Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy Ferrari F430 - benzyna


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Intak WOW grubo naprawdę PRZEGRUBAŚNIE :!: :!: :!:

Pozazdrościć takiej przygoty.

 

I jak się ładnie wyróżniałeś w tłumie granatową bluzą, reszta napadła chyba na sklepik z gadżetami Ferrari :lol:

 

Na pewno nowo nabyte umiejętności pomogą Ci wszystkich sklepac jutro na OESie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

REWLACJA !!!

Przyznaj sie ile bąków wykręciłes na torze :mrgreen: :?:

 

Na filmie widać jak trudno na macie poślizgowej z wszystkim opcjami wyłączonymi objechać słupek slajdem, muśnięcie gazu i bach jedziesz tyłem do przodu ! wiec tak z 30 razy nie obróciło zanim skumałem co i jak :P

 

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 3:04 pm ]

Byly jakies pomiary czasow? Jesli tak to jak wypadles w porownaniu z innymi (nawet na zdjeciu jakiegos hindusa widze w turbanie) :mrgreen:

 

Pomiaru czasu nie było, bo wiesz jak by ludzie zareagowali, większość co tam była to ma auta po sto parę koni. Jaki diabeł w człowieka wstępuje jak słyszy pomiar czasu mówić na tym forum nie muszę :P

 

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 3:08 pm ]

Super.Fajna jazda i no Król Schumi !!! Zajefajny wyjaz , szkoda tylko tej przejażdżki z Królem bo to było nie z tej ziemi.

 

Bez przesady :) polatać bokiem po torze mogłem z każdym z instruktorów, po za tym Król M.S. mistrz kierownicy i nic więcej.

 

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 3:10 pm ]

I jak się ładnie wyróżniałeś w tłumie granatową bluzą, reszta napadła chyba na sklepik z gadżetami Ferrari :lol:

 

Sklepik z gadżetami Ferrari był po zwiedzaniu fabryki, nic w nim kosztowało ok 20 euro :P

 

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 3:11 pm ]

rewelacja :!:

 

jasny gwint że ja tego konkursu nie widziałem ... :twisted:

 

:mrgreen:

 

Hmm, a było o nim głośno w radio, nawet przedłużyli o miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na jakieś filmy !

super impreza :)

 

Film jest przecież w linku: „Shell Helix Track Day with Michael Schumacher”

 

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 4:36 pm ]

p.s. Szumi cisnął 599? czy lajt przejazd? :)

 

Szedł pełny ogniem na opcji "Race" ustawionej jak podpatrzyłem. Nawet raz go obróciło to popalił gumę że niby tak specjalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj... Ale ja Ci zazdroszczę... Wiem, nie jestem oryginalny, ale zazdroszczę jak... Wiem, że po Twoich przeżyciach to głupie pytanie, ale byliście w muzeum ferrari? Mi się udało załapać na taki wyjazd prawie dokładnie rok temu i już sam fakt możliwości dotknięcia kilkunastu tych cacek był wielką przyjemnością a co dopiero pojeździć... No i sklepik też odwiedziłem :) Gratuluje i jeszcze raz zazdroszczę... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...