Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Max 84 napisał:

Gumkę od maglownicy zmieniłem.
Korektor bulgot jej nie służył emoji6.png

 

U mnie jedną spotkał ten sam los, ale nowa już zamówiona. Dużo jest zabawy z wymianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yaroz napisał:

A macie bandaż nawinięty na kolektor czy bez?

Ja mam, oczywiście przy wymianie oleju już drugi raz został bogato ochlapany olejem przy wykręcaniu filtra ale jeszcze pożaru na szczęście nie miałem. Jak będziesz zakładał to się nie wystrasz po odpaleniu że będzie się kopcilo i mocny zapach przy tym bo to normalne, po kilku odpaleniach przestanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, yaroz napisał:

A macie bandaż nawinięty na kolektor czy bez?

Wcześniej miałem różnoodległościowy z bandażem, ale kolektor pod nim się dosłownie rozsypał (podejrzewam, że był słabo zabezpieczony albo kiepsko wykonany) i wróciłem do serii więc pęknięcie osłony mogło wystąpić równie dobrze w wyniku zużycia/starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radosław De napisał:

Ja mam, oczywiście przy wymianie oleju już drugi raz został bogato ochlapany olejem przy wykręcaniu filtra ale jeszcze pożaru na szczęście nie miałem. Jak będziesz zakładał to się nie wystrasz po odpaleniu że będzie się kopcilo i mocny zapach przy tym bo to normalne, po kilku odpaleniach przestanie

No właśnie po montażu jak się rozgrzało to było czuć smród plastiku(może osłona silnika), gumy szczególnie po zatrzymaniu, teraz już tego nie czuję.

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  U mnie jedną spotkał ten sam los, ale nowa już zamówiona. Dużo jest zabawy z wymianą?

 

Od strony pasażera jest roboty na 20 minut.Od kierowcy trochę więcej, ponieważ nie chciało mi się kolektora zrzucać.

Trochę nie wygodnie bo głęboko wewnętrzna opaska schowana ale zastosowałem skręcaną na klucz 7 mm i jest git.

 

 

09c3970a67bed57e04998c1254219552.jpga792533262dbe4927fdcf4e3439cc978.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie bandaż nawinięty na kolektor czy bez?
Korektor owinięty " podwójnie " bandaż 2X i folia alu.
Jednak 3 lata grzania pewnie zrobiły swoje. Ale też manszeta była ori. 2002 rok.
Tak że szacun dla niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo... :drool: Jasne :ok:

Żebyście mnie o spam nie oskarżyli. Umówiłem się wstępnie do blacharza na rolowanko i zapowiedziałem się mechanikowi, że znowu zwalę mu się na łeb :biglol:Gumy przód, łączniki staba, poprawki gwintu i może przepustnice wyczyścić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...