Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ponton500 napisał:

 

"The necessary type certification for participating in an FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) race. To acquire WRC homologation, the base model of a vehicle to be entered in a race must have a continuous 12-month production volume of 25,000 units or greater."

Minimum 25 tys. to już nie jest jakaś limitowana ilość. Myślę, że i tak rozejdą się szybko. Z ceną tak bardzo też nie zaszaleli, żeby tyle sprzedać. W którymś wywiadzie szef Toyoty mówił, że raczej nie zarobią na tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Gdzieś czytałem ze do GR4 zrobili nowa płytę. Jeśli tak to ni hu hu żaden excell nie będzie się świecił na zielono przy takim wydatku i 25.000 szt.

 

"Dla GR Yarisa stworzono nową platformę, która jest połączeniem platformy GA-B z przodu (debiutującej w nowej generacji Yarisa) oraz platformy GA-C z tyłu (znanej np. z nowej Corolli). Pozwoliło to na zaprojektowanie nowego zawieszenia oraz zamontowanie napędu GR-FOUR."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, maryjan napisał:

O, i tu się zgadzamy. Idiots everywhere :D

 

a im większy, tym bardziej dęty.....

@maryjan wrzuć sobie troche na luz. Jesteś tu nowy wiec poczekaj moze troche zanim w gościach zdejmiesz buty i wywalasz nogi na stół...... Troche kultury.

Jezeli w ten sposob chesz tu zabłysnąć to w ten sposob kariery tu nie zrobisz.Bylo wielu co próbowało i nic z tego nie wyszło. Tyle z moje strony odnosnie tego jak sie zaprezentowała w paru postach.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, jaszyn napisał:

widzę  ze yariska wzbudza większe emocje niż Guglia GTA :D

 

 

No fajnie sobie chłopcy podyskutowali ;)

Swoją drogą Yariska ze względu na cenę będzie dostępna, Gulia GTA to już grubo $$

Sam się nad tym GR pochylę, mimo że brak automatycznej skrzyni poważnie mnie zniechęca. Tak, wiem, zaraz zaczną się dywagacje, że prawdziwy HH dla prawdziwych facetów to tylko manual... ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tsunetomo napisał:

No fajnie sobie chłopcy podyskutowali ;)

Swoją drogą Yariska ze względu na cenę będzie dostępna, Gulia GTA to już grubo $$

Sam się nad tym GR pochylę, mimo że brak automatycznej skrzyni poważnie mnie zniechęca. Tak, wiem, zaraz zaczną się dywagacje, że prawdziwy HH dla prawdziwych facetów to tylko manual... ;)

 

Tak najwyraźniej uważa producent ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Houdini napisał:

Tak najwyraźniej uważa producent ;)

A moze szybki automat w takim aucie poniósłby mase, koszt etc? Nie wiem czy Toja ma jakies szybkie skrzynie. Tak czy owak, moze i z manualem się przeproszę, kto wie? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tsunetomo napisał:

A moze szybki automat w takim aucie poniósłby mase, koszt etc? Nie wiem czy Toja ma jakies szybkie skrzynie. Tak czy owak, moze i z manualem się przeproszę, kto wie? ;)

 

Nie majac skrzyni myślę że dobrze zrobili bo kiepska skrzynia mogli byc zepsuć to auto. Auto kierowane do fanatyków wiec chyba logiczny wybór mimo że ja nie mam nic przeciwko dobrze działającym skrzynia automatycznym.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ponton500 napisał:

wg. moich informacji z dość dobrych źródeł ;) , pierwsze egzemplarze w Polsce będą dostępne w październiku/listopadzie br. a ceny mają się pojawić do końca marca , więc już czekam na wpłatę zaliczki ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, carfit napisał:

wg. moich informacji z dość dobrych źródeł ;) , pierwsze egzemplarze w Polsce będą dostępne w październiku/listopadzie br. a ceny mają się pojawić do końca marca , więc już czekam na wpłatę zaliczki ;)

Serio zagości u ciebie ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, respect napisał:

Mocno wysilony motor yarisa (360) i 3 cylindry - zobaczymy jak trwałość .Ale pewnie okaże się po kilku latach.

360? Co masz na myśli?

W moim GTI jest 1,6 (4 cylindry) 272 KM i chodzi bez zarzutu. Na początku był jakiś problem (tryb awaryjny na trasie), ale serwis sobie z tym poradził i śmiga. Teraz mam coś około 75.000 i bezobsługowo.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...