Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ponton500 napisał:

 

To bedzie masowa produkcja wiec w tych liczbach brakuje kilku zer. Nie doszukalem sie nigdzie ilosci egzemplarzy jak i tego, ze ma byc jakos limitowana.

 

 

:facepalm:

 

J/w.

Nie masz za dużego pojęcia,  co?  :D

 

 

 

Na Polskę 300 sztuk, zapisy trwają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maryjan napisał:

Nie masz za dużego pojęcia,  co?  :D

 

 

 

Na Polskę 300 sztuk, zapisy trwają.

 

 

Skąd wy wzięliście ta informacje, ze będzie tylko 300 sztuk? 
 

 

9 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Raczej od 145k. 

Tyle to kosztował yaris 1.8 z kompresorem. Dodaj do tego napęd 4x4, torseny itp i z pewnością zbliżymy się do 180.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Skąd wy wzięliście ta informacje, ze będzie tylko 300 ?

 200-300 sztuk ma być na początek, a co będzie dalej to jeszcze nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Skąd wy wzięliście ta informacje, ze będzie tylko 300 sztuk? 
 

 

Tyle to kosztował yaris 1.8 z kompresorem. Dodaj do tego napęd 4x4, torseny itp i z pewnością zbliżymy się do 180.000.

30k funtów w UK, 33,5 z Circuit Pack. Myślisz, ze w PL będzie drożej? 

Tak czy owak, fajnie ze Toya idzie w kierunku aut z jajem, a nie tylko do wożenia dzieci do przedszkola z przedmieścia... 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

To nie jest odpowiedz na moje pytanie: skąd macie takie info?

 

 

https://wrc.net.pl/is-poznalismy-europejskie-ceny-toyoty-gr-yaris-wyczekiwany-hot-hatch-nie-bedzie-tani

Podczas pokazu w Warszawie Toyota wspomniała o takiej ilości.

Edytowane przez Kukson
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maryjan napisał:

Nie masz za dużego pojęcia,  co?  :D

 

 

 

Na Polskę 300 sztuk, zapisy trwają.

 

 

 

To podobnie jak Ty, oprocz tego jeszcze wyobrazni Ci brakuje. Nie musze lizac szyby pod salonem zeby dostac pierwsza dostepna sztuke. Mam czym jezdzic. I jakos nie boje sie o dostepnosc.

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ponton500 napisał:

 

To podobnie jak Ty, oprocz tego jeszcze wyobrazni Ci brakuje. Nie musze lizac szyby pod salonem zeby dostac pierwsza dostepna sztuke. Mam czym jezdzic. I jakos nie boje sie o dostepnosc.

Ja podobnie. Toyota ogłasza, ze na PL ma 200-300 sztuk, ale spodziewa się większej ilości zamówień. Marketingowe podkręcanie tematu, zeby wiara leciała kupić bo „wyjatkowe”, podobnie podkręcana była atmosfera przy Focusie RS,a potem była fajna beka, ze focus RS wybierał papieża :)

Licze, ze Toja nie będzie miała aż takich jaj jak Focus, auto mnie interesuje ale poczekam aż pierwszy szał minie, będę testowki, opinie i porem moze kupię. Do zabawy wydaje się fajnym wózkiem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ponton500 napisał:

 

To podobnie jak Ty, oprocz tego jeszcze wyobrazni Ci brakuje. Nie musze lizac szyby pod salonem zeby dostac pierwsza dostepna sztuke. Mam czym jezdzic. I jakos nie boje sie o dostepnosc.

 

A ta sztuka, to w skali 1:24? Bo wyglądasz mi na takiego mitomana :D   Poczytaj może o tym samochodzie (to nie jest jakaś tajemna wiedza) zanim zbłaźnisz się po raz kolejny.

 

 

 

Ja informację o 300 sztukach uzyskałem od jednego z warszawskich dealerów (bezpośrednio, nie od pracownika). Bo, w przeciwieństwie do bajarza "ponton500" (zapisanego na newsletter :-) , jestem tym samochodem realnie zainteresowany.

Edytowane przez maryjan
  • Do kitu 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G..burza o samochód, którego nie ma, a najprawdopodobniej będzie dopiero w przyszłym roku. Gratulacje Panowie, bo jak widać, system marketingowy Toyoty działa dobrze :) 

Edytowane przez Zyzol
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maryjan napisał:

 

A ta sztuka, to w skali 1:24? Bo wyglądasz mi na takiego mitomana :D   Poczytaj może o tym samochodzie (to nie jest jakaś tajemna wiedza) zanim zbłaźnisz się po raz kolejny.

