Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

...pozdrowienia...dla niebieskiego lanosa...oraz czarnego sti...którego mijałem dzisiaj na drodze...

 

Świdnica-Dzierżoniów... w okolicach 13.30....;-

i to samo dla niebieskiego STI...nr rej...LU...w okolicach Powstańców Śl. we Wrocławiu....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i to samo dla niebieskiego STI...nr rej...LU...w okolicach Powstańców Śl. we Wrocławiu....

Chodziło Ci o czarne :) Pozdrawiam jeszcze raz :) 

 

 

 

Pozdrowienia dla właściciela czarnego, oswiniaczonego bloba (sti?) zaparkowanego przy placu Bema

 

Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanego w czwartku Forestera na skrzyżowania do Podkowa Leśną drogą 719. Chyba zdążyłem pomachać! :) Też zielonego Outback-a spotkany na ul. Orzeszkowej w Grodzisku Mazowieckim podczas południowy spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Katowice - W-wa

Pozdrowienia dla:

- Chyba czarnej, albo ciemno szarej  (nie pamiętam już) Imprezy z kolorową świnką na lusterku.

Warszawa, al.Krakowska ok.10:

- Niebieskiego Audi A-3 ze świnką na tylnej szybie.

W-wa, ul. Batorego.

- Czarnego Forka STI ze świnkami i stojącej niedaleko bluemica Imprezy z 14 na szybie  - oba auta oświniaczone.

- ....i wielu innych Subaraków spotkanych dzisiaj w dużej liczbie w stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę czarnej imprezy lanosa na blachach KBC 2.... z różową świnką na lusterku, była widziana po południu dziś w Krośnie pod sklepem chińskim :D ..... aha i była na gazie.... nie kierowniczka tylko impreza ;) więcej znaków szczególnych nie pamiętam.... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Subarowiczów mijanych dzisiaj w drodze do Wrocławia, za Łagiewnikami, około 10:30 - chyba Legacy, Outback i zielona Impreza kombi. Powrót, która to była? Może siedemnasta - kilka Foresterów i Legacy.

 

A co zaobserwowałem - że albo niespecjalnie trafiam, albo jest większe prawdopodobieństwo pozdrowienia przez posiadaczy Imprez turbo, niż np. Foresterów dizelków. Nie wiem, świadomość większa, czy jak? 

Choć z innego punktu patrząc - taka np. niebieska Impreza ospojlerowana to z daleka już się rzuca, w przeciwieństwie do Legacy, Outbacków, czy Foresterów i sam, wstyd przyznać, już kilka razy się pomyliłem, machając np. zdziwionemu kierowcy w Lagunie. Pewnie chwilę rozkminiał, co to za kumpel mógł być. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Subarowiczów mijanych dzisiaj w drodze do Wrocławia, za Łagiewnikami, około 10:30 - chyba Legacy, Outback i zielona Impreza kombi. Powrót, która to była? Może siedemnasta - kilka Foresterów i Legacy.

 

A co zaobserwowałem - że albo niespecjalnie trafiam, albo jest większe prawdopodobieństwo pozdrowienia przez posiadaczy Imprez turbo, niż np. Foresterów dizelków. Nie wiem, świadomość większa, czy jak? 

Choć z innego punktu patrząc - taka np. niebieska Impreza ospojlerowana to z daleka już się rzuca, w przeciwieństwie do Legacy, Outbacków, czy Foresterów i sam, wstyd przyznać, już kilka razy się pomyliłem, machając np. zdziwionemu kierowcy w Lagunie. Pewnie chwilę rozkminiał, co to za kumpel mógł być. :biglol:

 

wygląda na to ze załapuję sie na tych lecących w strone Wro, tak wiec odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...