Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rombu napisał:

Ten kanał powinien się skończyć na pierwszym odcinku.

Policja powinna przeprosić, ze nie upilnowała porządku  i wsiąść się za robotę.

 

No troche takie papierowe panstwo mamy. Z jednej strony radary ktore niby maja homologacje ale niczego nie potrafia zmierzyc, z drugiej banda rajdowcow i cwaniaczkow ktorzy az sie prosza zeby ich z tych drog wyeliminowac na dluzej. A kazdy fotoradar wzbudza oburzenie, i  "hurr durr, ukryty podatek". Skonczy sie jak w pierwszej scenie serialu SeaQuest jezeli ktos jeszcze pamieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blejzu napisał:

Oj... Subar + Swinka wbija sie na nielegala...

 

Trochę słabo widać co się dzieje na około. Wjazd jest po jakiegoś typu drodze - widać, że w tym miejscu jest kostka "drogowa".

Fajnie gdyby pokazywali całą sytuację, jakie są znaki, czy może ktoś nie musi tak pojechać, żeby np. wjechać w bramę....

 

Jaki przykład podam taki - w pracy muszę zatrzymywać się na parkingu jednego z muzeów, co zmusza mnie do ominięcia zakazu wjazdu w strefę ograniczonego ruchu (w ramach dojazdu do posesji z własnym parkingiem), a potem pokonać kilkanaście metrów po plantach (które przecież są chodnikiem). Czasem ludzie się oburzają no ale... taki po prostu jest wjazd. W moim przypadku też mógłbym być złapany przez taką grupkę, a potem umieszczony w filmiku, że jeżdżę po plantach :D

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LosioDriver napisał:

Jaki przykład podam taki - w pracy muszę zatrzymywać się na parkingu jednego z muzeów, co zmusza mnie do ominięcia zakazu wjazdu w strefę ograniczonego ruchu (w ramach dojazdu do posesji z własnym parkingiem), a potem pokonać kilkanaście metrów po plantach (które przecież są chodnikiem). Czasem ludzie się oburzają no ale... taki po prostu jest wjazd. W moim przypadku też mógłbym być złapany przez taką grupkę, a potem umieszczony w filmiku, że jeżdżę po plantach :D

 

Jak na mój gust mieliby rację ;) Dojazd do "parkingu" nie może odbywać się chodnikiem - taki parking nie powinien funkcjonować. Co innego przekraczać chodnikiem wjeżdżając w bramę a co innego jechać centralnie po chodniku (nie mówiąc o tym że chodnik nie jest dostosowany do ruchu pojazdów i ulega w takim przypadku szybszej degradacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak na mój gust mieliby rację Dojazd do "parkingu" nie może odbywać się chodnikiem - taki parking nie powinien funkcjonować. Co innego przekraczać chodnikiem wjeżdżając w bramę a co innego jechać centralnie po chodniku (nie mówiąc o tym że chodnik nie jest dostosowany do ruchu pojazdów i ulega w takim przypadku szybszej degradacji).


Juz dawno temu w Warszawie mnie dziwiło, ze miejsca postojowe wyznaczone sa za słupkami oddzielajacymi od jezdni - by wjechać trzeba jechać chodnikiem. Nadal chyba tak jest w okolicy pl.Narutowicza - Filtrowej. Nadal też spryciarze nie zmienili nawyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak na mój gust mieliby rację Dojazd do "parkingu" nie może odbywać się chodnikiem - taki parking nie powinien funkcjonować. Co innego przekraczać chodnikiem wjeżdżając w bramę a co innego jechać centralnie po chodniku (nie mówiąc o tym że chodnik nie jest dostosowany do ruchu pojazdów i ulega w takim przypadku szybszej degradacji).
Akurat planty teoretycznie są drogą, tylko dla służb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LosioDriver napisał:

Jaki przykład podam taki - w pracy muszę zatrzymywać się na parkingu jednego z muzeów, co zmusza mnie do ominięcia zakazu wjazdu w strefę ograniczonego ruchu

 

A nie możesz po prostu przyjść do pracy ? Na nogach ?

Albo zaparkować 100metrów wcześniej.

 

 

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rombu napisał:

 

A nie możesz po prostu przyjść do pracy ? Na nogach ?

Albo zaparkować 100metrów wcześniej.

Jest kilka takich parkingow ktore sa np. za budynkiem i wtedy kawalek po plantach sie przejezdza. Przykladem jest chociazby UJ kolo wawelu. Ale wtedy chodnik jest obnizony do poziomu asfaltu wiec taki przejazd jest przewidziany przez zarzadce drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pumex1 napisał:

a ten od 1:09? Co on miał na myśli? ;)

Bardziej mi chodziło, że ten z 9 minuty to forek... świnek nie widać, ale... na takim ogromnym rondzie nie umieć zmienić pasa ;) No i nagrywający też klasyka - widzę taką akcję, to jeszcze się będę cisnął, może nagra się obcierka, itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PR7EMEK napisał:

Bardziej mi chodziło, że ten z 9 minuty to forek

Wiem. Po prostu kierowca pooopa. Subaru nie zawsze daje punkty umiejętności za samo jego posiadanie ;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się ostatnio zastanawiać czy warto kupić kamerę/rejestrator. Oglądam ostatnio częściej na YT filmiki z różnych kamer, gdzie ogólna jakość obrazu nie jest zła, ale już tablice rejestracyjne ledwo widać. Macie może swoje typy kamer, możecie coś polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...