Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

no to czas na mnie - pozdrowienia z wczorajszej trasy - S8 - Outback H6 DJ... oklejony chyba Dakar coś tam :) - serdecznie pozdrawiam - były pozdrowienia i mała próba sił, nawet ładnie to się zbiera ;-),/niestety pokićkałem trasę musiałem zawrócić na Łódź, Forester XT akurat wyprzedzał wspomniane H6 lecz zjechał z S8, Nowy Outback wyprzedzany 2x Łomża - Giżycko no i Outback zaparkowany pod Mariną w Giżycku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osoba w Legacy IV oświniaczony,blachy WB,autostrada A4,trasa Krzywa-Legnica,godz.jakoś koło 11:00,Totalnie NIEPOZDRAWIAM Jak karetka leci lewym na sygnale (bo prawy zajęty przez TIRy i auta jadące wolniej)140-150km/h ,bo ma pilny przelot ,to się baranie jeden nie siedzi na zderzaku i nie mruga ,aby ustąpiła,bo kuźwa gdzie

Uuu ale lipa... nawiasem mówiąc nawet jeśli to nie byłaby karetka na sygnale to też się nie mruga długimi. Jak lece dozwolone 140 i wyprzedzam TIRy to nie mam zamiaru zwalniać i wciskać się między nie bo jakiś ciołek mi wali długimi...

Takie tam osobiste rozmyślania :)

 

Napisz o tym w wątku "Cham na drodze", to Cię zlinczują - tam obowiązuje odwrotna teoria :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dziś dla czarnego i oświniaczonego Forka XT na Al.Niepodległości w kierunku centrum (Wawa) około 12.20. Mrugałem, machałem :)

 

Luke

 Nie dało się nie zauważyć ;-) Odmachiwałem widać za wolno :) Odpozdrawiam kolegę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego hawka kombi,

widzianego na osiedlu Pajdaka

czerwona trzoda na klapie byla :)

Kierowniczka odpozdrawia serdecznie...... :)

Edyta:

Dohtor Zosia tak obstawiała że to Twój "białas" stoi tam na parkingu :)

Edytowane przez obcy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla kierownika Obk na WI z trzodą na lusterku, którego przepuściłem tuż przy ul. Puławskiej w Piasecznie - machane było  :yahoo:

Dla czarnej Imprezy STI? w hatchbacku przed Piasecznem od strony Góry Kalwarii - machane również było  :yahoo:

Edytowane przez Adson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla Pana ktory wczoraj jechal blobem Sti na rej. WI***** ul. Czerniakowska ok. 21 w Wawie. Gdy pomachalem to patrzyl sie na mnie jak na idiote i odjechal ze snobistyczna mina. Typowy buc w drozszym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla Pana ktory wczoraj jechal blobem Sti na rej. WI***** ul. Czerniakowska ok. 21 w Wawie. Gdy pomachalem to patrzyl sie na mnie jak na idiote i odjechal ze snobistyczna mina. Typowy buc w drozszym aucie :)

 

Mam subaru od ok. 3 tygodni. I od zawsze jak mijam jakieś subaru to pierw patrze się na mijany samochód, a potem gdzieś kątem oka na kierowcę i przez te 3 tygodnie zdarzyło mi się tak że 2/3 razy ktoś mi z subaru pomachał albo po prostu machnął ręką a ja nie zareagowałem bo nie zdążyłem, ten człowiek mógł mieć podobnie, ale nie mówię że tak musiało być. Może też miał subaru od nie dawna, nie wiedział że kierowcy się tak pozdrawiają, bo skąd mógł to wiedzieć i był zdziwiony stąd może ta mina  :)

Podro chyba dla Hipka obtrabionego dzis rano na 4 porach roku w Tychach ;)

 

jeśli to koło tej budowy z tym wiertłem dużym to chyba on, bo chyba gdzieś w te rejony jechałem po impreze ;)

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Anty pozdrowienia dla Pana ktory wczoraj jechal blobem Sti na rej. WI***** ul. Czerniakowska ok. 21 w Wawie. Gdy pomachalem to patrzyl sie na mnie jak na idiote i odjechal ze snobistyczna mina. Typowy buc w drozszym aucie :)

Mam subaru od ok. 3 tygodni. I od zawsze jak mijam jakieś subaru to pierw patrze się na mijany samochód, a potem gdzieś kątem oka na kierowcę i przez te 3 tygodnie zdarzyło mi się tak że 2/3 razy ktoś mi z subaru pomachał albo po prostu machnął ręką a ja nie zareagowałem bo nie zdążyłem, ten człowiek mógł mieć podobnie, ale nie mówię że tak musiało być. Może też miał subaru od nie dawna, nie wiedział że kierowcy się tak pozdrawiają, bo skąd mógł to wiedzieć i był zdziwiony stąd może ta mina...

Raczej watpie poniewaz przez chwile jechalismy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...