Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

nie spotkalem lepszego preparatu niz srodek do czyszczenia szyb kominkowych
a nie zniszczy farby czy opon ??

 

 

nie:) oczywiscie myjemy tym preparatem a nie zalewamy felgi tym dyngsem i nie wracamy po 3h.... trzeba oczywiscie splukac.

myalemt taki ori felgi MY00 i bylo idealnie.

 

w poprzednim samohcodzie umylem kołpaki z 9 letnim brudem z 3 minuty... kolpak nowka sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w rozmiarze, szukam felgów 6,5x15" :) No i ponieważ połowę auta mam szarą to chciałbym ciemne felgi

W tym rozmiarze to raczej nie problem. Jesli kolor sie liczy, to kup uzywki i daj do regeneracji. Ja w przyszlym tygodniu zaczne wozic swoje, dogadalem zdaje sie 70 PLN od sztuki (piaskowani/podklad/lakier proszkowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś może powiedzieć o felgach Rota? Interesuje mnie model GR-A, o coś takiego:

http://www.rotawheels.com/wheels.asp?wheelid=19

 

Odpowiednio wytrzymałe do jazdy na co dzień, czy nie ma się co zastanawiać i brać Compomotive? Rozmiar 17" do WRXa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zna te felgi? http://www.inovit.pl/tuning.php

Myślałem o dwóch kompletach zima 16" białe, lato 17" złote do WRX 06. Nie wiem tylko który wzór, tarmac złoty na lato a STVI na zime białe albo na odwrót? Redline jeszcze są ładne :/ Fajnie, że mają galerie i można je porównać na samochodach, dużo Subarek :grin:

 

jest osobny wątek o inovitach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy takie felgi od STI są coś warte:

 

http://cgi.ebay.de/Subaru-STI-7-5-x-17- ... 1c11916fa4

 

jak tak to po ile u nas takowe "latają", bo mam okazję kupić po - jak to określił gościu - atrakcyjnej cenie 1300 pln.

Czy lepiej se nowe np Inovity kupić ...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

miał ktoś z Was do czynienia z takimi felgami :?:

 

Chyba to oryginał ENKEI STi - opcjonalnie były chyba do kupienia w USA czy Japonii STi JDM:?: :roll:

 

EDIT: Felgi są ze Spec C

 

5x114.3

 

1038892717_1

 

1038892717_2

 

1038892717_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to carbon cy tylko takie malowanie?

 

 

Na felgach z carbonu to ja bym raczej nie jeździł :mrgreen:

Pokrycie dosyć ciekawe - powiedziałbym, że to moim zdaniem bardziej "wieśniackie" połączenie tych felg i białego STi niż blue mica i złotych.

Będzie wypas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat - czy ktoś miał kiedyś na GT-ku felgi 17x7 ET40? W konfiguratorze widze że niby felgi jest tuż przy samej krawędzi. zastanawiam sie czy ryzykować taką zestawienie. Opony byłyby w założeniu adekwatne do wielkości kół 16, np 215/40/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat - czy ktoś miał kiedyś na GT-ku felgi 17x7 ET40? W konfiguratorze widze że niby felgi jest tuż przy samej krawędzi. zastanawiam sie czy ryzykować taką zestawienie. Opony byłyby w założeniu adekwatne do wielkości kół 16, np 215/40/17

Dla porownania ja mialem felgi 7,5x17ET45 (po przeliczeniu wystaja na zewnatrz podobnie jak 7x17ET40) z opona 215/40 i nic nie tarlo, tylko profil za niski lepiej miec 205/45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odświeżę temat - czy ktoś miał kiedyś na GT-ku felgi 17x7 ET40? W konfiguratorze widze że niby felgi jest tuż przy samej krawędzi. zastanawiam sie czy ryzykować taką zestawienie. Opony byłyby w założeniu adekwatne do wielkości kół 16, np 215/40/17

 

http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...