Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj chyba można zapytać...

Czy brak rantu da się naprawić? -zestaw z przeznaczeniem do upalania.

[ ]

da sie naprawic, tylko nie rozruzniaj przeznaczenia felg, wg mnie te do upalania powinny byc porzadniejsze i pewniejsze od tych na ktorych sie spokojnie toczysz po miescie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś foty niebieskiego na czerwonych felgach?

 

ostatnio też mi chodziło po głowie takie rozwiązanie... chętnie bym to zobaczył :wink: może ktoś wprawny w virtual tuning może coś podrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad Rotami do OBK, ale kojarzę jakieś wypowiedzi że są mało wytrzymałe, komuś się poskręcały podczas jazdy itp. I w związku z tym pytam czy to są sporadyczne przypadki, czy faktycznie są słabe i lepiej pomyśleć nad czymś innym. Może jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za jakims 16stkami do wrx'a. Wiem że inovit st podejdzie i 1 model aluteca.

Coś jeszcze jest ciekawego co bedzie mialo ET min. 45 i nie bedzie haczyć o seryjny 4 tłoczkowy zacisk ? Chcialbym coś w możliwie najlepszym stoskunku cena/ jakość :mrgreen: Jazda normalna cywilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za jakims 16stkami do wrx'a. Wiem że inovit st podejdzie i 1 model aluteca.

Coś jeszcze jest ciekawego co bedzie mialo ET min. 45 i nie bedzie haczyć o seryjny 4 tłoczkowy zacisk ? Chcialbym coś w możliwie najlepszym stoskunku cena/ jakość :mrgreen: Jazda normalna cywilna.

org 5ramiene felgi z GT97-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

org 5ramiene felgi z GT97-99

 

Aha, thx 8)

BTW czy 16stki od Legaca lub Forka też będą pasować na zacisk z wrx'a ? Ktoś wie ? :oops:

zalezy jak WRX bo us spec na inne zaciski niz europejski, generalnie 16tka wchodzi na tarcze, nawet 15tki wchodza problem jest z ramionami albo przetloczeniem w feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak WRX bo us spec na inne zaciski niz europejski, generalnie 16tka wchodzi na tarcze, nawet 15tki wchodza problem jest z ramionami albo przetloczeniem w feldze

 

Tak wiem, mój jest EU i własnie o to mi chodzi żeby felga nie zahaczała o zacisk.

Znalazłem na alledrogo felgi do Forka 05-07 i Legacy jakiegoś i tylko zastanawiam się czy to da rade.

W Forku są raczej inne heble, a w Legacy strzelam że też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak WRX bo us spec na inne zaciski niz europejski, generalnie 16tka wchodzi na tarcze, nawet 15tki wchodza problem jest z ramionami albo przetloczeniem w feldze

 

Tak wiem, mój jest EU i własnie o to mi chodzi żeby felga nie zahaczała o zacisk.

Znalazłem na alledrogo felgi do Forka 05-07 i Legacy jakiegoś i tylko zastanawiam się czy to da rade.

W Forku są raczej inne heble, a w Legacy strzelam że też.

 

wklej jakieś fotki tych felg z Forka.

Ja mam 16'' i zacisk z WRXa wchodzi - specjalnie w ASO zacisk mi przekładali, aby to zweryfikować, pytanie tylko, czy o tych samych felgach mówimy.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kpl. felg ROTA SUBZERO 17x7,5 ET48 5x100, podobno troche biją przy wyższych prędkościach.

Chce je oddać do prostowania i malowania. Znalazłem wulkanizacje zajmującą sie tego typu pracami. Znajduje się na ul. Instalatorów 5 w Warszawie (Renowacjafelg.pl). Robił ktoś coś u nich i może napisać, jak wyglądały efekty ich pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklej jakieś fotki tych felg z Forka.

Ja mam 16'' i zacisk z WRXa wchodzi - specjalnie w ASO zacisk mi przekładali, aby to zweryfikować, pytanie tylko, czy o tych samych felgach mówimy.

 

Jest fotka :arrow:

 

resizeof1518855665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak WRX bo us spec na inne zaciski niz europejski, generalnie 16tka wchodzi na tarcze, nawet 15tki wchodza problem jest z ramionami albo przetloczeniem w feldze

 

Tak wiem, mój jest EU i własnie o to mi chodzi żeby felga nie zahaczała o zacisk.

szukaj felg 5 lub 6 ramiennych felg 16tek z GTeka 97-00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje felgi są inne... nie mam akurat pod ręką rzadnej fotki.

 

 

o, znalazłem w swoich ulubionych taki link... na pewo się przyda

 

http://www.subaruforester.org/vbulletin ... ter-19106/

 

ja mam takie, jak też 6 z góry, ten zielony i zaciski z WRXa wchodzą.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj felg 5 lub 6 ramiennych felg 16tek z GTeka 97-00

 

Właśnie szukam ale nie ma :? wiec kobinuję z tym co jest :wink:

byles tutaj nie :roll: :arrow: viewtopic.php?f=16&t=143173&view=unread#unread :P

 

-- 28 mar 2011, o 22:49 --

 

zoowty, :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...