Jump to content

grzegorzp

Użytkownik
 • Posts

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

grzegorzp last won the day on January 2 2012

grzegorzp had the most liked content!

4 Followers

About grzegorzp

 • Birthday 01/25/1956

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

grzegorzp's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

31

Reputation

 1. Porównując felgę 7j et 35 do felgi 6j et 48 może nie być potrzebny żaden dystans. Zewnętrzna strona felgi 7 cali będzie przesunięta na zewnątrz o ok 26 mm (13 mm różnica et + 12,7 mm szersza felga). Wewnętrzna strona felgi praktycznie nie zmieni się (12,7 mm szersza felga - 13 mm różnica et). To są wyliczenia teoretyczne ale oczywiście dobrze byłoby sprawdzić to w rzeczywistości z oponą 215/75/r15.
 2. Nie w każdym przypadku dystans 22 mm będzie bezpieczny. Przy takim porównywaniu dobrze byłoby podać szerokość felgi a nie tylko szerokość opony (podane było 215). Przy feldze szerszej np o pół cala od wcześniej podanej felgi (stalowa 16" OEM) koło jest o ok 6 mm wysunięte na zewnątrz a jak felga będzie jeszcze szersza to jeszcze bardziej koło będzie wysunięte.
 3. @Adaśko to nie są tanie rzeczy, to musi tyle kosztować a ile to wysłałem PW
 4. Pozdrawiam kolegę @Juan Rapru, który przyjechał do mnie fajnym samochodzikiem tj Subaru Libero. Zaskoczeniem dla mnie było to, że to auto nie ma silnika tu gdzie do tej pory zawsze silnik znajdowałem w innych subarakach. Silnik w tym aucie jest z tyłu. Dziękuję za miłe słowa uznania.
 5. Tak jest, bez oględzin trudno byłoby coś zrobić. Wysłałem PW.
 6. Oczywiście, z miłą chęcią.
 7. Mam takie belki. Uważam, że są niezłe, do relingów dobrze dopasowane i po zamontowaniu stabilnie i dobrze wszystko się trzyma. Dla mnie zaletą ich jest jeszcze to, że są niskie. W tej cenie raczej lepszych nie znajdziesz.
×
×
 • Create New...