Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Vercy napisał:

Wjechały nowe felgi, na razie bez dekielków które muszę przeszlifować i pomalować...

 

Do tego nowe przednie hamulce TRW (klocki plus tarcze)

 

Potem jeszcze tylko delikatny fix ręcznego i już mamy praktycznie wszystko zrobione. 

 

Do 100% tylko serwisu luzów zaworowych brakuje (no i tych pier#£& łączników stabilizatora).

 

 

Może nie na temat ,ale nie chciałem zawalać pół strony kopią fotek :)

Strzał na Karpacz ,czyli przez Lwówek  i powrót przez Lwówek :)

W najbliższym czasie mam w planie Szklarską (plus turystycznie na Szrenice spacerek) ,Harrachov  - też  turystycznie ,a droga Szklarska -Jakuszyce to bajka ,tylko ludzie zamulają :D

Dla nieznających : Non stop gładki asfalt i 90 oraz 180 stopni winkle ,a turyści jadą po 30-50km/h i zwiedzają..

Proszę widoki zimowe  :)

białeswi2.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Subary napisał:

Wjechały letnie zestawy butów do forków. Wygląda na to, że w przyszłym roku trzeba mu szukać nowych zimówek- obecne DOT 3413

Tak z ciekawości ile kilometrów mogłeś zrobić przez te 7 sezonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już w dobrym wątku :)

W ramach przygotowań do lata, wymyłem koła i pomalowałem szkody krawężnikowe na felgach. Po 4 latach od malowania na każdej były już jakieś obtarcia.

IMAG7017.thumb.jpg.e0d527024d94a5321dcea9c23509fe53.jpgIMAG7018.thumb.jpg.d791e16f71efb17c16c99a9d71766fda.jpgIMAG7019.thumb.jpg.d1d11864ee319740c22df695abe74760.jpg

 

 

BTW nada się to jeszcze na jeden sezon?

IMAG7029.thumb.jpg.5fa741c7e56c88df837ac450233faddc.jpg

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Danko napisał:

Patrz tam, gdzie jest ogranicznik. Mysle, ze na sezon tak, a na pół na pewno. Zależy ile jeździsz 

W tym roku nie zapowiada się jakoś dużo km. Mierząc w tym rowku na środku, to mam jakieś 5-6mm, także chyba jeszcze na ten sezon założę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, raci napisał:

W tym roku nie zapowiada się jakoś dużo km. Mierząc w tym rowku na środku, to mam jakieś 5-6mm, także chyba jeszcze na ten sezon założę.

To na luzie.. Nieduzo, czyli 1000km, 10 000 czy 20?:biglol:Mi średnio wychodzi koło 40 tysięcy, w tym roku zapowiada się dopiero na mniej, a i tak z 20-25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Danko napisał:

To na luzie.. Nieduzo, czyli 1000km, 10 000 czy 20?:biglol:Mi średnio wychodzi koło 40 tysięcy, w tym roku zapowiada się dopiero na mniej, a i tak z 20-25

Normalnie robię z 15-20kkm rocznie, teraz pewnie wyjdzie z 10 albo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...