Jump to content

grzegorzp

Użytkownik
 • Posts

  417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by grzegorzp

 1. Porównując felgę 7j et 35 do felgi 6j et 48 może nie być potrzebny żaden dystans. Zewnętrzna strona felgi 7 cali będzie przesunięta na zewnątrz o ok 26 mm (13 mm różnica et + 12,7 mm szersza felga). Wewnętrzna strona felgi praktycznie nie zmieni się (12,7 mm szersza felga - 13 mm różnica et). To są wyliczenia teoretyczne ale oczywiście dobrze byłoby sprawdzić to w rzeczywistości z oponą 215/75/r15.
 2. Nie w każdym przypadku dystans 22 mm będzie bezpieczny. Przy takim porównywaniu dobrze byłoby podać szerokość felgi a nie tylko szerokość opony (podane było 215). Przy feldze szerszej np o pół cala od wcześniej podanej felgi (stalowa 16" OEM) koło jest o ok 6 mm wysunięte na zewnątrz a jak felga będzie jeszcze szersza to jeszcze bardziej koło będzie wysunięte.
 3. @Adaśko to nie są tanie rzeczy, to musi tyle kosztować a ile to wysłałem PW
 4. Pozdrawiam kolegę @Juan Rapru, który przyjechał do mnie fajnym samochodzikiem tj Subaru Libero. Zaskoczeniem dla mnie było to, że to auto nie ma silnika tu gdzie do tej pory zawsze silnik znajdowałem w innych subarakach. Silnik w tym aucie jest z tyłu. Dziękuję za miłe słowa uznania.
 5. Tak jest, bez oględzin trudno byłoby coś zrobić. Wysłałem PW.
 6. Oczywiście, z miłą chęcią.
 7. Mam takie belki. Uważam, że są niezłe, do relingów dobrze dopasowane i po zamontowaniu stabilnie i dobrze wszystko się trzyma. Dla mnie zaletą ich jest jeszcze to, że są niskie. W tej cenie raczej lepszych nie znajdziesz.
 8. Ta osłona, którą widać na zdjęciach to prawdopodobnie osłona do Forka SG 2,0 XT lub 2,5XT. Do wolnossącego Forka nie będzie ona pasowała, gdyż inne są kolektory wydechowe w wersji turbo jak w wersji N/A
 9. Prace nad osłoną silnika do Forka SJ XT trwają.
 10. @Bartosz Chrzanwysłałem PW
 11. @Pawel Kutkiewiczkoszt płyt wysłałem na PW
 12. Do OBK-a płyta pod silnik jest do zrobienia, ale muszę mieć niestety ten samochód u siebie.
 13. @MrScrapdriver na 13-tej i 14-tej stronie tego wątku jest kilka zdjęć płyty kompozytowej, jest też zdjęcie płyty alu. Ceny osłon będą na PW
 14. @elpablomattadorwysłałem PW
 15. Tak mogę zrobić płytę ale musiałbyś przyjechać do mnie do Warszawy.
×
×
 • Create New...