gorsze od Mercedesa:P A na poważnie to pewnie wszystko zależy co tym razem przy kielichu sobie poustalają czy któryś ma być mocniejszy, czy dokładnie tej samej mocy czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale mysle ze nie beda gonic Mercedesa bo ani z RS4 ani RS6 tego nie zrobili. W sumie to i tak nie ma znaczenia wazniejsze zeby NAD haldexem popracowali.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos bardziej przyziemnego... trwaja testy i20N na Ringu, pojawiaja sie kolejne rendery

 

https://www.autoevolution.com/news/hyundai-i20-n-accurately-rendered-is-the-next-big-thing-in-small-hot-hatchbacks-142244.html

 

 

hyundai-i20-n-accurately-rendered-is-the-next-big-thing-in-small-hot-hatchbacks-142244_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Cos bardziej przyziemnego... trwaja testy i20N na Ringu, pojawiaja sie kolejne rendery

 

https://www.autoevolution.com/news/hyundai-i20-n-accurately-rendered-is-the-next-big-thing-in-small-hot-hatchbacks-142244.html

 

 

hyundai-i20-n-accurately-rendered-is-the-next-big-thing-in-small-hot-hatchbacks-142244_1.jpg

To moze byc swietnie auto. Z wygladu cymes i mam nadzieje ze bedzie jezdzil jak wiekszy Brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, turdziGT napisał:

To moze byc swietnie auto. Z wygladu cymes i mam nadzieje ze bedzie jezdzil jak wiekszy Brat.

 

Belka z tylu, prawdopodobnie brak aktywnego zawieszenia i el.szpery... zobaczymy, jak to jezdzi, no i przede wszystkim, jak wycenia to auto

 

Mnie tam sie podoba stylistyka zewn., natomiast srodek zwyklej wersji jest... dosc ciekawy :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

Belka z tylu, prawdopodobnie brak aktywnego zawieszenia i el.szpery... zobaczymy, jak to jezdzi, no i przede wszystkim, jak wycenia to auto

 

Mnie tam sie podoba stylistyka zewn., natomiast srodek zwyklej wersji jest... dosc ciekawy :upside-down-face_1f643-small:

Zobaczymy poprzednia generacja Fiesty ST tez prosta jak budowa cepa a auto mega.Z wyglądu tez mnie leży.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2020 o 20:44, dirkdiggler napisał:

 

O jaki związek z tematem wątku chodzi?

 

bo właściciel supry po kolizji przesiadł się na A45B)

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, QbaqBA napisał:

A to haldex wyjeżdża, czy rozkład masy?


Ryje strasznie. 
 

W sumie jeździ się jak FWD a próba latania bokami kończy się żenująco plującym przodem. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze opisujecie haldexa z przed 20 lat :) 

W obecnym RS3 od 50-100 % moze byc przekazane na tyl i zaden tam silnik nie jest ciezki bo jest caly z aluminium.  Trzeba tez pamietac ze to auto z przed paru lat i porownywanie go do nowej A-klasy jest troche nie niesprawiedliwe. Oczywiscie haldex ma wady i ma tendencje do podsterowności ale to w tej chwili urban legend. 

Dla przeciętnego kierowcy ciezkie do wykrycia a ekspert potrafi sie tym pobawić.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...