Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

szukaj felg 5 lub 6 ramiennych felg 16tek z GTeka 97-00

 

Właśnie szukam ale nie ma :? wiec kobinuję z tym co jest :wink:

byles tutaj nie :roll: :arrow: viewtopic.php?f=16&t=143173&view=unread#unread :P

 

-- 28 mar 2011, o 22:49 --

 

zoowty, :mrgreen:

 

 

dziekuje piekny kawalerze :mrgreen: ( jeszcze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byles tutaj nie :roll: :arrow: viewtopic.php?f=16&t=143173&view=unread#unread :P

 

 

Byłem, byłem :mrgreen: jak je pierwszy razu zobaczyłem to stwierdzilem że koszmar :wink:

Teraz po umyciu jest nie wiele lepiej ale i cena idzie w dół to kto wie :)

Nie jestem estetą ale nadal mam wątpliwości czy nie spaskudzą mi Imprezy :evil: :wink:

Ewentualnie zostaje regeneracja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

sluchajcie, ludziska, bylbym b. wdzieczny, gdybyscie sprawdzili na ori felgach od STI (5x114.3) jakie jest podane maks. dopuszczalne obciazenie - ta wartosc zazwyczaj bywa podana gdzies na wewn. stronie felg (xxx kg)

 

interesuje mnie ta wartosc zarowno dla felg 8x17 (OEM Enkei oraz BBS), jak i 8.5x18 (OEM oraz BBS)

 

z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, na moich BBS'ach (co prawda 5x100) z tego co się orientuje nic nie ma na temat max obciążenia - jest tylko średnicaxszerokość, numer seryjny, "forged", BBS, 53

 

 

Pozdrawiam

lipa :(

ale i tak dzieki

 

musze sprawdzic swoje Enkeje, moze i tam nic nie ma (tylko len mi sciagiwac kolo w tym celu :D )

 

pierwsze lepsze fotki pogladowe, zeby nie nikt nir mowil, ze szukam "jednorozca" :mrgreen:

 

img4387x.jpg

 

3991434181eee8eef94a.jpg

 

39914265753a29389bda.jpg

 

-- 27 gru 2011, o 06:31 --

 

i co, nikt nie pofatygowal sie? :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felg jest sporo, wybór duży.

Popatrzyłem tu i tam i tak naprawdę nie wiem co wybrać... :roll:

Nie bardzo się znam na markach felg, co jest dobre a co nie, dodatkowo na allegro w ofercie jest sporo podrabianych rzeczy, i nie chcę wylądować później z imitacją oryginałów na pośmiewisko wszystkim :mrgreen:

 

Potrzebuję felg do swojej bestii na porę letnią 5x100 na rozmiar opon 225/17/45.

Nie będę na nich harcował, jedynie jazda miejska, najlepiej białe lub czarne, coś podobne stylem do tych:

http://cdn.nexternal.com/bimmerworl/ima ... lver_m.jpg

 

Co polecacie w rozsądnej cenie? Marka? model? Nastawiam się raczej na nowe felgi..

Może jakiś sklep mający coś ciekawego w dobrych cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie w rozsądnej cenie? Marka? model? Nastawiam się raczej na nowe felgi..

Może jakiś sklep mający coś ciekawego w dobrych cenach?

 

Najlepiej kupować oryginalne, bo są kute i super pancerne. Używane są czasami w całkiem niezłej cenie. Kilka razy kupowałem u znanego tu na forum człowieka z Otwocka, który handluje częściami Subaru. Jeszcze w październiku miał na pewno ori 17-tki do WRX-a za cenę ok 2,5 tys. praktycznie nówki, top stan. Jeżeli jesteś zainteresowany :arrow: PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej kwocie mogę mieć nowe białe TeamDynamicsy..

b. fajne fele, bierz bez zastonawienia :D

 

-- 2 sty 2012, o 12:51 --

 

eddie_gt4, na moich BBS'ach (co prawda 5x100) z tego co się orientuje nic nie ma na temat max obciążenia - jest tylko średnicaxszerokość, numer seryjny, "forged", BBS, 53 (...)

na seryjnych Enkei'jach 8x17 od MY'05-07 niestety ta wartosc tez nie jest podana... :roll:

moze ktos ma mozliwosc sprawdzenia felg od Lanosa STI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam złotych felg 17" 5x100. Najbardziej urządzałyby mnie BBS'y na wzór tej felgi:

 

nengun-127121-00-bbs-genuine_op_bbs17_impreza_4-inch_wheels.jpg

 

Niestety ciężko je dostać. :(

Czy polecicie ewentualnie coś podobnego, tzn. złote felgi z w miarę cienkimi szprychami w równych odstępach od siebie?

 

Cena najlepiej w okolicach 2000 PLN za komplet. :)

Z góry dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam złotych felg 17" 5x100. Najbardziej urządzałyby mnie BBS'y na wzór tej felgi:

 

[ http://image.nengun.com/used/original/nengun-127121-00-bbs-genuine_op_bbs17_impreza_4-inch_wheels.jpg ]

 

Niestety ciężko je dostać. :(

Czy polecicie ewentualnie coś podobnego, tzn. złote felgi z w miarę cienkimi szprychami w równych odstępach od siebie?

 

Cena najlepiej w okolicach 2000 PLN za komplet. :)

Z góry dzięki za pomoc. :)

 

 

Kropkowicz ma całkiem fajne 17-stki. Co prawda srebrne, ale to moża łatwo ogarnąć. Masz do niego blisko, więc warto pogadać.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Partnercom,kubans23, BBS'y z STi 05-07, mają 5x114 więc bez zmiany piasty nie podejdą, jeśli są dostępne z 5x100 to ja też je chce :)

Spr ATS DTM bardzo ładna felga.

 

sredniaq, ET35 bez dystansu nie będzie pasować. Trudno jest dobrać felgi do Subaru, wybierz z oryginalnych lub przygotuj trochę więcej kasy i wybierz coś z dedykowanych Speedline czy innych markowych, te z tańszej półki trudno znaleźć z pasującymi parametrami, a później pytanie czy ramiona felgi nie będą haczyć o zacisk.

Dokładne ET na pewno gdzieś było podane szukaj w "szukaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie powinno być ET felgi do mojego forka,czy felga z ET 35 będzie pasowała?

Taka felga mnie interesuje.

Nie sama wielkość ET jest decydująca czy felga będzie pasowała. Szerokość felgi ma też duże znaczenie.

Ja u siebie mam felgi ET 35 i 37 o szerokości 6,5 cala i jest wszystko OK, a w podanym przez Ciebie linku felga ma szerokość 8,5 cala i to może stanowić już problem :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...