Jump to content

Max 84

Użytkownik
 • Content Count

  594
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Max 84 last won the day on November 17 2014

Max 84 had the most liked content!

Community Reputation

208 Wspaniały

About Max 84

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 08/24/1984

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wejherowo
 • Auto
  Forester 02MY NA
  Outback 04MY H6

Recent Profile Visitors

1082 profile views
 1. Przegiąłem z Forkiem. Trza Lift robić bo zawisł na brzuchu [emoji57] Ułańska fantazja się uruchomiła, na szczęście sztaplarka z toną piasku na widłach szarpnęła parę razy.
 2. Każdy samochód używany to loteria. Zawsze może coś wyjść po czasie, może to być przypadek lub nie. Tak samo coś może się zepsuć w Subaru jak i Renault. Jak lubisz Subaru to brać i tyle. Niedawno kupiłem Żonie Outbacka H6 z 2004 roku. Ładnie, pięknie cena była ok. Wiedziałem że jest parę rzeczy do zrobienia. Do tych paru rzeczy doszły kolejne, w tym UPG. Ale zrobione własnoręcznie co trzeba i jeżdżę cieszę się jazdą. Tak że ciężko cokolwiek podpowiedzieć, ja nigdy już nie kupił bym diesla. Miałem jednego i wystarczy. Części drogie, więcej podzespołów które mogą się wysypać. Przeważnie większe
 3. Jak wymieniałem z Forku to dopłacałem bodajże 10 procent.
 4. Tak, dokładnie jak koledzy napisali.
 5. Max 84

  LPG w Subaru

  @dr.elich Dzięki bardzo [emoji106] Mam kostkę OBD 2 Elm. Jutro sprawdzę jak wyglądają inne parametry w programie i zobaczę korekty.
 6. Max 84

  LPG w Subaru

  Na forum LPG wyczytałem że ciśnienie w Lovato ustawić na 1.3 - 1.35 bar. Nie wiem ile było wcześniej bo nie miałem kabelka. Zawsze mogę zjechać w dół. W Landi Renzo w moim Forku jest rzeczywiście 1 bar i to jest książkowe ciśnienie dla wtryskiwaczy MED.
 7. Max 84

  LPG w Subaru

  Regeneracja reduktora przebiegła pomyślnie. Nie mogło to działać [emoji33] Nie wymieniłem tylko tego plastikowego ( teflonowego ) elementu. Ciśnienie ustawiłem na reduktorze na ok 1.35 bara. Wklejam zdjęcia z programu, czy można tak jeździć ? Czy coś tam zmienić ?
 8. Widać że już "chwilę" stoi w tych krzakach i pewnie progi i nadkola pod nakładkami zjedzone. Silnik odpala ? Nie ma o tym zapisu. Niemniej jednak na części, kusząca oferta [emoji848]
 9. Max 84

  LPG w Subaru

  Jak dobre wiertło, to wiory powinny być dwa
 10. Max 84

  LPG w Subaru

  Ja się tego nie boje tylko cierpię na chroniczny brak czasu. Upewniam się czy idę dobrą drogą [emoji6]
 11. Max 84

  LPG w Subaru

  Miałem wątpliwości co do gazownika bo byłem u Niego pierwszy raz. Dlatego zapytałem tutaj. Może po prostu chciał zarobić na wymianie reduktora i kilku innych rzeczy. Dlatego opowiadał jakieś bajki. Coś tam o gazie wiem przynajmniej podstawy. Kupię zestaw naprawczy, na razie nie będę zmieniał podstawy filtra z Mapsensorem i czujnikiem temp. Zobaczę może zamiast tego kupię kabel do diagnozy LPG. U mnie gaz wydostawał się na zewnątrz reduktora. I mam wrażenie że częściowo też dostawał się do układu chłodzenia. Dlatego że po zrobieniu UPG i kilkukrotnym zaglądaniu do zbiorniczka wyrównawczego ra
 12. Max 84

  LPG w Subaru

  @dr.elich @SubaruLPG Przyjrzałem się bliżej, przetarłem szmatką i okazało się że reduktor jednak jest UHP. Wg katalogów powinien spokojnie dawać radę. Czy warto wrzucić go na stół i zregenerować zestawem naprawczym ? Czujnik temperatury i ciśnienia jest zintegrowany z obudową filtra, jutro postaram się go "przedzwonić"
 13. Max 84

  LPG w Subaru

  Dzięki za odpowiedź. Jutro zrobię zdjęcia i wklej. Szukałem numeru, ew modelu na reduktorze i nic nie znalazłem. W Forku mam Landi Renzo Omegas, reduktor IG1, wtryski MED i tam oprócz wymiany filtrów i raz wtrysków nic tfu tfu się nie dzieje [emoji846]
 14. Max 84

  LPG w Subaru

  Do czujnika temperatury muszę zajrzeć jutro. Jak to wygląda, czy uda się go wymienić pojedyńczo. W każdym bądź razie nie jest to wielki problem. Wg gazownika pod obciążeniem ciśnienie spada gazu bardzo mocno, coś mi się przypomina że gdy próbował podnieść ciśnienie to bardzo skakało. Najchętniej wymienił bym ten reduktor na coś nowego, sprawniejszego i wydajniejszego nawet na wyrost. Tylko czy da się nowy reduktor ożenić z sterownikiem Lovato ?
 15. Max 84

  LPG w Subaru

  Wg gazownika w Lovato czujnik temperatury gazu jest zintegrowany z Mapsensorem w obudowie filtra. Nie weryfikowałem jeszcze tego ale do obudowy filtra dochodzi kostka z 4 lub 5 przewodami. I wg niego problem jest z tym zintegrowanym.
×
×
 • Create New...