Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdro dla Chojnego spotkanego w dość nietypowym miejscu o którym chyba tak publicznie nie wypada mówić ;)

 

byliście badać prostatę? :mrgreen:

Nie, w salonie Audi/VW ;)

 

 

Radekk, miło było się spotkać...obyśmy na następnym przeglądzie spotkali się w jedynie słusznym salonie ;)

 

Mina gości z serwisu jak jechaliśmy po VAGach bezcenna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę szarego hawka widzianego w Łodzi wczoraj, koło 19,przy skrzyżowaniu Zgierska - Julianowska. Jeśli dobrze widziałem było machane, więc gratulacje za czujność godną czekisty ;) (stałem na poprzecznym wlocie jakieś 50m  dalej i mrugnąłem światłami)

 

Pozdrawiam również kierowcę hawka ESTEI ;) którego widuję kilka razy dziennie na Zgierskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowcy szarej oswiniaczonej tribeci stojącej w korku na sakiej około 16, szczerzyłem kły z chodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podrowienia dla Nali spotkanej dzisiaj kolo godz. 9 na ul.Modlinskiej kolo Kauflanda. Tak bylas zajeta romansowaniem ze nawet mnie nie zauwazylas...
 

 

jakim romansowaniem, do pracy jechałam ! :)

mignąłeś mi ale było za późno żeby zareagować:D

 

odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

byliście badać prostatę? :mrgreen:
gorzej ;)

 

 

 

Radekk, miło było się spotkać...obyśmy na następnym przeglądzie spotkali się w jedynie słusznym salonie ;)
wzajemnie, normalnie na spotkania nigdy nie udawało się tak dobrze zsynchronizować jak teraz :biglol:  Nie wiem tylko kiedy mi uciekłeś, bo jeszcze myślałem że Cię trochę zagadam i ponabijamy się z VAGów, a tu patrzę zza boxa dachowego, Chojny siedzi, patrze ponownie, Chojnego nie ma :blink:  normalnie coperfild

 

 

 

Pewnie Caddy oglądaliście :mrgreen:
nie ale widziałem UP'a terenowego :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę szarego hawka widzianego w Łodzi wczoraj, koło 19,przy skrzyżowaniu Zgierska - Julianowska. Jeśli dobrze widziałem było machane, więc gratulacje za czujność godną czekisty ;) (stałem na poprzecznym wlocie jakieś 50m  dalej i mrugnąłem światłami)

 

Pozdrawiam również kierowcę hawka ESTEI ;) którego widuję kilka razy dziennie na Zgierskiej.

A jesteś w Łodzi na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba w Legacy IV oświniaczony,blachy WB,autostrada A4,trasa Krzywa-Legnica,godz.jakoś koło 11:00,Totalnie NIEPOZDRAWIAM  :(  :angry:

Jak karetka leci lewym na sygnale (bo prawy zajęty przez TIRy i auta jadące wolniej)140-150km/h ,bo ma pilny przelot ,to się baranie jeden nie siedzi na zderzaku i nie mruga ,aby ustąpiła,bo kuźwa gdzie  :excl:

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piwo ? :P

Się pija wieczorkami we wtorki w Irish Pubie regularnie od dłuższego czasu. ;) Gdyby coś,to zapraszamy tak od 19.30. :)

Hm. Łezka się w oku kręci. Wiele imprez tam spędziłem w czasie pierwszych studiów...;) Pozdrawiam Łodzian!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piwo ?

Się pija wieczorkami we wtorki w Irish Pubie regularnie od dłuższego czasu. ;) Gdyby coś,to zapraszamy tak od 19.30. :)

Czyli to tylko wtorek :) ale faktycznie... w czwartek was nie widzialem ;) 17 marca znow mam audyt wiec moze tym razem uda sie podeslac szampana tym dwom uroczym dziewojom przy stoliku obok ;) Edytowane przez Wykas Senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowiam Kierownika uturbionego forka gen II przed liftowego na szczycieńskich numerach (oświniony był), ale kierownik był zdaje się bardzo zaskoczony, że zapomniał kiwnąć, spotkanego dziś w Olsztynie na ul. Sikorskiego przy Lidlu.

Pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba w Legacy IV oświniaczony,blachy WB,autostrada A4,trasa Krzywa-Legnica,godz.jakoś koło 11:00,Totalnie NIEPOZDRAWIAM Jak karetka leci lewym na sygnale (bo prawy zajęty przez TIRy i auta jadące wolniej)140-150km/h ,bo ma pilny przelot ,to się baranie jeden nie siedzi na zderzaku i nie mruga ,aby ustąpiła,bo kuźwa gdzie

Uuu ale lipa... nawiasem mówiąc nawet jeśli to nie byłaby karetka na sygnale to też się nie mruga długimi. Jak lece dozwolone 140 i wyprzedzam TIRy to nie mam zamiaru zwalniać i wciskać się między nie bo jakiś ciołek mi wali długimi...

Takie tam osobiste rozmyślania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...