Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

sredniaq, a sprobowal BYs zrobic wizualizacje z tymi felami co Ci linka zapodalem, sam jestem bardzo ciekawy jak one sie beda prezentowac na Forku :mrgreen:

Mówisz i masz :mrgreen: Akurat znalazłem fotkę z zaciskami, więc wygląda bardziej naturalnie.

subaruforesterteamdynam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

authentik , fajny wątek. Początek wyjątkowo ciekawy. Nie wiedziałem (inni pewnie też) jak to się robi :wink:

A co z felgami robionymi w USA (pewnie również gdzieś indziej) metodą skrawania.

Pokazują jak toczą obręcz z kęsa aluminuim. Drugi, sieńszy plaster aluminium jest obrabiany na CNC gdzie wycinane są szprychy.

Obręcz ma wpust na plaster frontu. Podgrzewa się obręcz tak by zwiększyła się jej średnica. Wkłada się

plaster i schładza obręcz, która zaciska się i powstaje jedna felga. Ale to się nie rozleci??

Wiem, lamersko opisałem ale chyba wystarczająco opisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przewertowałem cały wątek w poszukiwaniu info o jednorożcu i nie znalazłem więc korzystając z pięknych okolic przyrody odważam się zadać pytanie szanownej loży szyderców:

 

-jakie felgi 16 calowe wchodzą na złote brembo.

 

Z tego co udało mi się dowiedzieć to występowała jedna albo dwie wersje tych felg: coś produkcji chyba Braida czy Compomotivów.

 

Czy ktoś wie czy występują takie w przyrodzie czy są to białe kruki??

 

To pisałem ja, Jarząbek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...