Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Orear napisał:

Ja robiłem w takiej, która zostawiła mi na aucie naklejki z logo i numerem certyfikatu. Więc firma jak najbardziej legitna, a jednak w przypadku Legacy IV nie chcieli robić przodu z powodu jak napisałem wyżej. Myślę, że od auta to trochę może zależeć, ale skłaniam się też ku bezpieczeństwu - rzeczywiście wolę mieć możliwość wygramolenia się przez rozbite okno gdybym nagle nie mógł opuścić auta drzwiami. ;)

to by wszystko wyjaśniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek wymieniłem aku. .

Sąsiadka (lvl. 29) mi zwróciła uwagę, że po wymianie nie wyłączyłem światełka.

Córka jak siedziała z tyłu włączyła mi mimowolnie lampkę, ja tego nie zauważyłem i jak auto nie odpaliło/nie dawało oznaków życia to się nie bawiłem w reanimowanie. 350 w plecy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vercy napisał:

ja mam taki mały wykruch, jak pół łebka od szpilki akurat na wprost oka. Się muszę ogarnąć czy da się coś z tym zrobić

 

Hej, da się w pewnym stopniu to ogarnąć albo samemu spróbować zestawem do naprawy szyby (kiedyś chciałem przetestować zestaw K2) albo do szklarza podjechać i wypełni, ja tak robiłem już w innym samochodzie i nie rzucało się w oczy a też miałem na wysokości twarzy:ok:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisane było o SPA, moja Plejada już po...:yahoo:

Zhejtujcie mnie, ale niestety nie mam nerwów do takiej roboty...

Poszla deironizacja, desmołowanie, glinkowanie, zakończone twardym woskiem i niewidzialnymi wycieraczkami (tylko na tych przyciemnianych szybach)...B)

Wcale nie widać, ze za rok będzie pełnoletnia...:P

C3BB97AD-0BF1-4491-B44E-4602BEA29F69.jpeg

61C0D67A-2D24-4E40-9856-3DE57ACC0FCD.jpeg

88BF9C48-FF41-427D-A13E-931F3B5B625D.jpeg

0E90E4D1-A1EA-4F5F-A0FD-95B066B0EC09.jpeg

D420D26C-A7FE-43CB-BB16-EB48CF9AA178.jpeg

  • Super! 16
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 18:16, koziolek napisał:

Założyłem obszytą kierownicę.

Its bjutiful.

IMG_20200430_171039.jpg

 

 

Pytanie mam do bardziej obeznanych, mam w Legacy kierownicę MOMO, która wygląda dokładnie jak ta, ale sprawdziłem po vinie numer części i wychodzi mi 34311AG042JC, @koziolek wklepeał swój VIN z Forka i wyszło 34311SA100JC czyli co innego.

Czym te kiery się różnią? Pytam, bo chciałem zanabyć od kolegi taką pięknie obszytą bo moja to już dramat, ale nie wiem, czy wszsytko będzie P&P..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, raci napisał:

 

Pytanie mam do bardziej obeznanych, mam w Legacy kierownicę MOMO, która wygląda dokładnie jak ta, ale sprawdziłem po vinie numer części i wychodzi mi 34311AG042JC, @koziolek wklepeał swój VIN z Forka i wyszło 34311SA100JC czyli co innego.

Czym te kiery się różnią? Pytam, bo chciałem zanabyć od kolegi taką pięknie obszytą bo moja to już dramat, ale nie wiem, czy wszsytko będzie P&P..

Oba auta maja tempomat? Może stąd róznica. Potwierdzam kompatybilność. Mam w Legacy kiere z Forka ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, R4RE napisał:

Oba auta maja tempomat? Może stąd róznica. Potwierdzam kompatybilność. Mam w Legacy kiere z Forka ;)

Tak, oba są z tempomatem, ale jak dwie osoby potwierdzają, że pasują zamiennie, no to nie mam podstaw, żeby wam nie wierzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radek311989 napisał:

Jest drobna różnica. Patyk od legacy jest przy guziku zaokrąglony, a od forka bardziej kwadratowy :biglol:

Można go przełożyć, ja mam zostawiony z Forka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, raci napisał:

Tak, oba są z tempomatem, ale jak dwie osoby potwierdzają, że pasują zamiennie, no to nie mam podstaw, żeby wam nie wierzyć :)

Jedno mi sie przypomnialo, w przedliftowym Forku jest o ile dobrze pamietam zielone podswietlenie przyciskow w Legacy czerwone. Ja mam poliftową kierownice wiec tego problemu nie ma (chyba, że pomyliłem z imprezą)

Edytowane przez R4RE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, R4RE napisał:

Jedno mi sie przypomnialo, w przedliftowym Forku jest o ile dobrze pamietam zielone podswietlenie przyciskow w Legacy czerwone. Ja mam poliftową kierownice wiec tego problemu nie ma.

Ale problemu z przekładką przycisków i podświetlenia z Legasia pewnie nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2020 o 23:37, Maciek Niemy napisał:

Wcale nie widać, ze za rok będzie pełnoletnia...

Bo to ponadczasowe kształty są:)

A zagłówki z tyłu podobają mi się czarne. Tylko środkowy bym wymienił na taki z wersji USDM.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, hemi112 napisał:

Świniaka standardowo do roboty zagoniłem :)

Tym razem 300kg kamienia i jakieś tam z 80kg ziemi.Pojechał bez problemu i tyle :)

40zł/tona  taki kamyk -cudo :)

kam0.jpg

kam2.jpg

kam1.jpg

Moja świnka też nie miała lekko dzisiaj. Pomogłem kierowcy popsutego auta:)

IMG_20200508_171340.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maciek Niemy napisał:

Czy Ona nie przypłynęła z białą Siostrą bliźniaczką z USA jakiś czas temu?:question:

On swego czasu wystawiał białe sti gh, i tą pomarańcze na sprzedaż jednocześnie więc wszystko możliwe ;)  Chyba jest na forum  właściciel  nawet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...