Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy Ferrari F430 - benzyna


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Nuuuuudaaaaa.

 

Intak, tak jak Ci mówiłem przed wyjazdem, zazdroszczę Ci jak cholera. Dobrze, że negatywny scenariusz się nie spełnił i naprawdę poszalałeś. Zabawa musiała być pierwsza klasa.

 

Słowo pierwsza klas jest bardzo trafne :) Oczywiście mogli mi dać do dyspozycji cały tor i te wszystkie Ferrarki tylko dla mnie, a wieczorem hostessy mogły mi rozmasować obolałe ramiona i prawą nogę. Bądźmy jednak realistami tak dostałem bardzo dużo !

 

[ Dodano: Sob Lis 15, 2008 9:02 pm ]

ja nie mam telewizora - i .... oleju znanej marki

 

Bardzo Ci dziękuje z kreatywną krytykę.... i za to że po raz pierwszy w życiu użyje opcji "ignoruj"

 

Spróbuje teraz zejść do twojego poziomu i nie popadać w grafomaństwo do którego mnie trochę w tym przypadku korci, wytłumaczyć dlaczego tak chcę Ci brzydko zrobić. Dałem ci ignora BO TAKKKKKK.......

 

 

Proszę dalej nie karmić Trola bo będę widział wasze wypowiedzi, a nie będę wiedział do czego się odnoszą, po za tym zaśmiecą wątek.

 

Bardzo dziękuje za gratulacje i bardzo mnie cieszy że relacja się podobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Intak a mozesz pokazac swoj projekt? Ciekaw jestem jak wyglada taka praca konkursowa w porownaniu z moim wyobrazeniem jak ja bym to zrobil (chodzi mi o realizacje).

 

Projekt robiło się w edytorze na stronie Shella, edytor to program zrobiony we Flash-u. Niestety zrobiłem dwa projekty i nie wiem który wygrał bo Pani Karolina znał tylko kod wygenerowany przez program, kod dopiero pozwalał odkodować konstruktora, wszystko chyba po to żeby nie było przekrętów rodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak a mozesz pokazac swoj projekt? Ciekaw jestem jak wyglada taka praca konkursowa w porownaniu z moim wyobrazeniem jak ja bym to zrobil (chodzi mi o realizacje).

 

Projekt robiło się w edytorze na stronie Shella, edytor to program zrobiony we Flash-u. Niestety zrobiłem dwa projekty i nie wiem który wygrał bo Pani Karolina znał tylko kod wygenerowany przez program, kod dopiero pozwalał odkodować konstruktora, wszystko chyba po to żeby nie było przekrętów rodzinnych.

 

No to juz mam mniej wiecej wyobrazenie, rozumiem tor skladany z dostepnych "klockow", cale zaplecze (pit lane, gastronomia, trybuny, wc itp) tez bylo na projekcie? Ja sobie wyobrazalem jakis projekt + wizualizacja 3D + pewnie jakas specyfikacja choc troche techniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak a mozesz pokazac swoj projekt? Ciekaw jestem jak wyglada taka praca konkursowa w porownaniu z moim wyobrazeniem jak ja bym to zrobil (chodzi mi o realizacje).

 

Projekt robiło się w edytorze na stronie Shella, edytor to program zrobiony we Flash-u. Niestety zrobiłem dwa projekty i nie wiem który wygrał bo Pani Karolina znał tylko kod wygenerowany przez program, kod dopiero pozwalał odkodować konstruktora, wszystko chyba po to żeby nie było przekrętów rodzinnych.

 

No to juz mam mniej wiecej wyobrazenie, rozumiem tor skladany z dostepnych "klockow", cale zaplecze (pit lane, gastronomia, trybuny, wc itp) tez bylo na projekcie? Ja sobie wyobrazalem jakis projekt + wizualizacja 3D + pewnie jakas specyfikacja choc troche techniczna.

 

Udalo mi się gdzieś linka wyszukać, choć na stronie Shella już tego niema, tu masz przykładowe projekty Torów dla Shella. Jak widać było to bardziej zabawa niż wyzwanie konstrukcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Choć czytam forum od dawna to mój pierwszy post. Akurat o Ferrari i Shellu :)

Wielkie dzięki za ciekawą lekturę (naprawdę czyta się na bezdechu, czy raczej na odcince) i gratulacje - raz za wygranie konkursu ale większe za te wszystkie zaszczyty, które Cię spotkały!

Szacunek!

 

Pozdrawiam

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna Przemo - kongratulacjone!

 

To może ja również powinienem sie podzielić wrażeniami z uczestnictwa w Porsche Sport Driving Experience w Kąkolewie... :roll:

 

Wypadało by ! Pewnie okrasisz pięknymi fotami więc czekamy z niecierpliwością !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak..tzn..ooo,taaakkk...co mam dlaej napisac???nie wiem..dlaczego??chyba za duzo benzyny we krwi :mrgreen: :razz: !!!

Stary!!!ALe jazdaaaaa :mrgreen::mrgreen: !!!!

Jeszcze ten opis o ceramicznych hamulcach i tych manetkach....na filmiku slychac jak w tym czarnym(chyba Michael) zmienia biegi..w tym twoim bylo na pewno bardzo podobnie!!!Nie nie,ja wymiekam!!Upalanie czegos takiego przez tyle czasu......chyba pojde pojezdzic,heheh :mrgreen::mrgreen:

Niby "tylko" STI a nie Ferrari,ale zaraz chyba uciekam z domu :mrgreen: ..

GRATULACJE!!!

 

Ps.Zdrowo,bardzo zazdroszcze!!!!

Patrz od sek 40ej :lol: ,przy 2:17 nie mam pytan!

http://pl.youtube.com/watch?v=rMo3pwyDN ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz od sek 40ej :lol: ,przy 2:17 nie mam pytan!

http://pl.youtube.com/watch?v=rMo3pwyDN ... re=related

 

Tak właśnie było ! Choć tu ujęcie wersji Ferrari F430 Scuderia która ma parę kucy więcej. Oczywiście przestudiowałem cały tor na zdjęciach satelitarnych przed wyjazdem i stwierdziłem że moim autem na końcu prostej miał bym ok 160 km/h, a F430 miałem 200 km/h mimo że przed mostem przez 50m była strefa Gas Off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...