Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, WRC fan napisał:

Znajomy zamawiał ostatnio A35 i przy okazji porozmawiałem ze sprzedawcą z Mercedesa i właśnie pytałem jak wygląda sprzedaż A45 bez "S" i czy czasem nie jest to taka martwa wersja, żeby tylko w cenniku istniała i wbrew pozorom nie jest tak, "zwykłe" A45 też się sprzedają.

A, i co ciekawe, podobno zdarzają się klienci nastawieni na zakup A45/A45s, ale po przejażdżce A35 zmieniają decyzję i biorą A35 bo dochodzą do wniosku, że jest wystarczająco szybka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał:

Z racji kolejnej awarii "wiecznego" oświetlenia ledowego spędziłem dzisiaj trochę czasu w salonie VW i obejrzałem dokładnie nowego Golfa. 

 

Padaka. 

 

Zdziwiła mnie ostatnio słaba jakość AUDI, gdzie była zawsze ponad to co oferowało BMW o Mercedesie nie wspominając, wręcz wydawało mi się że gorzej od Golfa ale teraz wiem, że jednak jest lepiej bo Golf się skiepścił strasznie. Wszystko co było plusem dodatnim Golfa zniknęło. 

 

Już otwarcie drzwi a dokładniej dźwięk oznajmiają... otwierasz padakę.  

 

Najlepszy jakościowo element samochodu?

 

Bagażnik. 

 

 

Źle się dzieje. 

 

 

Nowe Subaraki idą w górę a inne firmy dołują. 

 

 

 

 

A raczki w bagażniku nie urwałeś? Jest w ogóle?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tsunetomo napisał:

A raczki w bagażniku nie urwałeś? Jest w ogóle?


 

Wyraznie napisałem ze najwyższej jakości jest bagażnik choc się bałem ze już nikt nie zapyta!!

 

Raczka jest. Rączka jest super jakości! 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:


 

Wyraznie napisałem ze najwyższej jakości jest bagażnik choc się bałem ze już nikt nie zapyta!!

 

Raczka jest. Rączka jest super jakości! 

 

 

No to test raczki „by doktor Młot” zaliczony. Solidny bagażnik. Reszta... kto by dbał o resztę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chojny napisał:


 

O taką? Chyba nikt. 

Golfa nie widziałem. Ale mam kilka Passatów i Tiguanow w firmie. Bogate wersje. I przyznaje... jakoś tak bez polotu. Jakościowo w miarę Ok. Na wozy do roboty OK, prywatnie nikt z moich ludzi by nie kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tsunetomo napisał:

Golfa nie widziałem. Ale mam kilka Passatów i Tiguanow w firmie. Bogate wersje. I przyznaje... jakoś tak bez polotu. Jakościowo w miarę Ok. Na wozy do roboty OK, prywatnie nikt z moich ludzi by nie kupił...

 

Własnie o tym pisze. VW przyzwyczaił że jak się wsiadało to w sumie wszystko było ok. Bez polotu, bez szału, praktycznie, po niemiecku, dobrze. 

 

Dwa tygodnie temu jeździłem kilka dni "nowym" Passatem i też było się czego przyczepić w stosunku do poprzedniej wersji ale w Golfie przeszli samych siebie. 

 

Korea, Japonia, nawet Włochy polepszają swoje auta, BMW też mocno zadbało o wzrost jakości w swoich autach, co widać w nowych modelach a VAG idzie dokładnie w drugą stronę. 

 

Dziwna strategia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

 

Własnie o tym pisze. VW przyzwyczaił że jak się wsiadało to w sumie wszystko było ok. Bez polotu, bez szału, praktycznie, po niemiecku, dobrze. 

 

Dwa tygodnie temu jeździłem kilka dni "nowym" Passatem i też było się czego przyczepić w stosunku do poprzedniej wersji ale w Golfie przeszli samych siebie. 

 

Korea, Japonia, nawet Włochy polepszają swoje auta, BMW też mocno zadbało o wzrost jakości w swoich autach, co widać w nowych modelach a VAG idzie dokładnie w drugą stronę. 

 

Dziwna strategia. 

Może księgowi maja coraz więcej do powodzenia.

Das Auto. Das Oszczędności 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marol napisał:

 

Nic tylko brać. 

 

Mało tego – jest jeszcze druga wersja, określana jako Toyota GT Yaris z pakietem High-Performance. Za nią zapłacimy już równowartość 174 000 zł (37 690 ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Nic tylko brać. 

 

Mało tego – jest jeszcze druga wersja, określana jako Toyota GT Yaris z pakietem High-Performance. Za nią zapłacimy już równowartość 174 000 zł (37 690 ).

 

 

:) przy obecnej sytuacji to w moim przypadku (branży) z tym braniem to się wstrzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marol napisał:

:) przy obecnej sytuacji to w moim przypadku (branży) z tym braniem to się wstrzymam ;)

 

To na czerwono i pogrubione. ;)

 

 

Mało tego – jest jeszcze druga wersja, określana jako Toyota GT Yaris z pakietem High-Performance. Za nią zapłacimy już równowartość 174 000 zł (37 690 ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

To na czerwono i pogrubione. ;)

 

 

Mało tego – jest jeszcze druga wersja, określana jako Toyota GT Yaris z pakietem High-Performance. Za nią zapłacimy już równowartość 174 000 zł (37 690 ).

 

;) czerwone i czarne widać 

... 37 tys tylko waluta nie ta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...