Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Raczej watpie poniewaz przez chwile jechalismy razem.

Dostałeś kosza od subarowicza. Ciesz się, że nie od kobiety ;)

Chyba upije sie ze smutku :( moze masz namiar na dobrego psychologa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pajac_am, o 03 Mar 2015 - 16:48, powiedział: Podro chyba dla Hipka obtrabionego dzis rano na 4 porach roku w Tychach
 

 

 

jeśli to koło tej budowy z tym wiertłem dużym to chyba on, bo chyba gdzieś w te rejony jechałem po impreze
 

Tak, tam.

Swoją drogą też patrzył na mnie jak na kosmitę ;) Ale może przez to, że wcześnie było.

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich kierowniczek/-ów SUBARU, parkujących swoje cuda przy stacji Nowa Iwiczna!

Widuję tam często jasnozieloną Tribecę B9 i czarnego Forestera...

Pozdrawia ten ze srebrnego Legacy IV :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika Obk na WI z trzodą na lusterku, którego przepuściłem tuż przy ul. Puławskiej w Piasecznie - machane było  :yahoo:

Dla czarnej Imprezy STI? w hatchbacku przed Piasecznem od strony Góry Kalwarii - machane również było  :yahoo:

A coś więcej o tym OBK-u ? Pytam z ciekawości bo mój "były" oświniaczony stoi w komisie przy Puławskiej w Piasecznie :)

Grafitowy, na WI...N, świniaki na obu lusterkach i klapie .

Może ktoś się wybrał na jazdę testową :)  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź i okolice - pozdro dla srebrnego sti, widziany i śledzony dziś rano na Traktorowej oraz Forek SBD który właśnie parkuje koło mnie pod firmą (Stryków). Rej GD... i wlepa z plejad Wisły. :)

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika Obk na WI z trzodą na lusterku, którego przepuściłem tuż przy ul. Puławskiej w Piasecznie - machane było  :yahoo:

Dla czarnej Imprezy STI? w hatchbacku przed Piasecznem od strony Góry Kalwarii - machane również było  :yahoo:

A coś więcej o tym OBK-u ? Pytam z ciekawości bo mój "były" oświniaczony stoi w komisie przy Puławskiej w Piasecznie :)

Grafitowy, na WI...N, świniaki na obu lusterkach i klapie .

Może ktoś się wybrał na jazdę testową :)  ?

 

 

To raczej nie byłeś Ty bo Obk był dwukolorowy z jedną trzoda na lusterku od strony kierowcy... 

Ale Twojego byłego Obk oglądałem w komisie właśnie w Piasecznie lecz z głowy mi wyleciało żeby pozdrowić... także spóźnione pozdrowienia  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika Obk na WI z trzodą na lusterku, którego przepuściłem tuż przy ul. Puławskiej w Piasecznie - machane było :yahoo:

Dla czarnej Imprezy STI? w hatchbacku przed Piasecznem od strony Góry Kalwarii - machane również było :yahoo:

A coś więcej o tym OBK-u ? Pytam z ciekawości bo mój "były" oświniaczony stoi w komisie przy Puławskiej w Piasecznie :)

Grafitowy, na WI...N, świniaki na obu lusterkach i klapie .

Może ktoś się wybrał na jazdę testową :) ?

To raczej nie byłeś Ty bo Obk był dwukolorowy z jedną trzoda na lusterku od strony kierowcy...

Ale Twojego byłego Obk oglądałem w komisie właśnie w Piasecznie lecz z głowy mi wyleciało żeby pozdrowić... także spóźnione pozdrowienia :yahoo:

A dzięki i odpozdrawiam :-)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z srebrnego forka który dzisiaj mi machal w wawie, Ostroroga przy Powązkach. Za późno się zaspany zorientowalem i ni zdazylem odpowiedzieć :-)

 

Wysłano z Mi4

Edytowane przez riDERQS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierowników srebrnych forkow sg, którzy mi machali dziś rano, jeden na obwodnicy Piaseczna, drugi w chylicach. Jechałem grafitowym forkiem 2013. Przepraszam, ciapa jestem ze nie odmachalem, ale prowadziłem dyskusję z córką i się zgapilem :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam :)

 

Tak się zastanawiałem kto to tak macha i mruga awaryjnymi :)

 

... i radosnej eksploatacji Forka :)

a dziękuję, myślałem że to nie tylko "świnki" się pozdrawiają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...