Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam impreze 1 gen. w Oświęcimiu wiem tylko tyle, że sedan kolor chyba jasny i miała spojler na klapie, zobaczyłem ją dopiero w lusterku, o godź ok. 21:40 pomiędzy mc donladem a bp, jechała w stronę miasta :)

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dla Wszystkich. Pozdrawiam z wczoraj wszystkie Subaraki jeżdżące przy Hali Mirowskiej od godziny 03:00-22.00. Trochę Was było i umilalo dzień w pracy :-) Badyl, a Ciebie też pozdrawiam. Mam nadzieję, że podobały się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika ślicznej zielonej IMPREZY WE####, który to wczoraj na A2 próbował reanimować moją lodówę Forester. Szacun kolego. Takie zachowania wracają wiarę w Ludzi. Szerokości dla Ciebie i Twojej ślicznej towarzyszki zielonej i tej w mini;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam szarego Forka spotkanego dziś rano na Bartniczej. Była świnia i machanko  ;)

Odpozdrawiam! Lekko zaspany najpierw zobaczyłem atrapę, potem świnkę na lusterku i wreszcie uśmiechniętą buzię kierowcy. Miło rozpoczęty dzień!

 

ps. nie "szary" tylko "steel silver"! Ale brudny więc do przyjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Subereta, którego Lodówa została dziś dostrzeżona w Mysłowicach na Chopina przy Zielonym.

Dzięki! :) i odpozdrówka!

W ciągu najbliższych kilkunastu dni będę tam parkował częściej. Robimy instalacje w nowych gabinetach medycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla czarnego Forka SH z niewidoczną czerowną swinką spotkanego na Bielanach Wrocławskich, jadącego w stronę Wrocka. Pani Kierowniczka świateł długich nie widzi, machać nie umie, ale w odróżnieniu ode mnie nie zaznała dziś :syndromu ch...go pasa: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...