Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika Niebieskiego STi, pomarańczowe felgi, świnka na lusterku i chyba naklejka z adrenaliny z tyłu na szybie.

Dziś rano ok 9. 00 na Gocławiu (ul. Fieldorfa) juz kierujący powinien wiedzieć jak mi umilił czas ;):) Jakby co machałam z przystanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pox drowning dla czarnego Legacy spotkany wczoraj na drogą 719 tuż przy fabrykę L'Oreal. I spotkanego dzisiaj srebrny WRX na Królewskiej blizo Bedronki w Grodzisku Maz. Świnki były i nawet chyba zdołałem pomachacz! :)

Edytowane przez T1sh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Legaca pod Centrum Skorosze dziś wieczorem, nie wiem czy widać było że odmachałem.

I dla kierownika niebieskiego STI wczoraj w Pruszkowie. Jechałem czarnym S-Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla jasnego XV na krakowskich blachach który towarzyszył mi rano w podróży z Pilicy do Krakowa , świnia na lusterku widoczna :) .

Odpozdrawiam. Dziś rano z powrotem (do Radomska). I tak jeszcze raz i wreszcie wolne. :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli ok. godziny 18 dla czarnego forka XT II gen. na WD z czerwoną świnią na klapie przecinającego Al. Krakowską pod S2 

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla srebrnej ? Imprezy STI ? pięknie bulgoczącej która pędziła jak przecinak w stronę Radomia S7 ... były awaryjne w obie strony  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niebieskiego hawka Wwa dla czarnego hawka kombi zacnie wyglądał w słońcu na wysokości Promenady ul.Ostrobramska (była kiwka) pieknie nawoskowany ...czuć sezon wiosenno letni praca wielogodzinnego pucowania nie idzie na marne i można zaprezentować swoje piękności na 4terech kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...