Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem kierę od @koziolek, jeszcze tylko wyślę przyciski do @kriskristoffers i będzie elegancko
Czy taką świeżo obszytą warto by było czymś zaimpregnować?
Stara już była mocno wysłużona:
stara.thumb.jpg.a95ea855251a47b4de26c8da6ac10ace.jpgnowa.thumb.jpg.f8fae2859de23cecadae77550bb29b8e.jpg
 
 
Też się zastanawiam czy taką nóweczkę się impregnuje czymś czy tylko brudnymi łapskami

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2020 o 20:23, Danko napisał:

Patrz tam, gdzie jest ogranicznik. Mysle, ze na sezon tak, a na pół na pewno. Zależy ile jeździsz 

Czasem od foty zależy jak widać ogranicznik , sam robiłem foty "mięsnej" opony i na foto pod różnym kątem ,albo zacnie było albo łyso :)

Ogólnie do 3mm bezpiecznie ,bo to,że 1,6mm jest zgodne z prawem ,to nie znaczy,że jest bezpieczne  na mokrym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hemi112 napisał:

Czasem od foty zależy jak widać ogranicznik , sam robiłem foty "mięsnej" opony i na foto pod różnym kątem ,albo zacnie było albo łyso :)

Ogólnie do 3mm bezpiecznie ,bo to,że 1,6mm jest zgodne z prawem ,to nie znaczy,że jest bezpieczne  na mokrym :)

 

Zależy też od mieszanki, miałem takie opony z 5mm-do ok. 6mm bieżnika i jak asfalt był mokry to nie dało się jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2020 o 12:16, hugo napisał:

Jedna strona pospawana. 

 

IMG_20200507_180211.jpg

IMG_20200507_180157.jpg

 

Jak patrzę na te programy typu fani czterech kółek czy warsztat reaktywacja na Discovery  to tu się chce płakać  ale lepsza taka odbudowa niż żadna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ipsx82 napisał:

Jak patrzę na te programy typu fani czterech kółek czy warsztat reaktywacja na Discovery  to tu się chce płakać  ale lepsza taka odbudowa niż żadna .

Tam jest tv, tu jest życie.

  • Super! 3
  • Haha 4
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Danko napisał:

To Legacy? Ile Cię kosztowała ta przyjemność? Szyba grzana? 

Legacy, szyba z podgrzewaniem wycieraczek jak w ori, cena w zależności co kto woli, chińczyk coś koło 400żł z wymianą, Pilkington wyszedł 780zł.

Edytowane przez raci
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przegląd.

 

Facet powiedział że o ile mój SF wygląda z zewnątrz jak każdy inny, ale mechanicznie jest w świetnym stanie, dawno takiego nie widział.

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...