Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Macham często ale prawie zawsze zero reakcji. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze czują klimat społeczności subaru :)

 Bo się słabo rozglądasz ;)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, bo jeśli się nie mylę to wczoraj ok. południa zjeżdżałeś z S2 na Połczyńską w kierunku Warszawy :rolleyes:

 

Moje tereny więc bardzo możliwe. Ostatnio mało jeździłem bo forek kaprysił :). Pozdrawiam. Bardzo dawno Cię nie widziałem.

 

 

A bo jakoś wszędzie mam nie po drodze ;)  Mam nadzieję, że z Forkiem już ok, bo wydaje mi się, że widziałem go w jednym z dobrych serwisów stołecznych jakoś w połowie miesiąca B)

 

 

a przy okazji pozdrawiam warp9 regularne kiwki poranne poprawiają humor B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnej imprezy mijanej dziś ok.16:15 na wysokości kanału żerańskiego (Płochocińska). Świnia na lusterku była, ale chyba za późno machnąłem no i kierownik był zaaferowany dłubaniem w nosie ... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowiam kierownika spotkanego dziś około 11 w Olsztynie na ul. Niepodległości w bliźniaczym forku na tablicach NIL kiwka, awaryjne i obtrąbienie obustronne było ale trzody nie było.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z ul. Klecińskiej we Wrocławiu dla kierowcy niebieskiego bug'a STI, na którego tak się zapatrzyłem, że nie zauważyłem (ale za to usłyszałem - bardzo ładnie bulgocze) srebrnego bloba WRX, który stanął obok mnie na światłach :)

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela grafitowego OBKa ze złymi świnkami - gdzieś :) na Sadybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też wrzucę. Kurdę, się tych for Subaru narobiło. :P

Pozdro z dzisiaj dla bodaj Szczura - mijałem białego Outbacka w Zagórzu Śląskim, właściciela Imprezy, która jechała za nami w Walimiu oraz właściciela Imprezy spotkanej w Dzierżoniowie o 14:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...