Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, skwaro napisał:

A moim zdaniem wyszło im genialne auto i w tej wersji wygląda obłędnie, nawet z tym przesadzonym spojlerem, charakterystycznym dla modeli GTA :)

 

oblednie?

italian-way: chcemy dac bardzo szerokie kola, ale nie, nie bedziemy przerabiac nadwozia (za duze koszta), po prostu doczepimy plastikowe nadkola i jakos tam zejdzie... :krecka_dostal::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

oblednie?

italian-way: chcemy dac bardzo szerokie kola, ale nie, nie bedziemy przerabiac nadwozia (za duze koszta), po prostu doczepimy plastikowe nadkola i jakos tam zejdzie... :krecka_dostal::biglol:

Byłoby jeszcze lepiej, jakby te nakładki były też z przodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał:

Trudzi skrytykował Alfę, po czym wkleił skodę i pochwalił :facepalm:<_<:upside-down-face_1f643-small:

a czego wiecej oczekiwać od takiej Skody? też bym ją pochwalił. A w przypadku Alfy to oczekiwania mamy super hiper nie wiadomo jakie, za byle co nie będziemy wychwalać:P

Niemniej Giulia mi się bardzo podoba, jakbym miał wybierać to GTAm do zabawy, na co dzień też wolałbym żeby taka GTA była w wersji 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

czepiacie się tych parapetów, a jakby co jest gdzie zjeść kiełbaskę. Dobry parapet nie jest zły:D

No i jest gdzie piwko postawić jak coś się robi w garażu :)

 

79532537_2550600034994737_4180030303256969216_n.jpg

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zyzol napisał:

Inny jak inny. M4 GTS też miało skrzydło. A w sumie takie jest wizualnie lepsze od parapetu na dwóch patykach

 

Ja uwazam odwrotnie M4 GTS ze skrzydłem GT tak jak i Project 8 jest OK.

 

Alfa przy nich wyglada jak ktos by dał ołówek 8 latkowi i poprosili zeby z Giuli zrobił auto marzeń. Jest po prostu przesadzone ze wszystkim i wpada do tej samej kategorii estetycznej co CTR.

 

 

IMG_7931.JPG

IMG_7932.JPG

 

Stylistyczne sepuku.Po co te wąsy po co te czarne wstawki , piórka i niewiadomo co. Wystarczyło poszerzyć blotniki , Dotac pare wlotów większy wlot w zderzaku , dyfuzor pod  , skrzydło GT i było by cacy a wyszła masakra.IMG_7934.thumb.JPG.02041eb82f4d128c098521876e5d3429.JPG

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radekk napisał:

a czego wiecej oczekiwać od takiej Skody? też bym ją pochwalił. A w przypadku Alfy to oczekiwania mamy super hiper nie wiadomo jakie, za byle co nie będziemy wychwalać:P

Niemniej Giulia mi się bardzo podoba, jakbym miał wybierać to GTAm do zabawy, na co dzień też wolałbym żeby taka GTA była w wersji 4x4

To prawda szkoda ze nie wrzucili AWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, turdziGT napisał:

Alfa przy nich wyglada jak ktos by dał ołówek 8 latkowi i poprosili zeby z Giuli zrobił auto marzeń. Jest po prostu przesadzone ze wszystkim i wpada do tej samej kategorii estetycznej co CTR.

 

no o gustach trudno dyskutować , dla mnie alfa jest piękna i wysmakowana, włąsnie tak sobie ją wyobrażałem,  włoski styl może troche przerysowany ale dla mnie ma to coś....  a to BMW  j Jaguar które wkleiłeś kompletnie mnie mnie nie  ruszają a  Skoda z tym tabletem wygląda tragicznie ... także wygląd kwestia gustu, poczekajmy i zobaczmy jak jeżdzi :)

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Jest po prostu przesadzone ze wszystkim i wpada do tej samej kategorii estetycznej co CTR.

Może jest przesadzone, ale to wg mnie efekt mocnego, funkcjonalnego aero, a nie kwestia zabawy ołówkiem. Jeżeli czegoś nie zrypali, to jest wielce prawdopodobne, że na torze ostro pozamiata.

Poczekajmy, czy w ogóle ją wyprodukują i jak wypadnie w testach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

 

Ja uwazam odwrotnie M4 GTS ze skrzydłem GT tak jak i Project 8 jest OK.

 

Alfa przy nich wyglada jak ktos by dał ołówek 8 latkowi i poprosili zeby z Giuli zrobił auto marzeń. Jest po prostu przesadzone ze wszystkim i wpada do tej samej kategorii estetycznej co CTR.

 

 

Stylistyczne sepuku.Po co te wąsy po co te czarne wstawki , piórka i niewiadomo co. Wystarczyło poszerzyć blotniki , Dotac pare wlotów większy wlot w zderzaku , dyfuzor pod  , skrzydło GT i było by cacy a wyszła masakra.

Alfa przynajmniej w całości jest spójna stylistycznie, a parapet w Project 8 czy M4 GTS do reszty auta pasuje jak świni siodło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jaszyn napisał:

image.thumb.png.a1cfef2f112310296fa40fa9a475a6c2.png image.thumb.png.f67fa3696d4749e1af8dba8770c5d58b.png

 

 

 

 

 

 

Ja to jestem jakiś inny, ale z tych wszystkich fajerwerków kolorystycznych, wybrałbym czarnucha ;) 

Lubie takie, co wpadają na imprezę, nie pozują, nie spinają się....a na koniec wychodzą z najlepszą laską ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, skwaro napisał:

Alfa przynajmniej w całości jest spójna stylistycznie, a parapet w Project 8 czy M4 GTS do reszty auta pasuje jak świni siodło :P

No jest ale przyznaj szczerze na prwde podobaja ci sie te wasy suma z przodu ? O ile lepiej by to wygladalo z owartym wlotem i delikatna listva pod zderzakiem. To nie sjest samochod F1 to auto drogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, turdziGT napisał:

No jest ale przyznaj szczerze na prwde podobaja ci sie te wasy suma z przodu ? O ile lepiej by to wygladalo z owartym wlotem i delikatna listva pod zderzakiem. To nie sjest samochod F1 to auto drogowe.

No właśnie nie, to jest Alfa GTA nie nudny Golf czy Skoda. W tej wersji ma być przesadzona i właśnie ma mieć takie dodatki sugerujące że ją zdjęli prosto z toru.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...