 

 

 

Ja informację o 300 sztukach uzyskałem od jednego z warszawskich dealerów (bezpośrednio, nie od pracownika). Bo, w przeciwieństwie do bajarza "ponton500" (zapisanego na newsletter :-) , jestem tym samochodem realnie zainteresowany.

 

Napisales glupote ale bedziesz sie tego trzymal i szedl w zaparte bo teraz sa takie czasy, ale mnie Twoje gierki malo interesuja.

 

W kwestii newslettera chciales blysnac tez jakos nie wyszlo - jesli dla Ciebie taka forma komunikacji (email) w dzisiejszych czasach jest polem do zdziwienia/zaczepek to tez chyba nie wymaga komentarza. Salon Toyoty widze z okna.

 

A propos kwestii skali skoro juz poruszyles ten watek. Kredyt na 5, 7 czy moze 10lat?

 

Nie musisz mi dziekowac, ze podjalem wyzwanie. Jakas tam wprawe juz mam. :P

 

Godzinę temu, Zyzol napisał:

G..burza o samochód, którego nie ma, a najprawdopodobniej będzie dopiero w przyszłym roku. Gratulacje Panowie, bo jak widać, system marketingowy Toyoty działa dobrze :) 

 

To nie gownoburza tylko typowy polaczek - cwaniaczek. Powodow takiego zachowania jest zazwyczaj kilka, ale nie mnie wnikac. Szczerosc jest ciezka do przyjecia dla niektorych. :P

Edytowane przez ponton500
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie biore udzialu w wyscigu penisow wiec wypraszam sobie. Natomiast nie zycze sobie przy tym, zeby ktos sie do mnie przypieprzal w typowo polski sposob i probowal mi podprogowo sugerowac rozne rzeczy. Znam takich przypadkow conajmniej kilka a schemat dzialania zawsze podobny lub taki sam.

 

Nie mam nic przeciwko, zeby moderacja zajela sie tymi postami, ktore de facto nic nie wnosza. Co nie zmenia nic w kwestii powyzej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ponton500 napisał:

 

Napisales glupote ale bedziesz sie tego trzymal i szedl w zaparte bo teraz sa takie czasy, ale mnie Twoje gierki malo interesuja.

 

W kwestii newslettera chciales blysnac tez jakos nie wyszlo - jesli dla Ciebie taka forma komunikacji (email) w dzisiejszych czasach jest polem do zdziwienia/zaczepek to tez chyba nie wymaga komentarza. Salon Toyoty widze z okna.

 

A propos kwestii skali skoro juz poruszyles ten watek. Kredyt na 5, 7 czy moze 10lat?

 

Nie musisz mi dziekowac, ze podjalem wyzwanie. Jakas tam wprawe juz mam. :P

 

 

To nie gownoburza tylko typowy polaczek - cwaniaczek. Powodow takiego zachowania jest zazwyczaj kilka, ale nie mnie wnikac. Szczerosc jest ciezka do przyjecia dla niektorych. :P

Pomimo, że wydajesz się być gościem o ilorazie por. Jaszczuka :D, spróbuję ponownie. I jak poczytałeś już w newsletterze, co ma wspólnego rzeczony Yaris z seryjnym? 

 

Aha, żaden kredyt. Samochód do kolekcji. A teraz popatrz z okna familoku na salon Toyoty, i poczytaj newsletter :D A potem popłacz się, i leć do moderacji na skargę.....

Edytowane przez maryjan
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maryjan napisał:

Pomimo, że wydajesz się być gościem o ilorazie por. Jaszczuka :D, spróbuję ponownie. I jak poczytałeś już w newsletterze, co ma wspólnego rzeczony Yaris z seryjnym? 

 

Aha, żaden kredyt. Samochód do kolekcji. A teraz popatrz z okna familoku na salon Toyoty, i poczytaj newsletter :D A potem popłacz się, i leć do moderacji na skargę.....

 

No i co Panowie? Nie mowilem? :P

 

Sorry, taki lajf. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Houdini napisał:

Nie jest tak, że aby otrzymać homologację WRC Toyota powinna wyprodukować w przyszłym roku 25 tys. egz. ?

 

"The necessary type certification for participating in an FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) race. To acquire WRC homologation, the base model of a vehicle to be entered in a race must have a continuous 12-month production volume of 25,000 units or greater."

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...